Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2011-06-28, 14:02   #91
MrCyBoRg
 
MrCyBoRg's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 70

MrCyBoRg is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nezinau kaip ML, bet w124, w210 ir panasiuose modeliuose tai vakumu ten valdomos tos sklendes, kaip suprantu valdo tas pat varikliukas kur ir centrini darineja.
na pas mane centrinis ne ant vakuumo jau..

ir girdisi varikliuko zyzimas ir kliksejimas, kai tuo mentu jis praslyta ar prasisuska..

MrCyBoRg neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-28, 14:14   #92
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane ant w211 buvo panasi beda, gale pute karsta ora vietoj salto. Teko keisti kazkoki voztuva. Servise pasake, kad cia dazna beda, kazkokios gumos isbrinksta ir nesidarine sklende.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-28, 14:48   #93
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Pas mane ant w211 buvo panasi beda, gale pute karsta ora vietoj salto. Teko keisti kazkoki voztuva. Servise pasake, kad cia dazna beda, kazkokios gumos isbrinksta ir nesidarine sklende.
Bent jau pas 124 tus, kiek as ju turejau isskyrus dabartini, tai visiem teko keist tuos vadinamus kiausus, kur prie akumo yra, sako, kad ir jiem liga, ten ir yra kazkoks voztuvas, kai pareina, tai pucia tik karsta arba tik salta.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-28, 15:27   #94
MrCyBoRg
 
MrCyBoRg's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 70

MrCyBoRg is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Bent jau pas 124 tus, kiek as ju turejau isskyrus dabartini, tai visiem teko keist tuos vadinamus kiausus, kur prie akumo yra, sako, kad ir jiem liga, ten ir yra kazkoks voztuvas, kai pareina, tai pucia tik karsta arba tik salta.
Blemba.. pas mane tai reguliuojasi.. padarai karsta tai pucia pilnai karstas ir jokiu garsu nesigirdi.. pastatai ant salto jis rpadeda pusti silta ora, jau nebe karsta.. drungna kaip sakoma.. tikrai ne karstas nes ijungus kondiske pucia saltas ora ir atvesina dar ta masina.. butu karstas tai tiek neatvesintu.

Priedo rankenele pastacius max ant salto yra ciksejimas.. jei ja suku link silto.. tai biski pasukus ciksejimas dingsta.. tai tiap suprantu, kad as pataikau ant tos ribos kur maisomas oras akrstu su saltu.. suku dar labiau i karsta puse.. pucia akrstesni..

na vienu zodziu tiesiog nepastumia tos sklendes iki max salto oro..
dabar tik klausimas.. ar ten sklende, voztuvas koks pastringa ar pats tas motoriukas kuris reguliuoja, jai toks aplamai yra

tai gi vat dilema.. reik bandyt ieskot interneto platybese

MrCyBoRg neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-28, 17:59   #95
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Bent jau pas 124 tus, kiek as ju turejau isskyrus dabartini, tai visiem teko keist tuos vadinamus kiausus, kur prie akumo yra, sako, kad ir jiem liga, ten ir yra kazkoks voztuvas, kai pareina, tai pucia tik karsta arba tik salta.
biski nukrypsiu nuo temos, gal zinai kur remkomplekta kiausu nupirkt? konkreciai tai man reik spyruokliu voztuvams

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-29, 08:11   #96
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
biski nukrypsiu nuo temos, gal zinai kur remkomplekta kiausu nupirkt? konkreciai tai man reik spyruokliu voztuvams
Neįsivaizduoju, aš nesukdavau galvos, naudotą nupirkdavau ir viskas.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-30, 08:27   #97
MrCyBoRg
 
MrCyBoRg's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 70

MrCyBoRg is on a distinguished road



Standartinis

Na ka gi.. kadangi is cia esanciu su pan problema su w163 nebuvo susidures, tai palandziojes po rusiskus forumas radau siek tiek info..
Kadangi identisko atvejo manajam nebuvo, tai jamaiausi iniciatyvos ir suzinojes, kur randasi sklende ir varikliukas pradejau ardymo darbus.
Tai gi w163 viska valdo elektronika. Jokiu vakuumu nera ir pan. Sildymo sistema yra valdoma grubiai potenciometro (rankenele) ir elektriniu varikliuku pagalba.
Man isprincipo uzteko issiardyti... ir uzstrigusia vieta rankom pastumus viskas issivaiksciojo. Tada biski tepaliuko.. pajunginejom paziurejom kaip vaiksto.. saldyti pradejo normaliai ir beliko surinkti viska atgal i vieta.
Isprincipe problema isspresta, man pasiseke, kad nebuvo kazkas daugiau, nes is RU forumu buvo ir valdymo platuose litavimo skylimu, buvo pats varikliukas parejes, kuris jau randasi po AIR bagu ir t.t. Taciau matomai nuo strigimo yra nuluzes koks dantukas ar pan.. nes iki galo jis vistiek nedasumia tos traukutes. Aisku nieko nedarysiu, nes isprincipo viskas veikia ir investuoti $$$ neapsimoka..

Pora fotkiu..
1. Isimam bardacioka Reik atsukti 8 varztukus ir atjungti apsvietimo fyskute.


2. Nuejums garso izoliacija po kaire puse matosi traukute (balta plastikine) kuri vaiksto sukinejant sildymo rankenele.
Man uzteko ja pastumti ir sutepti, akd vel butu galima komfortiskai vaineti.


Tai tiek.. geras pusvalandis darbo ir vaziuojam toliau

MrCyBoRg neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-09, 21:31   #98
RRROBIUXXX
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-21
Pranešimai: 24

RRROBIUXXX is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
MHM... rimtai ant remo??? nu mates as ji pakelta nekarta... nu gal... blin, gal ir nusnekejau reikia eit kokia protinga knyga pavartyt
tikru tikriausiai ant remo, as ir ysigijau neseniai, ir pravazumas neblogas kaip padangos geros.

RRROBIUXXX neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.