Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

Naujas pranešimas
Old 2012-08-20, 22:00   #1
Marufas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-08-20
Pranešimai: 12

Marufas is on a distinguished road



Standartinis w202 2,5D netraukia,bukas

Sveiki turiu tokia problema automobilis w202 2,5d 94metu su automatine greiciu deze,labai blogai traukia i statu kalna vos vos uzbezda jei dar gale sedi du zmones tai isvis vos uzvaziuoja,as suprantu,kad 2,5 be turbinos nera labai greiti,bet cia jau labai bukas vos isibegeja kame problema,gal kas buvot susidure su tokia problema,auto kurias be problemu is puse pasukimo tiek saltas tiek siltas nesenai pakeitis filtrai nesuprantu kame problema.

Marufas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 22:42   #2
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

bukas būna tik peilis, o tavo mersas pateikė per mažai info, kad kažką pradėt burt

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:06   #3
Marufas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-08-20
Pranešimai: 12

Marufas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
bukas būna tik peilis, o tavo mersas pateikė per mažai info, kad kažką pradėt burt
Mersedes Benz C250 D 1994 metu su automatine pavaru deze nzn kokios dar info reikia?

Marufas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:11   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

galvoji, kad parašęs tą patį kitame forume gausi daugiau atsakymų? Atvaryk pas mane į Panevėžį ir pasakysiu ar bukas ar jau sugriuvęs tas mersas. Be to kaip supratau mašinų konstrukcijoje pats visiškai nesigaudai. Nemėgstu traukt informacijos per prievartą, jei žmogus pats to nenori.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai ar taip jau yra seniai ar dabar taip nutiko, kai p dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2012-08-20 23:23 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:20   #5
Marufas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-08-20
Pranešimai: 12

Marufas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
galvoji, kad parašęs tą patį kitame forume gausi daugiau atsakymų? Atvaryk pas mane į Panevėžį ir pasakysiu ar bukas ar jau sugriuvęs tas mersas. Be to kaip supratau mašinų konstrukcijoje pats visiškai nesigaudai
Na tai pirmas mano MB pirkau ana savaite,todel apie mersus mazai ka tezinau.O del bukumo na jei masina i statu kalna vos uzlipa tai faktas,kad kazkas ne taip.

Marufas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:25   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

čia po Austrijos kalnus važinėji ar bandai užkopt į Kaselio kalnus vokiečiuose? Ar jau į Ukmergės kalną nebeužlipi?

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:27   #7
Marufas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-08-20
Pranešimai: 12

Marufas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
čia po Austrijos kalnus važinėji ar bandai užkopt į Kaselio kalnus vokiečiuose? Ar jau į Ukmergės kalną nebeužlipi?
Jei zinai Kauna tai i toki parodos kalna vos uzbezda

Marufas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:30   #8
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Marufas View Post
Jei zinai Kauna tai i toki parodos kalna vos uzbezda
Labai gerai žinau tą vietą.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai: kaip dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino, nes arba kažkam suteikei daug džiaugsmo nupirkęs užmuštą mersą arba pats nežinai ko tikėtis iš savo modelio, nes būna kai kam ir 4 litrų motoras bukas

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:31   #9
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

beje lipant į parodos kalną kelintu bėgiu jis važiuoja, koks greitis ir kokios variklio apsūkos?

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-20, 23:35   #10
Marufas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-08-20
Pranešimai: 12

Marufas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Labai gerai žinau tą vietą.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai: kaip dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino, nes arba kažkam suteikei daug džiaugsmo nupirkęs užmuštą mersą arba pats nežinai ko tikėtis iš savo modelio, nes būna kai kam ir 4 litrų motoras bukas
automatas pas mane,greicio daugiau kaip 60 neivinioja i apsuka neziurejau vaziuojant greitkeliu 90km/h apsukos 2500

Marufas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.