Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-22, 23:10   #22
acts
 
acts's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-15
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 196

acts is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę acts per Skype™


Standartinis

Vakar is palangos vaziavau,(su drauge laisvalaiki leidom) gryzinejau i siaulius,ties kuziais ziuriu toli pareigunas vaiksto,skrituliuku muses nuo saves gainioja....stabdo....
Pareigunas: laba vakara toks ir anoks dokumentelius prasom.
As: laba vakara,uodai nesikandzioja?(geros nuotaikos buvau)dokumentus paduodu,tas nesuprates ziuri i mane,as jam ko dar?!
Pareigunas: Technikini !!!!
As: atsiprasau nepagalvojau.
Pareigunas: Ko masina tokia nusedus?
As: (kadangi nuotaika gera,drauge salia,manau pamandravosiu)sakau kontrobanda vezu
Pareigunas : tai parodyk ! idomu paziuret ! atidaryk bagazine!!!
As: ramia sazine atidarau bagazine o ten,gryna to zodzio prasme metosi 3 audio stiprintuvai,kruva audio laidu,garsiakalbiai is priekiniu duru,irankiai ivairus.
Pareigunas: Ir negeda mergina i toki reikala kisti?! einam i automobili !!!
Aisku tada per racija susisieke su saviskiais,pasikamantinejo kas per vienas esu,ir t.t. Morala gera rase...prekes be dokumentu tralia lia...viska konfiskuos iki issiaiskinimo o t.y. praktiskai amziams ir t.t.O as jam aiskinu kaip pas mane masinoj zyzia, tam tiek daug stiprintuvu,eksperimentam ir t.t.
Pareigunas paleisdamas mane ir islipes is masinos perspejo,kad mandrumas prie gero neprives,prisiminsiu kaip 2006 daug problemu turejau.
Moralas.....tai kad pareigunui sustabdzius jis ir liks mentu,su juo nepajuokausi,nepamandravosi,ir lievu bajeriu nepaskaldysi.

acts neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.