Luftmaster

GTV

Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2019-04-03, 16:20   #11
RokasRs

RokasRs's Avatar

Statusas: Pastovus MB1 Narys
Gyvenamoji Vieta: Kaunas

RokasRs is on a distinguished road

Standartinis

Manau, kad kolegoms įdomi automobilio kaina.

Old 2019-04-03, 16:22   #12
Darius

Darius's Avatar

Statusas: Moderatorius
Gyvenamoji Vieta: Jonava

Darius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™

Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Manau, kad kolegoms įdomi automobilio kaina.

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu kartais padėti su Staru
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-03, 16:28   #13
ViliusW211

ViliusW211's Avatar

Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Gyvenamoji Vieta: Vilnius

ViliusW211 is on a distinguished road

Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Kas nepatiko A7 Audi?
Tikrai nepasakysiu, kad kažkas labai nepatiko. Gal tiesiog MB daugeliu atvejų patiko, patinka ir tinka labiau. Gal daugiau iš kažkokios prisirišimo, pasitikėjimo, lojalumo brandui pusės. Labiau jaučiu, kad ši markė man prie dūšios. Bet jei bendrai, tai manau visas vokiečių trejetas yra geri automobiliai, gal tik BMW man nelabai prie širdies, bet čia tik asmeninės simpatijos ar antipatijos.

Šiaip buvo irgi išskirtinai geras automobilis, mokėta nemažai. Rida panaši kaip CLS, būklė su keliais trūkumais, bet nedideliais, o bendrai labai gera. Komplektacija taip pat superinė buvo - BOSE aparatūra, juodas stogas, komfortinės sėdynės, didžioji multimedija, head-up, durų pritraukėjai, elektrinė bagažinė, Quattro, Full LED, orinė važiuoklė, R20 ratai ir kt. Variklis 180kw smagus, dėžė liuksiška, trauka, garso izoliacija viskas aukštumoje, tai tikrai neblogas automobilis. Aišku ir kaina beveik dviguba lyginant su dabartinio CLS.

O šiaip sužaidė tai, kad vis tiek po pusmečio pradėjau noromis, nenoromis galvoti, kad limpa man visgi labiau MB, o tuo pačiu atsirado pirkėjas. Ir pardaviau Audi iš principo dar 1K brangiau, nei nupirkau.

Tačiau, iš principo, atsisėdus į šį CLS, nors ir kiek senesnio modelio, pats jaučiuosi geriau, viskas kažkaip man dar nuo W211 įprasčiau, saviau, garso izoliacija, važiavimo kokybė mano akimis šiek tiek geresnė. Medžiagų kokybė taip pat man labiau patinka. Iš dizaino man vis tiek MB labiau imponuoja, nors A7 labai gražus ir vykęs modelis. CLS ypač patinka ne tik auto formos, dizainas, bet ir salonas - dar geresnės komfortinės sėdynės, ypač ta dinaminė funkcija, kai suki į vieną pusę, o kitoje pusėje išsipučia sėdynė ir prilaiko kartu su vairo pasukimu - wow. Tas visos CLS panelės precizinis apsiuvimas oda, daug medžio- irgi wow, kuria tokį išskirtinumą, prabangą. O ir sportiškumo netrūksta. Vienintelis dalykas, kurį perdėčiau iš A7 į CLS - lengvutį, elektrinį vairą, kurį comforte gali sukinėti su mažuoju pirštu, o sport mode sustandėja. Įsėdus į CLS reikia priprasti prie tikrai gerookai sunkesnio ir standesnio vairo nei ten. Bet tikriausiai W218 jis pasidarė atitinkamai lengvas?

Tai kaip ir sakau, yra momentų. Dėžė irgi A7 greitesnė, miklesnė, be to lago pradžioje paspaudimo, bet.. naujesnis modelis ir tiek, ko gero įsėdus į atitinkamų metų ir kainos MB klasės auto - W218 skirtumo išvis nesijaustų, arba dar labiau tikėtina, MB būtų aukščiau. Bet W218 ateityje, o dabar ir išsvajotas W219 teikia daug džiaugsmo. O ir žiūrint pragmatiškai - kaina mažesnė, nuvertėja mažiau, jau yra ties ta riba kai gan stabiliai laiko savo vertę, o komfortą ir automobilio šarmą, mano akimis, gauni superinį.

