Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

Naujas pranešimas
Old 2007-12-02, 21:14   #1
Piktas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

noriu paklausti, tokie ratai buna amg bet ir ne tik, kodel? ar ju kokybe skiriasi? ar jie gaminami vokietijoj, nes kazkada maciau, norejau pirkt bet susilaikiau nes nieko apie juos nezinojau, pamaniau, o jei jie nelabai atsparus? nes turejau 17 amg tai superiniai ratai buvo, o sitie buvo 18 bet man visiskai nezinomi.


  Cituoti
Old 2007-12-02, 21:25   #2
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

hm ar tokie nebuna ir kupe? cia tie kur daug benzino turbut ryja kazkada kazkur esu tai nugirdusi

Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 11:35   #3
pirshtaz
 
pirshtaz's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-07
Pranešimai: 10

pirshtaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
hm ar tokie nebuna ir kupe? cia tie kur daug benzino turbut ryja kazkada kazkur esu tai nugirdusi
cia yra sena s klase, yra ju ir coupe. o del kuro tai mano pusuosvis tokia turi, sake ryja 24litrus (5.6Ltr. variklis), na bet yra ir dyzeliuku, tai neturetu lb daug ryt

pirshtaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 11:43   #4
pirshtaz
 
pirshtaz's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-07
Pranešimai: 10

pirshtaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Piktas View Post
noriu paklausti, tokie ratai buna amg bet ir ne tik, kodel? ar ju kokybe skiriasi? ar jie gaminami vokietijoj, nes kazkada maciau, norejau pirkt bet susilaikiau nes nieko apie juos nezinojau, pamaniau, o jei jie nelabai atsparus? nes turejau 17 amg tai superiniai ratai buvo, o sitie buvo 18 bet man visiskai nezinomi.

man atrodo ju kokybe nesiskiria, svarbu kad butu originalus, tai galima sprest is uzrasu vidinej rato pusej, turi but parasyta "Made in Germany" dar turetu but merso zenklas nupaisytas. As savo mersukui pirkau gariunuose naujus ratlankius su padangom pries 2 metus mokejau 2000lt uz viska. ratai buvo neoriginalus, bet gaminti pagal originala, lb grazus, pigus, ir pakankamai patwarus (vienakart kaliau i duobe, bet laimei nieko neatsitiko).

pirshtaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 13:28   #5
Piktas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pirshtaz View Post
man atrodo ju kokybe nesiskiria, svarbu kad butu originalus, tai galima sprest is uzrasu vidinej rato pusej, turi but parasyta "Made in Germany" dar turetu but merso zenklas nupaisytas. As savo mersukui pirkau gariunuose naujus ratlankius su padangom pries 2 metus mokejau 2000lt uz viska. ratai buvo neoriginalus, bet gaminti pagal originala, lb grazus, pigus, ir pakankamai patwarus (vienakart kaliau i duobe, bet laimei nieko neatsitiko).
aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu?

  Cituoti
Old 2007-12-07, 13:30   #6
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pirshtaz View Post
cia yra sena s klase, yra ju ir coupe. o del kuro tai mano pusuosvis tokia turi, sake ryja 24litrus (5.6Ltr. variklis), na bet yra ir dyzeliuku, tai neturetu lb daug ryt
24!? oho! :eek: nu cia jau tikrai daug o tai kokiu duju negalvoja detis?

Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 16:26   #7
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Piktas View Post
aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu?
siap AMG tikrai skiriasi kokybe!Dazniausiai jie gamintojas buna belgija!jEI PERKI 18-19 COLIU TAI geriau originala pirkt!

Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 16:36   #8
pirshtaz
 
pirshtaz's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-07
Pranešimai: 10

pirshtaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Piktas View Post
aa, na aisku reiskias bijoti ju nereikia, jei pasitakys idomus variantas reiks pasidometi nuodugniau. O kokius pirkote? T. y. keliu?
na as pirkau 16coliu, ir beje, kaip cia kazkas sake, istikro jei renkies ratlankius didesnius tada jau kokybe turi reixmes, kadangi kuo didesni, tuo jie turi but tvirtesni. Arba tada jau rinkis kad "stipinai" butu kuo masyvesni

pirshtaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 16:40   #9
pirshtaz
 
pirshtaz's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-07
Pranešimai: 10

pirshtaz is on a distinguished road



Standartinis

na kiek zinau tai tas mersas kelis metus stovi ir "kelia" savo kaina(mano ziniomis tai mersas buvo V. Landzbergio), o kas liecia dujas, tai as asmeniskai pries, nes jau kencia masinos originalumas, reikalauja daugiau prieziuros. Be to, lietuvoj kokybisku duju jei ir yra tai lb nedaug

pirshtaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2007-12-07, 16:47   #10
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pirshtaz View Post
na kiek zinau tai tas mersas kelis metus stovi ir "kelia" savo kaina(mano ziniomis tai mersas buvo V. Landzbergio), o kas liecia dujas, tai as asmeniskai pries, nes jau kencia masinos originalumas, reikalauja daugiau prieziuros. Be to, lietuvoj kokybisku duju jei ir yra tai lb nedaug
Kodel butent landzbergio???Ka jis tik vienas toks yra?

Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.