Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-11-25, 19:07   #1
Svadober
 
Svadober's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 13

Svadober is on a distinguished road



Standartinis Sauliaus E220 W211

Sveiki, kolegos!

Skubu ir aš dalintis nauju savo pirkiniu, ilgai galvojau, ką čia benusipirkus, esu vairavęs Opel, Volvo automobilius, bet na jie man kažkaip taip ir neprilipo, tad netyčiom užmačiau MB... Ech pagalvojau, bandom žiūrėti MB! Na ir štai ji stovi kiemuke...

Apie automobilį: MB E220, 2003 m., Classic, tamsiai mėlynos spalvos, R16 labai paprasti MB aliuminiai ratai (Žiemai pats tas.. )

Artimiausi planai būtų: Pasikeisti magnetolą su pilnu ekranu (GAL NETYČIOM KAS PARDUODATE?) Nusipoliruoti priekinis faras, susidėti baltas lemputes (nes tikrai jiems labai jos tinka), susitvarkyti kėbulo trūkumus iki kol atšils orai, sulaukus šiltesnių orų visą mašiną nusipoliruoti (nes turi smulkių pabraižymų įvairiose vietose) ir visa kita kas bus pastebėta.




Nuotraukų koleikas neturiu (tik minimaliai labai)... , nes praėjo vos diena kai jį nusipirkau tai dar nebuvo kaip ir laiko laisvesnio bent minimaliai pafotografuoti...


Malonu įstojus į MB fanų gretas kolegos!

Svadober neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.