Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-04-20, 21:04   #1
tannoy
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-20
Pranešimai: 3

tannoy is on a distinguished road



Question Yra dilema: 500SEC

Siandien lapnodamas per Pashilu rajona pamaciau savo ishsvajota, bet neadekvaciai brangu mersa - c126 500 SEC, kuris kieme stovi jau pora metu kaip minimum (aisku graudu, kad toki beiby pudina kieme, neuzkuria). Vaikigaliai matosi ant galinio dangcio raktais isbraize kazkokias nesamones, pratraukta per shona raktu, ratai jau seniai ora nuleide, nors stovi AMG blynai 18, jei neklystu. Zenkliukai tiek prieky, tiek gale nulupti - graudu! Tokia kaimene arkliu stovi pazabota, baigia ishdvest ten tam kieme..

Perverciau atopliusa, radau viena 500 SEC
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...eji&id=1695196 - spalva leva, kazkox neklasiskas man jis, uzdeti pigus dideli volai, sake draugas ji isderintu uz ~10.000litu.

Bet nebuciau as, jei neziureciau mobile.de - ir stai, klasiskiausias is matytu mano SEC'u - 500 1990 (lyg ir, gal ankstesnis), Brabus ratai 18, isciustytas, islaizytas kaip katino pautai, kaina 6250euru, be ratu 4000euru. Kaip matot - numeriai SEC 501 - vyrukas matyt pasineses smarkiai ant savo auto.
:s eile2:


Ratai - tiesiog kaip jam nulieti, padangos ant tokio lygio ratlankiu matyt proxes kokios.. Siandien uzklausiau, tikiuosi greitu metu is jo atsakymo sulaukt.



Imciau net nedvejojes, jei uz tuos ratus neplestu beveik 8000litu , kas man jau yra tumach! Bet su jais jis taip nesveikai atrodo. Pats manau, kad ant 2/5 kainos uz ratus yra per daug, o be ju kaina uz ledini SEC'a 14000lt~ yra normali (manau is to ka parases).

.Kokios problemos pas siuos kupus buna?

.Voztuvo tarpines sunku pasikeist eina kaip ir po dvi ant vieno)?

.Reikia informacijos, kam sugedus tektu paklot dar zenklia suma pinigu (ko nesinori aisku).

.Kaip su dalim, eina gaut nepermokant? paporinkit realiu kainu dalims, ka pakeist kiek kainuoja..

18 coliu ratlankiai butu maunami siltajam sezonui, su intencija saugot ir mylet automobili, galetu per ziema ir garaze pastovet (galu ne kokia chuliganke uz 1500litu kad prie siemenso ar sportrumio paisyt saules ir kepint brangias r18 padangas.

.Kokius skaitot sitam labiausiai tinkanciais?


Matyt yra daugiau klausimu, bet siai minutei nepamenu.
Aciu kad skaitet ilga rasliava, aprasiau informatyviai kiek galejau, pridejau linka - padekit man!
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...=1&tabNumber=1

tannoy neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.