Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-31, 20:39   #61
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

ten nera jokio mygtuko, ten tik lempute ( sviesdiodis ) ,kuris ispeja, kada atjungta keleivio priekine ir sonine oro pagalves, o jos atsijungia tik tada , kai padedi orginalia MB vaiko kedute, kurioje yra spec transporderis. pre safe sistema sudaro specialus saugos dirzai, kurie isitempia tada , kada ESP sistema atpazista avarine situacija. Jei yra si sistema , tada piro patronas yra ne dirze o sagtyje

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:47   #62
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Beje, priminsiu ir patikslinsiu, konfliktas kilo cia ne su tech1, as paprasciausiai nepatikejau kad taip gali buti.., o konflikas kilo su zmogum is salies, kuris kaip dievas pamate dvieju zmoniu pokalbi, ir pasiule vos ne "isioperuot man smegenis"..
tsssss... negalima pyktis su tokiais zmones kaip tech1 , vampyras, ir Edgis naudingiausi zmones forume, jeigu taip sako, reiskia taip ir bus patikek jais, nes man kiek buvo isbure is kavos tirsciu, tai viskas taip ir buvo

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:47   #63
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tech1 View Post
ten nera jokio mygtuko, ten tik lempute ( sviesdiodis ) ,kuris ispeja, kada atjungta keleivio priekine ir sonine oro pagalves, o jos atsijungia tik tada , kai padedi orginalia MB vaiko kedute, kurioje yra spec transporderis. pre safe sistema sudaro specialus saugos dirzai, kurie isitempia tada , kada ESP sistema atpazista avarine situacija. Jei yra si sistema , tada piro patronas yra ne dirze o sagtyje
nu kad yra pas mane prie begiu rankenos desinej pusej mazas mygtukas ant jo uzrasyta airbag off-tai ce tas ir yra [sviesdiodis]

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:56   #64
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

beje, kiek pamenu lygiai taip pat meskai neina atjungti ESP, ir kai praslydineja ratai trikampiukas skydelyje nemirksi.. Manau cia surista su PRE SAFE funkcija. Beje pas ji raso PRE SAFE not available. o pas mane rase PRE SAVE INACTIVE.
Siaip is anglu kalbos kaip ir skirtumas yra, pas meska si pre safe sistema negalima(gal del gedimo, gal del blogo skydelio ar dar kazko), o pas mane si sistema nepajungta.. Bent jau taip as isversciau.. Bet gal kompas turi ta pati "omenyje"... Reikia greiciau prisiverst pasidaryt diagnostika, gal ir kitiem cia parasyciau sprendimo buda, jei aisku surasciau ji.

Beje, tech1, del ko gali uzsidegti EPC? Cia tipo valdymo bloko klaida kazkokia kaip suprantu...? O man ji uzsidege visiskai atsitiktinai-isikrove akumuliatorius, nezinau ar del savo amziaus, ar del to kad kazka palikau, ar muzikos pasiklausiau garsiai, zodziu bandziau vest-neuzsivede. Ir nuo to karto sita klaida pastoviai ismeta.. Suki vaira i viena i kita puse-tas pats... vadinasi kazkas giliau, bet irgi skaiciau anglu forumuose, kad pasitaiko kitiem tokia beda, irgi kai akumas nusesta..

  Cituoti
Old 2011-01-31, 21:50   #65
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

EPC yra variklio klaida susijusi su kuro slegiu ... kodle nepasakysiu, kol nepatikrinsiu su kompu

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 21:51   #66
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man buvo sugedes apsvietimas ten pakeist transformatorius reikia. Palikau 400 lt berods. Skironas servise tokiam. Sako vieni rimciausiu elektroniku lietuvoje. Buvo dar galiniu langu blokas isejes, tai procesoriu pakeite

  Cituoti
Old 2011-01-31, 21:54   #67
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tsssss... negalima pyktis su tokiais zmones kaip tech1 , vampyras, ir Edgis naudingiausi zmones forume, jeigu taip sako, reiskia taip ir bus patikek jais, nes man kiek buvo isbure is kavos tirsciu, tai viskas taip ir buvo

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 21:57   #68
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Man buvo sugedes apsvietimas ten pakeist transformatorius reikia. Palikau 400 lt berods. Skironas servise tokiam. Sako vieni rimciausiu elektroniku lietuvoje. Buvo dar galiniu langu blokas isejes, tai procesoriu pakeite
Maxas ir Olegas ten dirba

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 22:04   #69
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Meska500 View Post
nu kad yra pas mane prie begiu rankenos desinej pusej mazas mygtukas ant jo uzrasyta airbag off-tai ce tas ir yra [sviesdiodis]
taip ... ten tik sviesdiodis

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 22:19   #70
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tech1 View Post
EPC yra variklio klaida susijusi su kuro slegiu ... kodle nepasakysiu, kol nepatikrinsiu su kompu
kokie simptomai tokios bedos? nes vaziuoja viskas ok, ir kaip galejo sutapti kad uzsidege butent tada, kai isikrove akumas?

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.