Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

 
Old 2012-02-27, 13:19   #1
rokismb
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-27
Pranešimai: 1

rokismb is on a distinguished road



Standartinis W202 1994m 2,2D. Susilus varikliui dingsta trauka, gesta.

Sveiki,
Turiu problemele, gal teko kam susidurti su tokia problema kaip man. Labai laukciau jusu minciu ir patarimu. Pasilus varikliui iki normalios temperaturos variklis pradeda gesti dirba netolygiai kartais visai uzgesdamas. Variklis 2.2 dyzelis. Saltam varikliui tokiu problemu nekyla. Susidaro toks ispudis kad kemsasi dyzelinis kuras kartais "pramusa" ir vaziuoja gerai, o ziurek po keliu minuciu trauka dingsta. Pakeiciau kuro filtra - tas pats.Buvau nuvares padaryti kompiuterine diagnostika, meistriukai pasake, kad variklio nemato, nes pasak ju neateina srove iki kompo ar tai kazkokia rele kalta zodziu nieko konkretaus. Pasiule atvaryt kad praskambint laidus, bet man kyla abejoniu, kazkaip nerimtai jie. Gal nuvaryti i kita kazkoki rimtesni servisa? Gal turit kokiu ideju ar buvot susidure su panasia problema? Labai laukciau patarimu.

rokismb neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.