Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-13, 20:08   #21
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Eee, jūs ten atsargiai, ypač jei reikės judint kraniuką hidraulikos Jis aliumininis, o tai reiškia, kad sriegiai irgi iš to stebuklingo metalo Labai jau mažai šansų atsukt tuos vamzdukus nesugadinus sriegio, o naujas kraniukas apie 2k Lt kainuoja Jau geriau durk kur įmanoma (čia ne stabdžiai, nieko blogo nenutiks), nes kiek teko S124 tų kraniukų nuiminėt, tai keikėsi tiek kolega, tiek aš

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 20:42   #22
tomas124
 
tomas124's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 154

tomas124 is on a distinguished road



Standartinis

nu jo "prigyde" normaliai mane, tipo kosminis darbas cia yra. bet laikas eina, info vis daugiau ir jau ramiau biski. Tas kur viska taip sudetingai nupaise, daba sake kad norejo kaip geriau, kokybiskai ir t.t padaryt. nu gal, vienu zodziu lieka paprasta operacija, pjaut ir det varinius stabdziu vamzdelius, kurie kaip man garantavo butinai pazaliuos nuo plienines jungties ir po max poros metu nupus. o ka, kitu variantu nera

__________________
S124 E320 parduotas
tomas124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 20:46   #23
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

varinis vamzdelis žaliuoja kur bebūtų idėtas ar stabdžių sistemoje ar hidraulinėje. Taip gaunasi dėl vario oksidacijos, tačiau apžaliuoja tik paviršius, o pats vamzdelis būk ramus nenupus nei po dviejų metų nei po 5. O jei bijai to apžaliavimo tai gali tą vamzdelį ivilkti arba į terminį kembriką arba elementariausiai padengti jį visą gravitekso sluoksniu ir pamirši.
Net ir apžaliavęs varinis vamzdelis pragyvens bet kurį metalinį

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:10   #24
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
varinis vamzdelis žaliuoja kur bebūtų idėtas ar stabdžių sistemoje ar hidraulinėje. Taip gaunasi dėl vario oksidacijos, tačiau apžaliuoja tik paviršius, o pats vamzdelis būk ramus nenupus nei po dviejų metų nei po 5. O jei bijai to apžaliavimo tai gali tą vamzdelį ivilkti arba į terminį kembriką arba elementariausiai padengti jį visą gravitekso sluoksniu ir pamirši.
Net ir apžaliavęs varinis vamzdelis pragyvens bet kurį metalinį
sory, bet keiciausi pries metus passato vamzdyna stabdziu. per visa dugna eina variniai vamzdeliai iki galo. prie dugno jie prisitvirtina y metalines sponkes. kaip tik sponke, taip vamzdelis sutrunijes, ir ryskiai suplonejes. man nors kuola ant galvos tasykit, bet as vistiek sakysiu, kad varis su kitais metalais chemiskai reaguoja ir tai itakoja jo ilgaamziskuma.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:15   #25
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

man atrodo oksiduojasi varis

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:21   #26
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

taip varis oksiduojasi. Bet tie antgaliai tai nėra grynai variniai ir neturėtų niekas ten oksiduotis. Tai nėra pirmas automobilis, kuriame būtų gamykliniai sujungimai. Viskas ten normaliai būtų su tais variniais vamzdeliais, o dėl tvirtinimų tai reiktų kaip sakė kolega Dalius apmaut vamzdelį kuo nors dėl šventos ramybės.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:26   #27
tomas124
 
tomas124's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 154

tomas124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
sory, bet keiciausi pries metus passato vamzdyna stabdziu. per visa dugna eina variniai vamzdeliai iki galo. prie dugno jie prisitvirtina y metalines sponkes. kaip tik sponke, taip vamzdelis sutrunijes, ir ryskiai suplonejes. man nors kuola ant galvos tasykit, bet as vistiek sakysiu, kad varis su kitais metalais chemiskai reaguoja ir tai itakoja jo ilgaamziskuma.
situo ir mane itikinejo. reiktu spalvoto metalo jungti det su variu, bet tokiu kaip ir nera

__________________
S124 E320 parduotas
tomas124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:29   #28
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

nupuna prie tvirtinimu todel kad ten renkasi dregme tarp metalo ir varinio vamzdelio... o kuom sujungimas skiriasi nuo vamzdelio galo kuris isisuka i kokia tai detale? orginaliai ir w210 sujungineti stabdziu vamzdeliai... o kraneli kiek esu sukes normaliai atsisuka tik po to sunku sreigi pagaut... siaip jei neklystu nuo s124 kranelis kazkur metos pas mane nereikalingas

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:32   #29
Speed200
 
Speed200's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-12
Pranešimai: 2,503

Speed200 is on a distinguished road



Standartinis

Su hidraulika tai sunkus atvejis... Man snd mb bairy iskrete, bet greit ir susitvarkiau
Attached Images
File Type: jpg Atvaizd082.jpg (174.9 KB, 14 views)

Speed200 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 21:36   #30
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Speed200 View Post
Su hidraulika tai sunkus atvejis... Man snd mb bairy iskrete, bet greit ir susitvarkiau
Opa S202 su hidraulika Seniai tokį mačiau

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.