Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Old 2014-07-11, 14:31   #21
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pincius View Post
Dekui uz info,bet nelabai suprantu tu perdavimu. Pas mane 92/11 keturbege APD ,nesenai buvo dinges atbulinis begis,tai sutvarke ,siaip sake kad visa kita gerai. o kad dabar dingo visi begiai tai priezastys mano galva kad buvo subeges antifrizas i dezes tepala,tai as keiciau ketuis kartus tepala,nes man taip patare ,tipo kad prasiplautu,tai va praploviau....dabar galvos skausmas
o kai subėgo antifrizas ar pasikeitei radiatorių?

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-11, 15:07   #22
Pincius
 
Pincius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,148

Pincius is on a distinguished road



Standartinis

taip , nupirkau nauja

Pincius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-28, 14:10   #23
Pincius
 
Pincius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,148

Pincius is on a distinguished road



Standartinis

vis dar vargstu as del tos APD ,pagal savo senos koda niekur nerandu kitos ,dabar radau penkiabegia 722.424 (pas mane keturbege 722.369), tai dabar toks klausymelis ,jei keist i penkiabegia ,tai kas dar keiciasi iskyrus deze,perkant penkiabegia ka tureciau pirkt prie dezes? noretusi zinot kas turetu ieit i komplekt

Pincius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-30, 13:04   #24
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

722.424 - keturiu begiu deze
ieskok 722.3** dezes, ziurek nuo 3l 124

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-07-30, 13:58   #25
Pincius
 
Pincius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,148

Pincius is on a distinguished road



Standartinis

keista kad 722.424 keturbege, siaip ji isimta butent is w124 3.2 92' , bet mane gasdina tas kodas ,butent ketvertas po tasko,siaip kiek ziurinejau tai S 320 140-to dezes kodas pats panasiausias (722.368),tai nuo mano tik vienas ,paskutinis skaicius skiriasi,tik S-e spidometras elektroninis, gal ir galima ten ka isburt,bet noretusi be burtu,kazkas cia minejo kad yra panasiu deziu ,tik jos trumpesnes,tai automatiskai kardana reikia keist ,vel burtai .... Skambinsiu meistrui kuris atbulini tvarke ,ir jei uzsiims ,trauksiu pas ji lai bent issiaiskina kame problemos . Buvo minciu kad gal pusle,bet ji netikiu kad staigiai nusprogtu ir dingtu visi begiai,diskeliai irgi negalejo sudilt akimirksniu,vienu zodziu junginejant begius visiskai jokios reakcijos ,tik ijungus begi labai silpnai jauciasi kadtruputi apsikrauna motoras,bet labai nezimiai ,o duodant gazo daugiau ,tai automobilis kazkiek sujuda grinai nuo variklio galios, net neisivaizduoju ,toks vaizdelis kad kazkas butu nusisuke ,beje pasiule patikrint ar siurblis nenusisukes ,tai ant saltos ,po nakties ,istraukiau matuokle ,tepalo tris kart daugiau normos ,uzkurus ir pajunginejus begius ,tepalo lygis ant matuokles norma,reiskia siurblis darbingas. Nutemsiu pas meistra ir lauksiu verdikto .

Pincius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.