Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-04-02, 08:25   #481
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
nu tai turejo 40l o jie visi mentai (sesiese buvo ) sako mes ir policija, tai tie isvis norjo virsininkam dar pranest sodziu ten su jais susitart tai kaip su fotoaparatu
nieko sau... man kiek teko uzsienyje vazineti, visada paleisdavo, toje pacioje Vokietijoje, UK, Airijoje, Norvegijoje.. Latvijoje ir Baltarusijoje tai is vis be kalbu

principingu daunu turbut visur yra, tiesiog pasitaike tokie

tiesa, as dar turejau tokia tarptautine nuolaidu kortele

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-02, 10:14   #482
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė olivers View Post
sveiki turiu klausima pats givenu norvegijoje nesu registruotas lt bet teises dar lietuviskos ir esu lietuvos piletis noreciau uzsitamsinti visus langus kaip manot jai masina registruociau ant sesers vardo o ji givena estijoje o auto naudociau lietuvoje ar pareigunai baustu jai langus uztamsinciau 50 pr .
jau kalbeta apie tai sitoj temoj, aisku baus, lietuvoj galioja sios salies istatymai, o ne norvegijos estijos ar dar ko nors. jei lietuvoj draudziama , reiskia draudziama, nesvarbu kur masina registruota, nors jei atmintis neapgauna kazkas per teismus buvo issivartes su UK registruota masina. bet seip, nenori problemu, netamsink, ko cia visiems taip niezti tuos langus niaukt, grynuju pinigu daug vezioji ant priekines sedynes, ar merga labai negrazia pasisodines, kad kiti nematytu?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 03:38   #483
olivers
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-13
Gyvenamoji Vieta: norwai ( bodø)
Pranešimai: 28

olivers is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
jau kalbeta apie tai sitoj temoj, aisku baus, lietuvoj galioja sios salies istatymai, o ne norvegijos estijos ar dar ko nors. jei lietuvoj draudziama , reiskia draudziama, nesvarbu kur masina registruota, nors jei atmintis neapgauna kazkas per teismus buvo issivartes su UK registruota masina. bet seip, nenori problemu, netamsink, ko cia visiems taip niezti tuos langus niaukt, grynuju pinigu daug vezioji ant priekines sedynes, ar merga labai negrazia pasisodines, kad kiti nematytu?
seip mano nuomone jai transporto priemone ne registruota lt tai neturetu bausti nes jai as pravazuoju ta sali tai ka man langu plevele plesti ?

olivers neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 09:17   #484
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

istatymai galioja vienodai visiems: ar tu anglas, ar lietuvis, ar dar koks amerikonas.... Beje pasakysiu gera sakini: "nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes"
P.S. buvau ir as uzsijuodines langus priekinius, nors manes nebaude, bet kai mamai daviau vazinet su MB tai butent del jos nuplesiau plionke, kadangi nieko jinai nematydavo... ypac atbuliniu vaziuojant

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 14:45   #485
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė olivers View Post
sveiki turiu klausima pats givenu norvegijoje nesu registruotas lt bet teises dar lietuviskos ir esu lietuvos piletis noreciau uzsitamsinti visus langus kaip manot jai masina registruociau ant sesers vardo o ji givena estijoje o auto naudociau lietuvoje ar pareigunai baustu jai langus uztamsinciau 50 pr .
ilgai nepaskoksiu bet galiu pasakyt 100% baus
Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
jau kalbeta apie tai sitoj temoj, aisku baus, lietuvoj galioja sios salies istatymai, o ne norvegijos estijos ar dar ko nors. jei lietuvoj draudziama , reiskia draudziama, nesvarbu kur masina registruota, nors jei atmintis neapgauna kazkas per teismus buvo issivartes su UK registruota masina. bet seip, nenori problemu, netamsink, ko cia visiems taip niezti tuos langus niaukt, grynuju pinigu daug vezioji ant priekines sedynes, ar merga labai negrazia pasisodines, kad kiti nematytu?
as noroi vazinet pasisodines svetima pana ir noriu kad maniske nematytu

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 16:51   #486
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė olivers View Post
seip mano nuomone jai transporto priemone ne registruota lt tai neturetu bausti nes jai as pravazuoju ta sali tai ka man langu plevele plesti ?
pagal tavo nuomone, tai jei arabu salyse leidziama akmenims uzmetyt gyva zmogu, tai atvaziuos arabatas i lietuva, uzmetys zmogu negyvai, ir nieko blogo jis cia nepadare? nes pas juos galima? reik laikytis istatymu tos salies, kurioje esi, o ne kurioje registruotas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 17:22   #487
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė olivers View Post
seip mano nuomone jai transporto priemone ne registruota lt tai neturetu bausti nes jai as pravazuoju ta sali tai ka man langu plevele plesti ?
Jeigu tik pravažiuoji, tai niekas nebaus. Jei tikiesi kokį mėnesiuką maltis Lietuvoj, tai šansas, kad negausi baudos mažėja Aš Dodge Ram buvau partempęs iš amerikonijos, lapkričio pabaiga (gal gruodis jau buvo), langai visi tamsinti, padangos ryškiai vasarinės (visgi ratlankis R24). Žodžiu sustabdė, paklausė ar bijau žmonių ir kokio velnio mano chromuoti ratai (Woodoo jaučiu būtų sielą dėl jų paradvęs) su vasarinėm padangom? Bet USA gera šalis, pas juos padanga atrodo kaip vasarinė, o ant šono iškalta MS ir dar snaigė nupiešta Dėl padangų išsivarčiau, dėl langų irgi, kadangi auto važiavo su garažiniais numeriukais, tai sakiau, kad bus nulupta kai tik grįšiu Antrą kartą jiems nepapuoliau, mieste nebeisvažinėjau ir niekas nieko nebesakė. Draugas su Dodge Durango ir jo tamsintais langais važinėjo apie porą savaičių.....ir stojo gal 9 kartus po 50-100Lt Skaudūs tie langai buvo

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 17:43   #488
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

draugelis is usa atsibeldes buvo porai metu. nuolat stabdydavo jo visureigi, nes priekije nebuvo numeriu (tik gale) megindavo knistis prie juodu stiklu, bet tik atkisdavo floridos teises, policininkai galvas pasikasydavo ir paleisdavo.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 17:49   #489
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

del numeriu tai taip, jei pas tave amerikanskas numeris tai gali su vienu vazinet

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-03, 18:09   #490
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
del numeriu tai taip, jei pas tave amerikanskas numeris tai gali su vienu vazinet
automobilis turi buti registruotas toje valstijoje, kurioje galioja toks istatymas. ne visose amerikos valstijose ira isduodamas vienas numeris automobiliuj. bet musiskiai pareigunai nei zino, nei jiem idomu. kiek kartu ji ir su lt registruotom masinom stabde, nieko nepripaise. amerikos pilietis, floridos teises, ir kalba angliskai. nevargdavo jie ir paleisdavo

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.