Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-21, 22:46   #661
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Woodoo, o kaip distronicas veikia? Nuo kokio atstumo pradeda pats stabdyti prieš kliūtį?
yra nustatymas gali pats nusistatyt atstuma nuo 25m iki 100m berods

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-21, 22:48   #662
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

:
Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Woodoo, o kaip distronicas veikia? Nuo kokio atstumo pradeda pats stabdyti prieš kliūtį?
Bent pas mane tai priklauso nuo greicio lb daug kas. Jei vaziuoji koki 90km jis jau nuo 100metru fiksuoja, ant speedometro rodo, bet dar nestabdo, nes ilgiausias atstumas kaj gali prie siknos prilipti taj 50metru Tada jau pradeda stabdyti ir laiko atstuma kuri esi nusireguliaves...nuo 50m iki 10m jei neklystu...Speju sita dalyka galima pasireguliouti su STAR'u. Gal pas woodooo kitaip nzn
Dar lb geras dalykas taj, kad galima isijungti pypsejima ir jeigu netycia kur uzsiziopsojai ir priesais kazkas staigiai pristabde, taj kai uzpypsi...buvo jau karta isgelbejas sitas dalykas. Ir distronicas nebutina kad butu ijungtas

p.s. woodooo, pakeiciau star'o kalba i rusu

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-21, 23:06   #663
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
:

Bent pas mane tai priklauso nuo greicio lb daug kas. Jei vaziuoji koki 90km jis jau nuo 100metru fiksuoja, ant speedometro rodo, bet dar nestabdo, nes ilgiausias atstumas kaj gali prie siknos prilipti taj 50metru Tada jau pradeda stabdyti ir laiko atstuma kuri esi nusireguliaves...nuo 50m iki 10m jei neklystu...Speju sita dalyka galima pasireguliouti su STAR'u. Gal pas woodooo kitaip nzn
Dar lb geras dalykas taj, kad galima isijungti pypsejima ir jeigu netycia kur uzsiziopsojai ir priesais kazkas staigiai pristabde, taj kai uzpypsi...buvo jau karta isgelbejas sitas dalykas. Ir distronicas nebutina kad butu ijungtas

p.s. woodooo, pakeiciau star'o kalba i rusu
o tai bus paprasciau, bent man

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-21, 23:09   #664
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

naujose tačkėse lyg ir 6m. atstumas net yra

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-27, 12:02   #665
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
w220 elektrinis ventiliatorius.

as ant benzo nevaziuoju isvis( iskyrus tuos atvejus kai specealiai pavazineju benzu) prie dabartiniu temperaturu +4-+7 rytais uzvedu masina ir kol parukai jau permeta dujas dujos persijungia prie 30laipsniu. kai ateis salciai bus naudojama vebasta ir dar kadangi ta vebasta pas mane su pultu tai isvis nematau jokiu bedu.
dabar apie kitka, didelio motoro yra didelis silumos iskiriamas kiekis todel jis greiciau susyla, mano darbinis kablukas 1.6hdi prie dabartiniu temperaturu pasiekia darbine temperatura nuvaziavus 8km cia toks atstumas man iki darbo. mersas jei vaziuot iskarto tik uzvedus po 2km ir pamatuota.

Jei yra webasta, tai kitas reikalas, tada isvis lafa dujos yra. Bet kitu atveju tai
Kas dabar del temperaturos, nei uz ka neitikinsi manes, kad temperatura per 2km pakyla iki normos, net prie dabartiniu gan aukstu temperaturu.. nufilmuok jei nesunku, ryta aplyta-apsnigta masina ir kaip tau iki darbines temperaturos per 2km pakyla as nelabai isivaizduoju. Man 500tinis per 4-5km pakildavo iki darbines 90laipsniu, na nebent varai dugnais. Nelygint dyzelio su benzu, dyzelis daug leciau syla.

  Cituoti
Old 2012-10-27, 15:49   #666
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
w220 elektrinis ventiliatorius.

as ant benzo nevaziuoju isvis( iskyrus tuos atvejus kai specealiai pavazineju benzu) prie dabartiniu temperaturu +4-+7 rytais uzvedu masina ir kol parukai jau permeta dujas dujos persijungia prie 30laipsniu. kai ateis salciai bus naudojama vebasta ir dar kadangi ta vebasta pas mane su pultu tai isvis nematau jokiu bedu.
dabar apie kitka, didelio motoro yra didelis silumos iskiriamas kiekis todel jis greiciau susyla, mano darbinis kablukas 1.6hdi prie dabartiniu temperaturu pasiekia darbine temperatura nuvaziavus 8km cia toks atstumas man iki darbo. mersas jei vaziuot iskarto tik uzvedus po 2km ir pamatuota.
Juk dyzelis daug leciau syla. Nera ko cia net lyginti.

  Cituoti
Old 2012-10-27, 21:23   #667
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Juk dyzelis daug leciau syla. Nera ko cia net lyginti.
noreciua nesutikt, kaip pavyzdi pasakysiu vw tuareg w10 tdi

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-27, 23:18   #668
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Juk dyzelis daug leciau syla. Nera ko cia net lyginti.
su OM651 CDR3 jau vaziavai? gali drasiai lyginti su M271 CGI

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-28, 18:05   #669
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

dyzelis daug leciau syla, nebent yra atitinkami irenginiai, webastos ir pan. Tada viskas ok. Bet pvz sena paemus s320cdi ir s320benza tai benzas daug greiciau uzsiltu. o kas del v10 tdi, tai pas artima drauga yra v10 tdi faetonas, daug paciam teko vazinet su juo, nestebuklingai ten jis uzsyla tikrai.. bent jau per 2km be sansu iki darbines, kaip tamstelei su v8 2km uzkaista nzn.

  Cituoti
Old 2012-10-28, 21:30   #670
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
dyzelis daug leciau syla, nebent yra atitinkami irenginiai, webastos ir pan. Tada viskas ok. Bet pvz sena paemus s320cdi ir s320benza tai benzas daug greiciau uzsiltu. o kas del v10 tdi, tai pas artima drauga yra v10 tdi faetonas, daug paciam teko vazinet su juo, nestebuklingai ten jis uzsyla tikrai.. bent jau per 2km be sansu iki darbines, kaip tamstelei su v8 2km uzkaista nzn.

2km kamštyje

Melionas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.