Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2016-04-26, 13:51   #1
Mersa
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-26
Pranešimai: 10

Mersa is on a distinguished road



Exclamation ML 320 CDI W164 del variklio ir pakabos

Sveiki visi, esu naujas narys, zalias tiek automobiliu, tiek mercedes sferoje,
situacija tokia, kad nusipirkes ml'a isvaziavau i uzsieni, ir palikau seimai, iki to laiko problemos buvo tik su pakaba AIRMATIC, po ilgu seimos nariu vazinejimo po servisus, pneumocentrus ir pazistamus pagaliau nuvaziavo i SilberAuto, ten zmogus tik pravaziaves, pasake kad amortizatoriai priekiniai pareje, galiniai sake neisitikines, bet jo manymu irgi, tiesiog priekiniuose girdisi zymei labiau tai.
Kodel neziurejau pakabos kai pirkau?
Tai kad ziurejau, ir techapziuroi, ir servise, stuksenimas buvo ir nemenkas, bet visur sake, kad pakaba ledine, pneumocentre (kai jau nusipirkau) sake cituoju:" ko tu nori is tos pakabos?".
Tai klausimas butu toks, kur geriausia pirkti ir keisti tuos amortizatorius, turiu omeny naujus ir ne kiniskus, nes SilberAuto kaina 1000 eur uz viena priekini amortizatoriu su pagalve, tai nejaugi man teks pakloti apie 3000 eur uz 4 amortizatorius?.

P.S. Amortizatoriai nei kiek neapsitepalave, nei tada kai pirkau, nei dabar, nuo pirkimo praejo virs menesio.

Del variklio, paskambino man vakar is LT ir pasake, kad Jonas Jonaitis, Petro Petraicio pazistamas senai uzsiema "tais dalykais", ir jis pasake:"Reikia uzvesti automobili, palikti "na chalastych" ir atsukti dangteli kur pilami variklio tepalai, prideti salia ranka, ir jei apsitepaluos ranka, reiskias sakes varikliui".
Taip ir padare, pridejo ranka, ir po sekundes sake, ranka buvo tepaluose visa.

Tai cia klausimas butu toks, ar yra tikrinami dyzeliniai varikliai tokiu budu?
Apskritai ar tai teisinga diagnostika?
Ir ka patartumete daryti ir tuo ir tuo atveju?

Aciu uz betkokia suteikta informacija!

Mersa neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 14:09   #2
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Patinka man tokie liaudies gydytojai. Amortikai restauruojasi. Del variklio siulyciau nesukti galvos.


Citata:
Pradžioje rašė Mersa View Post
Sveiki visi, esu naujas narys, zalias tiek automobiliu, tiek mercedes sferoje,
situacija tokia, kad nusipirkes ml'a isvaziavau i uzsieni, ir palikau seimai, iki to laiko problemos buvo tik su pakaba AIRMATIC, po ilgu seimos nariu vazinejimo po servisus, pneumocentrus ir pazistamus pagaliau nuvaziavo i SilberAuto, ten zmogus tik pravaziaves, pasake kad amortizatoriai priekiniai pareje, galiniai sake neisitikines, bet jo manymu irgi, tiesiog priekiniuose girdisi zymei labiau tai.
Kodel neziurejau pakabos kai pirkau?
Tai kad ziurejau, ir techapziuroi, ir servise, stuksenimas buvo ir nemenkas, bet visur sake, kad pakaba ledine, pneumocentre (kai jau nusipirkau) sake cituoju:" ko tu nori is tos pakabos?".
Tai klausimas butu toks, kur geriausia pirkti ir keisti tuos amortizatorius, turiu omeny naujus ir ne kiniskus, nes SilberAuto kaina 1000 eur uz viena priekini amortizatoriu su pagalve, tai nejaugi man teks pakloti apie 3000 eur uz 4 amortizatorius?.

P.S. Amortizatoriai nei kiek neapsitepalave, nei tada kai pirkau, nei dabar, nuo pirkimo praejo virs menesio.

Del variklio, paskambino man vakar is LT ir pasake, kad Jonas Jonaitis, Petro Petraicio pazistamas senai uzsiema "tais dalykais", ir jis pasake:"Reikia uzvesti automobili, palikti "na chalastych" ir atsukti dangteli kur pilami variklio tepalai, prideti salia ranka, ir jei apsitepaluos ranka, reiskias sakes varikliui".
Taip ir padare, pridejo ranka, ir po sekundes sake, ranka buvo tepaluose visa.

