Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-11, 15:49   #1
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis W210 keitimas i W140. Ka manote apie si keiciama W140?

Vyrai, mano skelbimas guli autopliuse, siule man visokiu keitimu i nenormalias masinas, bet atsirado viens, siulantis keistis i w140 s320, juodas, pilka oda, ko labiausiai noriu tai juodos odos, del to ir dvejoju, kokios mazdaug sanaudos to 3.2 motoro? seip atrodo graziai, planuoju nulekt paziuret pasivazinet su juo, bet kad neapsisaut, noreciau turet su kuo palygint, tiksliau kalbant, pravaziuot dar su vienu tvarkingu w140, ar yra vilniaus kraste turinciu ir galinciu leisti pralekti graziai su w140, kad paziureciau kaip turi persijunginet pavaros ir pan, pas ka yra tvarkingas. ir ar neperdaug jisai praso uz masina jeigu tikrai tvarkinga, pries tai prase 14500lt, db 15000lt, tiesa, kaina be ratu.

http://www.autogidas.lt/skelbimai/me...118098545.html

mano asmeniniai norai yra juodas w140, su juodu salonu, geriau butu s500, bet pasiulyma turiu toki, suku pautus ka daryt. kura vartoju baltarusiska, tiek dyzelina, tiek benzina, tai labai baisiai i minusa nepersoksiu.
Attached Images
File Type: jpg S320.jpg (102.0 KB, 45 views)
File Type: jpg S320-2.jpg (85.4 KB, 43 views)
File Type: jpg S320-3.jpg (80.1 KB, 41 views)
File Type: jpg S320-4.jpg (80.6 KB, 52 views)
File Type: jpg S320-5.jpg (82.0 KB, 35 views)

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.