Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-10-08, 19:50   #551
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Jai sienini tai tik Mitsubishi vl100. Nes tie “pavieniai” reikia ciklus reguliuoti ir tt. Cia geriausia alternatyva kanalinam rekuperatoriui.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-09, 21:12   #552
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Is praktikos gal zinai?

Pas mane kaip ir vietos būtų kanalus isvedzioti, nes lubos paleistos apie metrą žemyn.. Bet dabar pjaut skyled ir isvedziot viska ir poto vel uždengti manai daug reikalų o ir norinčių ta daryt nerasi..

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-09, 22:02   #553
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
Is praktikos gal zinai?

Pas mane kaip ir vietos būtų kanalus isvedzioti, nes lubos paleistos apie metrą žemyn.. Bet dabar pjaut skyled ir isvedziot viska ir poto vel uždengti manai daug reikalų o ir norinčių ta daryt nerasi..
Norinciu tikrai atsiras, jei apdaila padaryta pagalvok apie itemoiamas lubas.
Mitsubishi sieniniai neblogi, bet nesiekia wolf ar blauberg lygio, tik tiek, ksd pigesnis

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-09, 22:26   #554
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Norinciu tikrai atsiras, jei apdaila padaryta pagalvok apie itemoiamas lubas.
Mitsubishi sieniniai neblogi, bet nesiekia wolf ar blauberg lygio, tik tiek, ksd pigesnis
parodyk koki konkretu jai gali modeli, kuri geresnis ( turiu omeny kurem yra ir isiurbimas ir ismetimas atskiri "kanalai" nes tie po viena tai... ciklu reguliavimas ir tt sneku is praktikos pieva...

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 08:39   #555
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
parodyk koki konkretu jai gali modeli, kuri geresnis ( turiu omeny kurem yra ir isiurbimas ir ismetimas atskiri "kanalai" nes tie po viena tai... ciklu reguliavimas ir tt sneku is praktikos pieva...
Jo, man sitas patiko kad du kanalai.
Itempiamos lubos, nenoriu dar nuleist aukscio ant 20 cm.. Man turi but daug erdved/ aukscio. Jau geriau tada pjaunu po skyle, ir pravedzioju, ir tada tik perdazyt, arba uztektu tik nudazyt tas vietas jeigu dažus pataikyt.

Beje gal kas elektrika koki turit Kuane? Kiris bent iki objekto sugebėtų atvaziuot, nes kiek kvieciu, tai nei vienas net atvažiuot nesugeba paziuret.. O darbu tai 3 dieom

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 08:54   #556
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
parodyk koki konkretu jai gali modeli, kuri geresnis ( turiu omeny kurem yra ir isiurbimas ir ismetimas atskiri "kanalai" nes tie po viena tai... ciklu reguliavimas ir tt sneku is praktikos pieva...
Tokių variantų daug nėra, geriausi sieniniai rekuperatoriai:

https://www.lunos.lt/lt/produktai/pr...s-lunos-nexxt/

https://homeair.lt/prekes/blauberg-f...ekuperatorius/

Ir į vonia sumontuočiau šį aukšto slėgio ištraukimo ventiliatorių, kuris patrauktų orą iš aukščiau mano įkeltu rekupų: https://www.lunos.lt/lt/produktai/pr...s-silvento-ec/

Mitsubishis gerai, jei negazdina didesni šilumos nuostoliai montuokis jį, jis pigesnis..

O kas dėl įtempiamų lubų tai jom nereikia tokio didelio tarpo kaip pvz gipsui. Išsivedžioji ortakius (8-9 cm), 2 cm tarpas ir įtempi lubas. bendroje sumoje lubos nusileis ~13 cm.

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 09:07   #557
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Su įtempiamom lubom reikia žiūrėti lubų plotus, nes jei dideli atstumai, tai darysis pilvas. Pas mane įtempiamos (7 ant 7 +-), tai pilvas lipant laiptais matosi. Dabar antrą kart dėčiau gipsą.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 10:03   #558
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Su įtempiamom lubom reikia žiūrėti lubų plotus, nes jei dideli atstumai, tai darysis pilvas. Pas mane įtempiamos (7 ant 7 +-), tai pilvas lipant laiptais matosi. Dabar antrą kart dėčiau gipsą.
Jo su itempemom tai jai plotai dideli daro kazkokius tai "sutvirtinimus" ar kazka tokio nezinau kaip vadinasi. pas mane dejo as dejau visur visur iskyrus garaza itempemas, tai nzn kaip bus kolkas normaliai bet pas mane dare kazkur sujungima, ar kazka. nors as jo nematau.

dar klausimas liko aisku smulkmena, bet kokius ideti istraukimo ventiliatorius I vone+dusas+ tuliaks 12m2 virsui, ir tulika apacioi maziukas koks 2m2 jauciu max. kad dirbtu kuo tyliau, gal net negirdimu buna, nes tas garsas mane nervuoja internete kiek skaitau tai 1000 nuomoniu
gNt pirma tavo nuoroda, neatitinka mano klausimo, nes per viena "Anga" oras ir itraukiama ir pasalinamas. vienas toks aparastas neturi normalaus veikimo ty reikalingi 2, kad vienas traukti kitas pustu ( paprastai sakanat) antras nezinau nesu susidures.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 10:09   #559
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Jo su itempemom tai jai plotai dideli daro kazkokius tai "sutvirtinimus" ar kazka tokio nezinau kaip vadinasi. pas mane dejo as dejau visur visur iskyrus garaza itempemas, tai nzn kaip bus kolkas normaliai bet pas mane dare kazkur sujungima, ar kazka. nors as jo nematau.

dar klausimas liko aisku smulkmena, bet kokius ideti istraukimo ventiliatorius I vone+dusas+ tuliaks 12m2 virsui, ir tulika apacioi maziukas koks 2m2 jauciu max. kad dirbtu kuo tyliau, gal net negirdimu buna, nes tas garsas mane nervuoja internete kiek skaitau tai 1000 nuomoniu
gNt pirma tavo nuoroda, neatitinka mano klausimo, nes per viena "Anga" oras ir itraukiama ir pasalinamas. vienas toks aparastas neturi normalaus veikimo ty reikalingi 2, kad vienas traukti kitas pustu ( paprastai sakanat) antras nezinau nesu susidures.
Modelis šitas neblogas
https://www.ermitazas.lt/Inzinerines...00-246775.html

Jei į kaminėlį dėsi neblogas variantas. Pasižiūrėk pagal matmenis kokia skylė pas tave, nes būna 100mm 125mm 200mm. šitie modeliai pagal komplektacija gali būti su drėgmės jutikliu ir t.t tai kainos nuo 50 iki 150 eurų

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-10-10, 10:10   #560
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Namo statyba

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Modelis šitas neblogas

https://www.ermitazas.lt/Inzinerines...00-246775.html



Jei į kaminėlį dėsi neblogas variantas. Pasižiūrėk pagal matmenis kokia skylė pas tave, nes būna 100mm 125mm 200mm. šitie modeliai pagal komplektacija gali būti su drėgmės jutikliu ir t.t tai kainos nuo 50 iki 150 eurų


Skyles jauciu darytos anr 100 nes koks 105mm ,
Issklaidei abejones. As apie sita ir galvojau.


Sent from my iPhone using Tapatalk

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.