Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-01-09, 20:59   #91
Bludas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-12-08
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 10

Bludas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
iskarto atsiprasau, bet nenusilaikiau neparases.
gamintojas sako, kad supili reikiama kieki tepalo + 0,5-0,7l tepalo, ikaitini deze iki jai pritaikytos temperaturos, tada isleidi tepalo pertekliu. (temperatura priklauso nuo dezes numerio,arba tepalo voneles formos, arba tepalo matavimo vazdelio spalvos, ar pacio tepalo spalvos, ar keliu faktoriu iskarto)
p.s. gamintojo reikalavimas temperaturos tikslumas +-1C° butina naudotis diagnose nes ji matuoja vidine temperatura.
p.p.s. nesikabineju, tik patikslinu kaip reikia daryti pagal gamintojo reikalavimus.
p.p.p.s. tepalo kiekis labai priklauso nuo temperaturos. t.y. ikaitus jis velniskai issiplecia.
Jeigu as buciau tvarkesis pas gamintojus ,tiksliau pas merso dylerius ,remontas man butu kainaves ne 20 svaru uz prisadke,o 4000 ,galima sakyt puse masinos.Pries pora savaiciu boso s320 nusprogo turbina ,paklojo 3000 svaru ,kai paprastam servise butu atsieje 600 maksimum .As aisku suprantu ,kad reikia kazkiek prisilaikyti reikalavimu ,bet aklai tiketi ju pasakom irgi nesiruosiu ,ne viena desimtis masinu per rankas praleista ir siaip megstu pats pasikrapstyti Vat tu man geriau pasakyk ,kaip lietaus davikli atjungt ,kad valytuvai dirbtu normaliai su pertraukimu ,nes tas maskatavimas pries akis del keliu lietaus lasu jau atsibodo ,aisku be vaziavimo i MB servisa Forumas gi tam ir yra ,kad vieni kitiems patartu ir savo patirtim pasidalintu ,ar ne

Bludas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-09, 21:05   #92
Bludas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-12-08
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 10

Bludas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
cia tiesiog kaikurie pabludeliai nesupranta kad vampyras merse vokeciuose dirba, galvoje klausineja cia kazkokiu nesamoniu kazkoks lopas spoguotas google paskaites
Mano pazystamas irgi dirba audi servise ir po darbo dasiduria privaciai ,tai jo paklausius reikia viska keist is eiles

Bludas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-09, 21:17   #93
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bludas View Post
Jeigu as buciau tvarkesis pas gamintojus ,tiksliau pas merso dylerius ,remontas man butu kainaves ne 20 svaru uz prisadke,o 4000 ,galima sakyt puse masinos.Pries pora savaiciu boso s320 nusprogo turbina ,paklojo 3000 svaru ,kai paprastam servise butu atsieje 600 maksimum .As aisku suprantu ,kad reikia kazkiek prisilaikyti reikalavimu ,bet aklai tiketi ju pasakom irgi nesiruosiu ,ne viena desimtis masinu per rankas praleista ir siaip megstu pats pasikrapstyti Vat tu man geriau pasakyk ,kaip lietaus davikli atjungt ,kad valytuvai dirbtu normaliai su pertraukimu ,nes tas maskatavimas pries akis del keliu lietaus lasu jau atsibodo ,aisku be vaziavimo i MB servisa Forumas gi tam ir yra ,kad vieni kitiems patartu ir savo patirtim pasidalintu ,ar ne
tai kad to daviklio atjunginet tikrai nereikia jei jis normaliaiveikia, nes jei valytuvai isjungti tai jis neveikia ir gali rankiniu budu brukstelt valytuvus (spustelt rankenele) o jei jis veikia normaliai tai vienas geriausiu auto navarotu sukurtu, mano bemse dabartinem nera o paprasta sistema kur galima pareguliuiti valytuvu veikimo tankuma, tai kankyne kazkokia....

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-09, 21:27   #94
Kolibris
 
Kolibris's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,984

Kolibris is on a distinguished road



Standartinis

na as ir pastebejau, vos krapnoja bet valo daznokai, o tai nervina mane

Kolibris neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-09, 21:34   #95
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kolibris View Post
na as ir pastebejau, vos krapnoja bet valo daznokai, o tai nervina mane
o pas mane atvirksciai, siek tiek uzdelsia, noretusi daznesnio. Bet tikrai nesiskundziu, navarotas geras va ka daryti su galiniu valytuvu neisivaizduoju, kodel kiekviena karta sustoja vis kitokioj vietoj? tai per viduri tai 45 laipsniu kampu, tai dar kaip... Net geda vazineti kai netvarkingai stovi, minkau knopke kol uztaikau pozicija normaliai o ne per lango puse