Tai cia klausimas butu toks, ar yra tikrinami dyzeliniai varikliai tokiu budu?
Apskritai ar tai teisinga diagnostika?
Ir ka patartumete daryti ir tuo ir tuo atveju?

Aciu uz betkokia suteikta informacija!

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 14:15   #3
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Savo akim maciau kaip petro petraicio draugai tikrindai tepala spapcia juos palaizydavo. Geras tepalas turi but cebureko skonio, - taip jie sake.

Amortikus bent jau anksciau garliavoj restauruodavo - galima sportiskai kietesnius daryt, galima saltienos ale amerikonsika

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 14:23   #4
Mersa
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-26
Pranešimai: 10

Mersa is on a distinguished road



Standartinis

Tai kad as labai neprisiemiau, kol nepradejo man sakyt situ dalyku, nes realiai servise nieko nepastebejo, variklis dirba tikrai neblogai, tiesiog siuo metu mane kamuoja naktim tas klausimas, del tokios diagnostikos, o gal zmogus istikruju teisus?
Gal kazkas yra taip tikrines, ar zino kad tai veikia, ir ka cia isvis reiskia jei aptepaluoja ranka?
Tiesiog rida jau 257000 tai del to as pergyvenu isgirdes tokius bajerius.

O del amortizatoriu, tai restauruoti sake 3 zmones vienu balsu, kad neapsimoka, nes nezinia kiek gali veikti gerai, 3 ar 6 menesius, nes garantija tik puse metu, kazin ar po metu nereikes vel restauruot, kaina apie 400 eur restauracijos vieno amortizatoriaus, kai naujas 1000 eur, ir sake kad restauraves vistiek gali neisnykti tas bildesis galutinai, o pinigai tik i bala.

Jokiais budais nesusidarykite apie mane nuomones is mano zinuciu, nes viska ka rasau - rasau ka man sake kiti zmones, pats esu tame reikale zalias, todel paprasciausiai noriu gauti informacijos ir pagalbos is tu, kurie turejo arba buvo susidure su sitais automobiliais, pakabom ir varikliais.
Nes serviso darbuotojai, pazistami ir geranoriai zmones nevisada, o dazniausiai niekada tvarkingai neperduoda informacijos butinos ir reikalingos automobilio savininkui, o paprasciausiai sako tai, ka patys isgirdo is kazko, kazkada.

Mersa neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 15:20   #5
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Patinka man tokie liaudies gydytojai. Amortikai restauruojasi. Del variklio siulyciau nesukti galvos.
Amortikai nesirestauruoja. Restauruojasi pagalvės, o jos su bildėsiu turi tiek pat bendro, kaip baravykas su napaleono pyragu. Išeitys dėl amortikų yra 3:
1. Pirkti dėvėtus
2. Pirkti kinietiškus
3. Pirkti iš Silberauto (arba kitų detalių pardavėjų, PVZ autokurtas, ar šiaip kokių, jie gauna šiek tiek pigiau (ant 100 EUR amortikas +-)

P.S. Ir jei amortikas sausas, tai jis 90% neturi bildėti. O išbėgti jie gali tik perkaitus, paprastai airmatic amortikai laiko ilgai.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 16:02   #6
Mersa
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-26
Pranešimai: 10

Mersa is on a distinguished road



Standartinis

Apple
Amortizatoriai nerestauruojami? Pirma karta girdziu toki dalyka.
www.pneumocentras.lt ten restauruoja amortizatorius ir zirmunuose ten kazkoks servisas restauruoja amortizatorius.
Aisku pagalves irgi restauruojasi, bet amortizatoriai taipogi, ar as kazko nezinau?
Prasveskite mane prasau, jei jus zinote daugiau.

Amortizatoriai gali buti sausi, bet viduje pagalve gali buti prisipildzius visa tepalo, kaip man sake SilberAuto atstovas.
Tai nezinau jau kuo tiketi, visu nuomones skirtingos, man reikia nuomones to, kuris 100 % zino, arba buvo su tuo susidures pats.

As nekisu savo nuomones, nepykite ant manes, as tiesiog sakau ta, ka man sake serviso darbuotojai, pneumocentro ir silberauto.

