Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Closed Tema
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-18, 19:14   #1
tautvis
 
tautvis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-02
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 184

tautvis is on a distinguished road



Standartinis Sveiki ka patartumet iputus 0,49‰

Sveiki griztant is palangos sustabde mentai ipuciau 0,49 promiles.Israse man saukimus i teisma ir t.t per 10 min nuvaziavau i ligonine ten ipuciau 0,2 promiles dar idaviau krauja tirti tai buvo 0 promiliu.Gal zinot ka tokioje situacijoje daryt geriau,gal kam taip buve?

tautvis neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 19:28   #2
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tautvis View Post
Sveiki griztant is palangos sustabde mentai ipuciau 0,49 promiles.Israse man saukimus i teisma ir t.t per 10 min nuvaziavau i ligonine ten ipuciau 0,2 promiles dar idaviau krauja tirti tai buvo 0 promiliu.Gal zinot ka tokioje situacijoje daryt geriau,gal kam taip buve?
reikejo nepasirasyti ant protokolo. butu tureje vezti y ligonine kraujo tyrimams.
buvo man viena karta panasi situacija. ypuciau 0.43. nepasirasiau. veze 15 km iki ligonines. kol nuveze buvo 0.2. paleido susinervine ir tiek.
jeigu yra tavo parasas po protokolu kury surase policijos masinoje tai bus sunku kaska ir pakeisti.

driuliauskas neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 19:36   #3
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jokiu nepasirasyk jau senai nebera, jei nesutinki arba atsisakai pusti, iskart sunku girtuma ipaiso ir 3metus nematai masinos. tave isgelbejo tas kad davei kraujo. su tom pazymom visom keliauji i teisma ir atiduos teises. nes alkotesteris pries kraujo tyrima yra nulis

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:22   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

nėra reikalo išvis išgėrusiam sėstis prie vairo ir po to mojuoti rankom ką dabar daryti . Būčiau aš policijos vietoj tai išvis be gailesčio dulkinčiau visus iš eilės kur netgi virš 0,0 jau ipučia Ir aplamai reiktų vėl gražinti įstatymą kad prie vairo būtų tik 0,00 ir ne daugiau

Nekenčiu nei vieno kur ikala alaus butelį ir paskui važiuoja

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:30   #5
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Ir aplamai reiktų vėl gražinti įstatymą kad prie vairo būtų tik 0,00 ir ne daugiau
totali nesamone, as kaip tik leisciau iki 0,8 prom vairuoti

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:36   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

nu tai taip, visi "kelių ereliai" norėtų važinėti išgėrę ir apsirūkę, o apie galimas pasekmes net nemąsto.

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:38   #7
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
nu tai taip, visi "kelių ereliai" norėtų važinėti išgėrę ir apsirūkę, o apie galimas pasekmes net nemąsto.
nuliai yra totali nesamone. tada jau pripusti gali nuo saldainiu, dantu pastos, energetiniu gerimu ir t.t.

driuliauskas neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:44   #8
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pakankamai daug valstybių yra kur reikalavimas yra 0,0 ir jokių problemų dėl to nekyla. Na gerai, jei bijote saldainių ar dantų pastos tegu būna riba 0,2. Būk blaivus ir nereiks bijoti ar pripūsi ar ne. Aš esu bet kokiu atveju kategoriškas prieš vairavimą išgėrus bet kokio alkoholio. Neturi proto - tegu kojos kenčia kai vaikščiosi pėsčiomis metus ar daugiau.

Klausimas visiems: ar esate laimingesni kai sėdate už vairo išgėrę kad ir butelį alaus ar taurę vyno?

ldalius neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:55   #9
tautvis
 
tautvis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-02
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 184

tautvis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
nėra reikalo išvis išgėrusiam sėstis prie vairo ir po to mojuoti rankom ką dabar daryti . Būčiau aš policijos vietoj tai išvis be gailesčio dulkinčiau visus iš eilės kur netgi virš 0,0 jau ipučia Ir aplamai reiktų vėl gražinti įstatymą kad prie vairo būtų tik 0,00 ir ne daugiau

Nekenčiu nei vieno kur ikala alaus butelį ir paskui važiuoja
niekas cia nemojuoja tom rankom, o tiesiog klausia patarimo zmogisko.visiem pasitaiko visko, o tavo pamokslu nereikia,tiesiog tu turi savo nuomone sitame reikale.

tautvis neprisijungęs  
Old 2010-07-18, 20:56   #10
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pakankamai daug valstybių yra kur reikalavimas yra 0,0 ir jokių problemų dėl to nekyla. Na gerai, jei bijote saldainių ar dantų pastos tegu būna riba 0,2. Būk blaivus ir nereiks bijoti ar pripūsi ar ne. Aš esu bet kokiu atveju kategoriškas prieš vairavimą išgėrus bet kokio alkoholio. Neturi proto - tegu kojos kenčia kai vaikščiosi pėsčiomis metus ar daugiau.

Klausimas visiems: ar esate laimingesni kai sėdate už vairo išgėrę kad ir butelį alaus ar taurę vyno?
laimingesni nesame. bet buna tokiu situaciju, kad nors per galva verskis bet reikia vaziot. aisku nepateisinu tokiu kurie ypucia virs promiles. bet kaip ir siuo atveju 0.49 yra tikrai juokinga. gali but nieko negeres bet lengvai pagiriotas ir to pakaks.
pats gerokai isgeres vaziavau tik viena karta pries pora metu. bet situacija tokia buvo. kad arba vezu zmogu iki ligonines arba sodyboi butu nukraujaves.

driuliauskas neprisijungęs  


Closed Tema

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.