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-09, 22:53   #96
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

varikliuka reikia isardyt ir isvalyt

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-10, 18:24   #97
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bludas View Post
Jeigu as buciau tvarkesis pas gamintojus ,tiksliau pas merso dylerius ,remontas man butu kainaves ne 20 svaru uz prisadke,o 4000 ,galima sakyt puse masinos.Pries pora savaiciu boso s320 nusprogo turbina ,paklojo 3000 svaru ,kai paprastam servise butu atsieje 600 maksimum .As aisku suprantu ,kad reikia kazkiek prisilaikyti reikalavimu ,bet aklai tiketi ju pasakom irgi nesiruosiu ,ne viena desimtis masinu per rankas praleista ir siaip megstu pats pasikrapstyti Vat tu man geriau pasakyk ,kaip lietaus davikli atjungt ,kad valytuvai dirbtu normaliai su pertraukimu ,nes tas maskatavimas pries akis del keliu lietaus lasu jau atsibodo ,aisku be vaziavimo i MB servisa Forumas gi tam ir yra ,kad vieni kitiems patartu ir savo patirtim pasidalintu ,ar ne
dyleris tau butu padares dezes praplovima, pakeites tepalus ir filtra, ir tikrai suleistu tiek kiek reikia tepalo. dabar klausimas, ar tepalo pakanka- gi nebeturi MIN ir MAX zimejimu.
ar kolega eurais ar svarais ar litais turite moketi, man tai nelabai idomu, nebent esate skolingas man euru
lietaus davikli gali tiesiog atjungti, bet va klausimas kam?
Funkcijos: palydejimas namo, radijos tamsinimas,valytuvu intervalas, dienos sviesos, automatines sviesos nebeveiks
as pradeciau nuo valytuvu pasitikrinimo, gal nenuvalo iskarto, o gal stiklas neoriginalus, gal daviklis neprijaukintas prie keisto stiklo, gal keistas ir pridulkejes, ar tiesiog daviklis sugedes.
p.s. vistiek tavo vietoje pasitikrinciau tepala, tiksliau isleisciau tai ka ten supylei ir keisciau filtra, nes turbina kelis kartus pigesne negu tavo deze

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-11, 14:16   #98
Bludas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-12-08
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 10

Bludas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
dyleris tau butu padares dezes praplovima, pakeites tepalus ir filtra, ir tikrai suleistu tiek kiek reikia tepalo. dabar klausimas, ar tepalo pakanka- gi nebeturi MIN ir MAX zimejimu.
ar kolega eurais ar svarais ar litais turite moketi, man tai nelabai idomu, nebent esate skolingas man euru
lietaus davikli gali tiesiog atjungti, bet va klausimas kam?
Funkcijos: palydejimas namo, radijos tamsinimas,valytuvu intervalas, dienos sviesos, automatines sviesos nebeveiks
as pradeciau nuo valytuvu pasitikrinimo, gal nenuvalo iskarto, o gal stiklas neoriginalus, gal daviklis neprijaukintas prie keisto stiklo, gal keistas ir pridulkejes, ar tiesiog daviklis sugedes.
p.s. vistiek tavo vietoje pasitikrinciau tepala, tiksliau isleisciau tai ka ten supylei ir keisciau filtra, nes turbina kelis kartus pigesne negu tavo deze
Oi jus ,servizistai ,viska jums keist , taip ir algos neuzteks Gal as jau geriau nieko nedarysiu ,kol viskas gerai ,o kai prades pinigu reikalaut ,paleisiu i marcias ir paimsiu kita auto.

Bludas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-11, 19:25   #99
justoshis
 
justoshis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 150

justoshis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bludas View Post
Oi jus ,servizistai ,viska jums keist , taip ir algos neuzteks Gal as jau geriau nieko nedarysiu ,kol viskas gerai ,o kai prades pinigu reikalaut ,paleisiu i marcias ir paimsiu kita auto.
Jei gyveni tam mieste, kuris pas tave avatare - smagu. Mažiau pas mus ant pardavimo lavonų bus...
Mašinos išlaikymas neapsiriboja jos remontu, kai jau tikrai tikrai reikia, nes beveik nebevažiuoja.

justoshis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-11, 21:26   #100
Bludas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-12-08
Gyvenamoji Vieta: London
Pranešimai: 10

Bludas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justoshis View Post
Jei gyveni tam mieste, kuris pas tave avatare - smagu. Mažiau pas mus ant pardavimo lavonų bus...
Mašinos išlaikymas neapsiriboja jos remontu, kai jau tikrai tikrai reikia, nes beveik nebevažiuoja.
Sposininkas Tokius lavonus ,kaip mano ,europoj dar po manes trys babajai ir penki negrai damusinetu ,tada ant tralo LT pasiektu ir butu parduota kaip vieno pensininko ir mazos ridos Dazniausiai tokie vairuotojai ir tepalu nekeicia ,tik dapila paciu pigiausiu is vietinio supermarketo.Aisku ,jei zino ,kur tepalo matuokle randasi.Na ,aisku yra dar kitas variantas -atvaziuoja suvoliotos ar nosim nusukta ir zmones niekaip negali suprast ,ko cia tas technikos stebuklas padangas grauzia ir ant kelio nestovi...

Bludas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.