Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-04-30, 14:42   #71
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

cia tai geras

druliauskas,o jeigu paduosiu savo medicinine pazyma,kad man petis skauda?bet irgi lievai pasakys reikejo iskarto parodyt...o siaip tai ir pazystamui skambinau ,net padet nenori niekas jau ,sakau visi babkes nurauti nori


Paskutinį kartą redagavo kaif9607; 2010-04-30 14:54 val.
  Cituoti
Old 2010-04-30, 17:38   #72
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
cia tai geras

druliauskas,o jeigu paduosiu savo medicinine pazyma,kad man petis skauda?bet irgi lievai pasakys reikejo iskarto parodyt...o siaip tai ir pazystamui skambinau ,net padet nenori niekas jau ,sakau visi babkes nurauti nori
nepades. daktaras turi israsyti specialu leidima nesegeti saugos dirzo. jis turi buti tik laikinas su aiskiai nurodyta data. niekas ir nepades. mires reikalas. pats uzsisokai.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 17:39   #73
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

nu mane buvo ir kelis kart sustabde del to kad ne taip segiausi dirza,bet nenubaude aisku gasdino ir t.t.taisyklese gal cia pataisa padaryta,nes niekad nemaciau,kad butu parasyta,arba policija kaip visada patys nezino taisykliu,nes sake kad teismui galesiu kita kart aiskin kodel ne taip segiesi

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 18:02   #74
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

0 Lt i kisene tai cia turbut butu maziausia ar ne?

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 20:07   #75
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis O man viena kart taip buvo:

Kol vienas mentas kitus stabde kitas paprase padeti 200lt, padejau, bet susinervines islipdamas atgal pagriebiau tuos 200lt galvojau jeigu ka atsakyciau ups susimaisiau, ir nuzingsniavau neatsisukdamas atgal i savo auto. Nuotaika ne tai kad nepablogejo bet net pagerejo, poto likusi kelia vienas sau atomobilije zvengiau kad mentus

Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 20:14   #76
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

[QUOTE=Arce;79914]
Citata:
Pradžioje rašė dzeferson View Post
Labai girdėta istorija, kartais ne Švenčionyse gyveni ?
ta istorija kad sunus teva nubaude yra klaipedos, klaipedos yra saziningiausias mentas pasaulyje, savo tevui teises ateme, kad girtas vaziavo kysio neima isvis, rase laikrasti apie ji

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 20:40   #77
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
kazkada gerais senais laikais varem is Panevezio i Vilniu, vairuotojas buvo blaivus, o kiti girti.. greitis buvo nevaikiskas sustabdo keliukai, asku pralekem juos, reikejo kokius pora simtu metru atbuliniu pavaziuot pribega, rekia kazka, rodo radara - sako 190 varet draugelis atidaro dureles, iskrenta ant plento ir sako, ka cia stumi, varem 200
pasijuoke, sako vaziuokit, bet daugiau taip neskraidykit
nu kazkaip nelabai tikisi,nebent kentas su uniforma ishkrito ish to auto

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 20:49   #78
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

na o pas mane tai istoriju labai jau daug du kartus netekes teisu viena karta 3 metams kita 2menesiams,esu ir uz 20 lt atsimazines ir kai pinigu neturejau mentas pats sako maciau magas pioneer tai maga teko atiduot,o dazniausei tai po 4-5 tukst.baudos gaudavau kad vazyneju be teisiu(atimtos)
na papasaakosiu savo tokia istorija vaziavau gal priesh 3 metus vilnius nuo justinishkiu link zujunu visishkai girtas su visishkai girtu draugeliu ir visisshkai girta lahudra ,
sustojom per vidury kelio pamizt visi o kad mentus pravaziavom nepastebejom tik pamyzom su draugeliu atvaro mentai mane i mashina ir kalbam(derames) nu parina mane aishku kad bauda ir t.t. sakau va turiu telefona gera ish uzsienio samsunga su dviem kamerom pasirashe ir tuo metu lahudra isheina ish mashinos ir priesh mentus nusiima kelnes ir pradeda myzt mentai shoke sako kas cia per sakau lahudra pazvengem ir paleido... vazynejom taip dar 4 h gerem toliau.po 4 h jau nakti justinishkese stabdo mane vel ishlipu ishkarto einu pas juos i mashina ziuriu tie patys sako tai juk sakiai kad namo vaziuojat nu sakau va dabar jau vaziuojam nu sako gerai duok tos lahudros numeri ir vaziuokit

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 21:07   #79
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Nu nesuprantu kuom cia girtis...

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 21:10   #80
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
na o pas mane tai istoriju labai jau daug du kartus netekes teisu viena karta 3 metams kita 2menesiams,esu ir uz 20 lt atsimazines ir kai pinigu neturejau mentas pats sako maciau magas pioneer tai maga teko atiduot,o dazniausei tai po 4-5 tukst.baudos gaudavau kad vazyneju be teisiu(atimtos)
na papasaakosiu savo tokia istorija vaziavau gal priesh 3 metus vilnius nuo justinishkiu link zujunu visishkai girtas su visishkai girtu draugeliu ir visisshkai girta lahudra ,
sustojom per vidury kelio pamizt visi o kad mentus pravaziavom nepastebejom tik pamyzom su draugeliu atvaro mentai mane i mashina ir kalbam(derames) nu parina mane aishku kad bauda ir t.t. sakau va turiu telefona gera ish uzsienio samsunga su dviem kamerom pasirashe ir tuo metu lahudra isheina ish mashinos ir priesh mentus nusiima kelnes ir pradeda myzt mentai shoke sako kas cia per sakau lahudra pazvengem ir paleido... vazynejom taip dar 4 h gerem toliau.po 4 h jau nakti justinishkese stabdo mane vel ishlipu ishkarto einu pas juos i mashina ziuriu tie patys sako tai juk sakiai kad namo vaziuojat nu sakau va dabar jau vaziuojam nu sako gerai duok tos lahudros numeri ir vaziuokit

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.