Mersa neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 16:15   #7
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

O tu domėjaisi ką būtent restauruoja? Aiškinu dar kartą: amortizatorių nerestauruoja, restauruoja pagalves, tai reiškia, kad nuima blogą, suplyšusia pagalve nuo amortiko viršaus ir uždeda nauja gera pagalve. Pačio amortiko nerestauruoja. Arimatic amortikas susidaro iš dviejų elementų, ant amortiko viršaus stovi pagalvė ir po ja yra amortizatorius. Gale stovi amortikas atskirai nuo pagalvės, tai jų 100% niekas nerestauruoja.

Apie prisipildžiuse pagalve tepalu nesu gyvenime girdėjęs. Čia manau galėtų pakomentuoti Vampyras...

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 16:24   #8
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mersa View Post
Sveiki visi, esu naujas narys, zalias tiek automobiliu, tiek mercedes sferoje,
situacija tokia, kad nusipirkes ml'a isvaziavau i uzsieni, ir palikau seimai, iki to laiko problemos buvo tik su pakaba AIRMATIC, po ilgu seimos nariu vazinejimo po servisus, pneumocentrus ir pazistamus pagaliau nuvaziavo i SilberAuto, ten zmogus tik pravaziaves, pasake kad amortizatoriai priekiniai pareje, galiniai sake neisitikines, bet jo manymu irgi, tiesiog priekiniuose girdisi zymei labiau tai.
Kodel neziurejau pakabos kai pirkau?
Tai kad ziurejau, ir techapziuroi, ir servise, stuksenimas buvo ir nemenkas, bet visur sake, kad pakaba ledine, pneumocentre (kai jau nusipirkau) sake cituoju:" ko tu nori is tos pakabos?".
Tai klausimas butu toks, kur geriausia pirkti ir keisti tuos amortizatorius, turiu omeny naujus ir ne kiniskus, nes SilberAuto kaina 1000 eur uz viena priekini amortizatoriu su pagalve, tai nejaugi man teks pakloti apie 3000 eur uz 4 amortizatorius?.

P.S. Amortizatoriai nei kiek neapsitepalave, nei tada kai pirkau, nei dabar, nuo pirkimo praejo virs menesio.

Del variklio, paskambino man vakar is LT ir pasake, kad Jonas Jonaitis, Petro Petraicio pazistamas senai uzsiema "tais dalykais", ir jis pasake:"Reikia uzvesti automobili, palikti "na chalastych" ir atsukti dangteli kur pilami variklio tepalai, prideti salia ranka, ir jei apsitepaluos ranka, reiskias sakes varikliui".
Taip ir padare, pridejo ranka, ir po sekundes sake, ranka buvo tepaluose visa.

Tai cia klausimas butu toks, ar yra tikrinami dyzeliniai varikliai tokiu budu?
Apskritai ar tai teisinga diagnostika?
Ir ka patartumete daryti ir tuo ir tuo atveju?

Aciu uz betkokia suteikta informacija!
na kita karta zinosi kad sena masina su orine pakaba tik mazochistas gali pirkti
dek spyruokles paprastas su amortikais, daro vilniuje rimo ar kokiam ten servise.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 16:24   #9
Mersa
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-26
Pranešimai: 10

Mersa is on a distinguished road



Standartinis

Aciu uz issamia informacija.
Tai gaunu pirkti naujus amortizatorius taip iseina.
Nes, bildesis ant mazesniu duobiu, situacija juokinga tiesiog, servise pasake, amortizatoriai geri viskas gerai, pneumocentre sake, kad isvis taip ir turi buti viskas
Galu gale SilberAuto atstovas pravaziavo, ir pasake kad amortizatoriai priekiniai, juos reikia keisti, apie galinius tiksliai nepasake, nes nera isitikines, bet beveik isitikines, kad keisti reikia taipogi.
Turiu omeny, kad be patikros paciam servise, kai paskambinom i SilberAuto, atstovas pats pasake, kad pirma as pravaziuosiu paziuret, kad bereikalo pinigu neleist, jei galesiu pasakyt kas yra, pasakysiu.
Tai ilga laika galvojau, bet man atrodo paprasciausiai reikia pirkti ir keisti amortizatorius, nes cia klausyti kiekvieno skirtingos nuomones, 100 kartu kazkur tikrinti tik pinigai i bala.
Ar geriau visgi sumoketi pinigus ir tegul SilberAuto patikrina, o ne ju atstovai pravaziuoja?
Reikia patarimo.

Mersa neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-26, 16:29   #10
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis



Tu gal nestresuok, nuvažiuok į normalų servisą ir išsiaiškink kame bėda, nes dabar buri iš kavos tirščių, taip burdamas ir nauja mašina nupirksi, nes sena bus bloga

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.