Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-01, 11:57   #11
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as tai tiesa sakant nzn ar mb uzsala rankinio kalades, nes jos viduj gi stovi, as tiesiog is iprocio ziema nenaudoju rankinio, kai paprastose masinose buvau priklijaves kalades tai daugiau nesinori. gal mb neprilimpa nzn, tevu mano masinos stovejo kieme tris savaites nejudintos, fordas ir peugeot, tai net neuztrauktas rankinis buvo, o kaladeles prikepe

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 12:56   #12
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

esu ir montavęs ir naudojęs Sheriff ,Inspector ,Cenmax ,Magiccar,Eaglemaster. "Užvediminė" funkcija žiemą ir vasarą (su kondiške ar klimatroniku ) geras dalykas ir komfortiškas . Iš to kuo prekiauja, montuoja lietuvoje šiuo metu siulyčiau Eaglemaster ,sheriff gal irgi neblogai ,bet jei tarkim prireiktų nusipirkt "perdžerinį" pultelį papildomai dėl senojo gedimo ar praradimo ,tai eagle master pultelis pigiau ir rast paprasčiau ... su sheriff kažkaip sunkiau ir bug'u pas jį yra . Visi reikiami rėžimai tokiuose signalizacijose susiprogramuoja : ar dyzeliui pakaitinimo laikas ,ar mechaninė dėžė ar automatas ... daug papildomų funkcijų : pastovus automobilio užvedimas tam tikru užprogramuotu laiku .pvz preiš važiuojant į darbą ryte ar po darbo . labai šaltam periodui galima nustatyti temp. prie kurios auto užsives ir pašils (tarkim 15-20 min) . Teoriškai kažkiek "susilpnėja" mašinos apsauga ,nes jei raktas čipuotas ,tai čipo darbą reikia apeiti . smulkiai nepasakosiu kaip .
Dėl užšalančio rankinio negaliu daug pakomentuot ,nes merso žiemą dar neturėjau ,bet esmė tame ,kad galima jo viso neužtraukinėt ,o tik tiek ,kad užsidegtų rankinio lemputė ir nuo tada jau signalkė gaus žinot ,kad rankinis užtrauktas ... aišku tada yra rizika mašinai nuriedėt taip palikus ,bet čia jau priklauso nuo kiekvienos parkavimosi vietos ar aikštelės ypatumų ... O ar ten laisvas bėgis ar koks tai pas mechaną labai paprastai pasidaro - susiprogramuoja : paprasčiausiai grįžti ,prisiparkuoji ,įmeti "laisvą",trauki rankinį ,išsitrauki raktus ir išlipi iš mašinos su dar dirbabčiu motoru ,o kai jau įjungi signalkę visos durys turi būti uždarytos,tada pati signalkė užgesina motorą ,rakina centrinį ir tik tokiu būdu pastatęs automobilį su mechanine dėže galėsi jį užvesti distanciniu būdu.


Paskutinį kartą redagavo Gintaras; 2011-11-01 13:05 val.
Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:07   #13
Shapalas
 
Shapalas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-13
Pranešimai: 230

Shapalas is on a distinguished road



Standartinis

na ir kiek kainuotu man pvz ideti i mersa automatas dyzelis signa su uzvedimu? + -

Shapalas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:12   #14
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

pas mane eaglemaster su peidzeriniu pulteliu, kaip padaryt kad prie sitos signos primontuot ta uzvedima, nes mano signa sito navaroto neturi,

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:13   #15
Shapalas
 
Shapalas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-13
Pranešimai: 230

Shapalas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pas mane eaglemaster su peidzeriniu pulteliu, kaip padaryt kad prie sitos signos primontuot ta uzvedima, nes mano signa sito navaroto neturi,
ziuriu jau visi uzsigeide ))

Shapalas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:38   #16
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as jau senai uzsigeides buvau, kaimyno klausiau, kuris dirba signu firmoj, tai sake jei signoj nera tokio navaroto tai reikia keist pilnai signa i tokia kurioje yra, tai va to as nenoriu, nes naudotos mano signos nieks nepirks, o i nauja reik investuot, peidzerine vistiek ne 100lt kainuoja. tai jei kas sumontuotu prie esamos signos toki navarota, as pasirasyciau

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:48   #17
Shapalas
 
Shapalas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-13
Pranešimai: 230

Shapalas is on a distinguished road



Standartinis

o gal turi galimybe suzinot kiek kainuotu idet tokai signa? gali but ir nepeidzerine, paprasta bet su uzvedimu

Shapalas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:50   #18
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

dabar ebay pavarciau, pigiausia radau signalke su uzvedimo funkcija 18svaru, o del idejimo cia pas elektrika reikia klausti, kiek kuris ima uz idejima

Citata:
Pradžioje rašė Shapalas View Post
o gal turi galimybe suzinot kiek kainuotu idet tokai signa? gali but ir nepeidzerine, paprasta bet su uzvedimu

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:51   #19
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu jei chebra sako kad 120lt kainuoja signa, tai idet kaip ir betkuria kita, +/- 100-150lt, gali pasiskambint www.muzotonas.lt pasiklaust, ten kainos zemos. seip dar yra vienas niuansas, kai masinos raktas blokuoja variklio paleidima, pvz imobilaizeris, tada reikia viena rakta aukoti, slepti kazkur po panele, bet mersuose berods neblokuoja

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 18:54   #20
Shapalas
 
Shapalas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-13
Pranešimai: 230

Shapalas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
dabar ebay pavarciau, pigiausia radau signalke su uzvedimo funkcija 18svaru, o del idejimo cia pas elektrika reikia klausti, kiek kuris ima uz idejima
uzisaksyk uzsisakysiu nuvesiu elektrikui nepasius ** su tokiom signom? cia irgi galimas variantas

Shapalas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.