Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Skelbimai: Parduodu, Perku, Ieškau, Siūlau, Keičiu » Mercedes-Benz Automobiliai

Naujas pranešimas
Old 2014-09-25, 18:08   #11
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Ilgai galvojau ka parasyti sioje temoje, bet nieko nesugalvojau. Nesusiduriau dar su tokiom vietom kaip daugelis forumieciu.
Bet manau bus i tema:
1) Vilniaus r. Marijampolio lauzynas, labai daug daliu esu is ju pirkes savo ex S500. Dazniausiai daug ka ir turi. Kainos nuo nuotaikos priklauso. Ieskojau priekines keleivio puses sedynes uzimtumo daviklio, paskambinus kaina pasake 120 lt., perskambinus ir jau su kitu zmogum pakalbejes kaina pasirodo 40lt. uz 40 lt. ir paimiau. Girdejau, jog ten kainos vaiksto is kosmoso;
2) Rigeva, centrine Kalvariju gatveje. Viskas ten kaip ir gerai, daug pigiu daliu turi MB, bet yra kur ir pigiau galima rasti. Pirkau savo ex S500 daug daliu po avarijos, uz 2300lt. Uzsakiau, atveze. Vienos detales nebuvau uzsakes ir man jos nereikejo, pardavejas apsizioplino ir parase, kad sita dalis irgi uzsakoma. Sakau man jos nereikia, sako jei uzsakyta turi imt. Sakau, as neuzsakau jei jus nesupratot Jusu reikalas, man nereikia sitos detales, kaina buvo apie 50 lt. Ne dalys negrazinamos, ir turi imt.
Gincijausi puse valandos, skambinau teisininkams sako nesamone, jog negali grazint, kad ir netinkamos detales, nors ir butu tavo kalte, yra pirkeju teises, tokiu nesamoniu nebuna.
Pasiule sumoketi puse kainos, o puse kainos padengs "is savo kisenes pardavejas", paimiau ko pasekoje turiu nereikalingu daliu iki siol. Ta detale aisku man atiteko, nepalikau jiems. Tas pardavejas man rodos siandien jau nedirba. Kalba su klientu/ais vyko pakeltu tonu, rekaujant. Klientas (as) bendravau padoriai, kulturingai. Buvau siek tiek nustebintas.
Tai tik tiek.

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 11:15   #12
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Pagaliau atvaro S211, išlipa du treninguoti ir mužikas.



Narsiečių g. 11 Kaunas-Garliava.
Zinau as ta veikeja. Ten geras tipas, as is jo veidrodi esu pirkes tai pradzioj nekele, paskui pasake, kad neturi. O po pusvalandzio paskambino ir pasake atvaziuok turiu. Su juo dar toks vienas turejo buti atvepusia lupa tokiom issprogusiom akim ir narkomano zvilgsniu.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 13:29   #13
exxon
 
exxon's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-08-18
Pranešimai: 3,803

exxon is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę exxon per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Šios dienos įvykis paskatino pakurt tokią temą. Trumpai
Vakar pasiskambinu pagal autoplius skelbimą dėl dalių savo MB, reikalingos trys rankenėlės su keilesu, bei variklio apsauga. Bičas viską turi, sutariam kaip šiandien kad pas jį atvyksiu. Iš ryto jis negaki, sutariam apie 10. Sutartu laiku paskambinu (veiksmas Kaune) jis vėl išlėkęs. Na bala nematė, sakau tada po pietų užlėksiu. Pats išlekiu į Vilnių. Susitvarkęs savo reikalus, gryždamas skambinu vėl, sutariam kad už valandos būsiu pas jį, jis vėl kažko lekia į sargėnus ar kur ten. Atvykęs nuroditu adresu jo nerandu Aleksote. Skambinu. Sakau jau parvarau nuo Šilainių. Laukiu lygiai 30min. Pagaliau atvaro S211, išlipa du treninguoti ir mužikas. Aš be jokio pakelto balso duodu pastaba kad baisiai ilgai važiuja, toliau labai nepatenkintas atsakymas kad juk sakiau jog važiuoju. Pasakau kad tarėmės prieš valandą, ir dar reikia laukt pusvalandį prie to pačio. Vėl piktas atsakymas juk sakiau! Gerai, sakau, einam žiūrėt dalių. Rankėnėlių nėra! Ne tuo adresu! Toks suknisto kaimiečio atsakymas.
Nenormalus tu, pasakiau tam debilui.



Narsiečių g. 11 Kaunas-Garliava.
As tampaciam ir 600lt palikes porai savaiciu buvau, normalus zmogus pasirode. Jei apie pati savininka kalbam

__________________
w116 dalimis.
exxon neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 14:12   #14
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Zinau as ta veikeja. Ten geras tipas, as is jo veidrodi esu pirkes tai pradzioj nekele, paskui pasake, kad neturi. O po pusvalandzio paskambino ir pasake atvaziuok turiu. Su juo dar toks vienas turejo buti atvepusia lupa tokiom issprogusiom akim ir narkomano zvilgsniu.
Du buvo, kaip sakiau treninguoti. Visiškai neatkreipiau dėmesio į juos, man jie visis vienodi.

Gal jis ir normalus, bet man su juo buvau kaip rašiau

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 14:30   #15
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Du buvo, kaip sakiau treninguoti. Visiškai neatkreipiau dėmesio į juos, man jie visis vienodi.

Gal jis ir normalus, bet man su juo buvau kaip rašiau
"Geras tipas" tai cia perkeltine prasme, mano nuomone tokia pati kaip ir tavo.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 18:52   #16
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
"Geras tipas" tai cia perkeltine prasme, mano nuomone tokia pati kaip ir tavo.
Aš čia apie exxon komentarą

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-26, 19:02   #17
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Iš Narsiečių 11 esu kelis kartus detales pirkęs - savininkas treninginis, bet su manim normaliai šnekėjo, net ir pakeitė be jokių klausimų vieną detalę, kurią palaužytą per neapsižiūrėjimą paėmiau. Ten jo vietoje dažniausiai nebūna - atvažiuoju, tie murziai kur ardo suranda ko reikia ir sako "skambink šefui dėl kainos"
Matyt užsirovei ant "ne nuotaikos" arba su laiku degradavo šiek tiek
Ir kainas jis šiek tiek užlankstęs laiko - kitur galima rasti geresnėmis kainomis. Pliusas tik tas, kad jis pastoviai vis užsiveža mersų ardymui (daugiausia w211), tai dažniausiai ko paklausi tą ir gausi.

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-11, 22:41   #18
exxon
 
exxon's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-08-18
Pranešimai: 3,803

exxon is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę exxon per Skype™


Standartinis

pirko draugas is narsieciu detale, telefonu papasakojo kad sveika, zmogus atveze o pasirodo prastos bukles, atgal nepriima, rago nekelia, numetineja ir tt

__________________
w116 dalimis.
exxon neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-12, 09:27   #19
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

savo ex211 irgi Garlevoj kazka pirkau - be problemu ir bendravimas ir visa kita. Ne viena ir ne du 211 turejo tai todel daug kas pas juos ir lankesi.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-12, 09:52   #20
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Beje, temos pavadinime ant "mes" nosinės tikrai nereikia

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.