Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-09-20, 16:16   #951
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
klausimas toks, su star darant diagnoze ar rodo solenoidu klaidas? jei ne tai klausimas kam juos keisti? tas pats kaip pasiulytu varikli pasikeist nes jis jau 400k prabeges.....
pats hidrotransformatorius apie 150, jungtis filtras ir tarpine iki 35 euru,dežes priekinis riebokšlis? tau leidžia tepala per velena? tuomet mechanine dali reikes ardyt,kažkokia nesamone...o jei turima mintyse o ringai einantys i el jungti tai jie parsiduoda komplekte su el jungtimi,9jau minejau už kiek ),valdymo bloko plovimas solenoidu keitimas... jei ju nekeis o tik plaus pati bloka tai jei neardant ,jo nežinau už ka ten tokia suma.solenoida pakeist tai paprasčiau nei varžta isukt,na paskutinis punktas irgi ginčytinas ,šiaip iki 100pinigu.Na jei tau suteiks garantija ir išmuš čeki tai sumai tai gal but ir panaši suma gautusi,darant normaliame servise
Na čia rekomenduojamas keitimas ką darytu jei darytu sau, kad (kad ilgiau tarnautų viskas) kiek tiesos nežinai, visi turime gyvent , tai matyt taip pat ir jie ieško, kas užsikabintų , nuvažiavęs užklausiau puslės keitimo su tepalais ir t.t tai kaina 450 be tų visu solenodų ir t.t Tai vat nežinai kiek čia tiesos ar viską keistis kas išvardinta, nes su automobiliu žadu važinėtis sau, ar tiesiog pūslę restauruotis ir važėnit ( skirtumas 300 eurų )

Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 17:53   #952
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asholtek View Post
Na čia rekomenduojamas keitimas ką darytu jei darytu sau, kad (kad ilgiau tarnautų viskas) kiek tiesos nežinai, visi turime gyvent , tai matyt taip pat ir jie ieško, kas užsikabintų , nuvažiavęs užklausiau puslės keitimo su tepalais ir t.t tai kaina 450 be tų visu solenodų ir t.t Tai vat nežinai kiek čia tiesos ar viską keistis kas išvardinta, nes su automobiliu žadu važinėtis sau, ar tiesiog pūslę restauruotis ir važėnit ( skirtumas 300 eurų )
Atvažiavau Amerikoj i servisa ,kad pakeistu kondicionieriaus radiatoriu ir užpildytu freonu ,su fordu.Ateinu atsiimt je man 750 s saskaita kiša,o aš klausu už ka,jie man kiša lapa,o ten :
radiatorius
freonas,
galines kaladeles, priekines kaladeles
tepalai pakeisti su filtru
ir valytuvo šluoteles....
Aš ju klausiu ,kodel viska keitet, nieko juk neprašiau,jie man bando itikint kas už triju menesiu bučiau vistiek viska keites,tuomet pasakiau kad po triju menesiu aš ta auto i junk yarda priduosiu ir išvažiuosiu i savo šali,tai buvo ilgos derybos ir sumokejau tik už kaladeles ,už darbus nemokejau,valytuvus nusieeme .... Reziume butu toks,taisyti reikia tai kas sugede ,o ne tai kas gali sugest....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 18:25   #953
kazkasklp
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-27
Pranešimai: 109

kazkasklp is on a distinguished road



Standartinis

Butent..

kazkasklp neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 18:47   #954
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Atvažiavau Amerikoj i servisa ,kad pakeistu kondicionieriaus radiatoriu ir užpildytu freonu ,su fordu.Ateinu atsiimt je man 750 s saskaita kiša,o aš klausu už ka,jie man kiša lapa,o ten :
radiatorius
freonas,
galines kaladeles, priekines kaladeles
tepalai pakeisti su filtru
ir valytuvo šluoteles....
Aš ju klausiu ,kodel viska keitet, nieko juk neprašiau,jie man bando itikint kas už triju menesiu bučiau vistiek viska keites,tuomet pasakiau kad po triju menesiu aš ta auto i junk yarda priduosiu ir išvažiuosiu i savo šali,tai buvo ilgos derybos ir sumokejau tik už kaladeles ,už darbus nemokejau,valytuvus nusieeme .... Reziume butu toks,taisyti reikia tai kas sugede ,o ne tai kas gali sugest....
Na kaip. O pvz jei isklebes turbos el valdymas bet dar service mode nemeta? Keist ar laukt ?

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 20:14   #955
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Na kaip. O pvz jei isklebes turbos el valdymas bet dar service mode nemeta? Keist ar laukt ?
jei i avarini nemeta ir nesitampo ,tai kam remontuot?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 20:38   #956
sololo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-08-02
Pranešimai: 76

sololo is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=amerika;505727]
Citata:
Pradžioje rašė sololo View Post

sorry nepastebejau lokacijos, buvau nustebes ,kad atsirado pas mus.... beje jie ir adaptuoja slegius ir shiftinga?
del adaptaciju ir shiftingu neesu tikras, bet speju kad viska daro. Nes raso kad gali ir modifikuoti ir upgradinti hidroplokste. Jo veiksmas UK

sololo neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-20, 21:06   #957
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
jei i avarini nemeta ir nesitampo ,tai kam remontuot?
Tam kad nesugest vidury kelio ?
Ar ci dabar madoj tas? Varai kokius 300 km i viena puse i kita gryzti serviso rezime ant 60. Bet gi zjbs. Pataupiau.

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-23, 20:49   #958
Asholtek
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-04
Pranešimai: 23

Asholtek is on a distinguished road



Standartinis

Gal kas aplink panevezi su staru galetu diagnostika padaryti?

Asholtek neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-24, 10:53   #959
bambyno
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-06
Pranešimai: 12

bambyno is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, kur Vilniuje patartumėte tvarkyti S211, 320, 7G greičių dėžę ? APD servise ?


Paskutinį kartą redagavo bambyno; 2018-09-24 11:21 val.
bambyno neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-24, 11:31   #960
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bambyno View Post
Sveiki, kur Vilniuje patartumėte tvarkyti S211, 320, 7G greičių dėžę ? APD servise ?
kas per bedos?

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.