Jei įdomu, ex:

ViliusW211 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-04, 07:38   #14
raimis528

Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai

raimis528 is on a distinguished road

Standartinis

kiek atsimenu apie 9 K kaina buvo.
Modelis geras, bet be AMG paketo liudesys.

raimis528 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-05, 16:04   #15
ViliusW211

ViliusW211's Avatar

Standartinis

Chebra, norisi po truputį viską susistyguoti, ką esu numatęs, tad prasideda protingi ir neprotingi klausimai iš kart žeriu kelis

1. Kaip suprantu NTG2.5 multimedijoje klausytis muzikos per Bluetooth neįmanoma, nebent galima nusipirkti kažkokį priedėlį, bet stock variante per BT galima tik prisijungti telefoną skambučiams. Taigi, ieškojau kaip čia patogiau klausyti muzikos, nes esu įpratęs iš Apple music viską pasileisti. Užmačiau, kad bardačiokyje yra AUX jungtis, nusipirkau laidą, brangesnį, stereo, paauksuoti kontaktai, bet muzika groja tragiškai. Vienas dalykas- tyliai, kitas dalykas- kažkaip dusliai, iš giliai, iš toli, nėra skambesio, visai kažkoks kitoks garsas gaunasi. Įjungus radiją kokybė daug kartų geresnė, vėl atsiranda surround jausmas, žemi ir aišku daugiau garso. Kame problema, gal kas susidūrėte? Galvojau gal bėda laide, ar telefone, bet bandžiau tiek su kitu iPhonu, tiek su kitu laidu. Vis tiek nekažką.

Aišku, iš bėdos yra nemažai ir kitų būdų ten klausytis - CD keitiklis, SD kortelė, vidinis HDD į kurį galima susikelti muziką, bet reiktų vėl ieškoti muzikos, pūstis, atnaujinti, kažkaip labai atpratau nuo to ir pripratau klausyti tiesiog iš telefono, tad jei kas ką patars - būtų super.

2. Gal kas galėtų padėti atnaujinti multimedijos softą ir navigaciją?

3. Kas Vilniuje galėtų protinga kaina nupoliruoti kėbulą ir priekines faras? Faros nedaug, bet jau truputį pavargusios, ant kėbulo irgi jau prieš saulę yra nemažai 'voratinklių', tad tikrai reikia atgaivinti. Taip pat, ar po poliravimo dengiat kažkokiom nano dangom? Būtina/verta?

4. Noriu visas išorės lemputes pasikeisti iš geltonų į baltas. Gal kas būsite susidūrę ir palengvinsite man paieška. Kokias lemputes dėti į numerių apšvietimą, kad nemestų errorų ir šviestų baltai, bet ne ant tiek ryškiai, kad apšviestų ir kelią? Nes kvailai man tuomet atrodo.

Ir priekyje, kur protinga kaina ir kokias Bi-Xenon lemputes patartumėte susidėti, kad šviestų gražiai sodriai baltai ar su vos lengvu melsvumu? Taip pat reiktų baltų gabaritų ir priešrūkinių (kurios aišku dalyvauja ir apšviečiant posūkius).

Paskutinį kartą redagavo ViliusW211; 2019-04-05 17:53 val.
Old 2019-04-05, 16:15   #16
ViliusW211

ViliusW211's Avatar

Standartinis

Ir, tarp kitko, ne į temą. Gal jau kas būsit bandę, bet jei ne, tai rekomendacija. Nusipirkau Rituals kvaputį, tai patinka, tikrai geras kvapas. Nėra ką lyginti su visomis atsibodusiomis, standartinėmis eglutėmis. Galima rinktis iš keturių kvapų, tai du tokie saldūs, sakyčiau labiau moteriški, o kiti du pats tas. Tai pasiėmiau šitą (gintaro ir muskuso) - https://www.rituals.lt/kvepalai/kvap...ll-car-perfume (dviejų papildymų pakuotė kainuoja 12.50, kiekvienas, rašo, kad turi laikyti bent 6 savaites, tai, manau kaina nebloga). Ką patys naudojat?

Paskutinį kartą redagavo ViliusW211; 2019-04-05 16:40 val.
Old 2019-04-05, 17:31   #17
vanix

vanix's Avatar

vanix will become famous soon enough

Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ViliusW211 View Post
Ką patys naudojat?
nieko patinka naturalus odinio salono kvapas. Nuodeme butu kazka dar kabint

Old 2019-04-05, 17:42   #18
Gencauskiene

Statusas: MB1 Narys

Gencauskiene is on a distinguished road

Standartinis

Citata:
Ir, tarp kitko, ne į temą. Gal jau kas būsit bandę, bet jei ne, tai rekomendacija. Nusipirkau Rituals kvaputį, tai patinka, tikrai geras kvapas. Nėra ką lyginti su visomis atsibodusiomis, standartinėmis eglutėmis. Galima rinktis iš keturių kvapų, tai du tokie saldūs, sakyčiau labiau moteriški, o kiti du pats tas. Tai pasiėmiau šitą (gintaro ir muskuso) - https://www.rituals.lt/kvepalai/kvap...ll-car-perfume (dviejų papildymų pakuotė kainuoja 12.50, kiekvienas, rašo, kad turi laikyti bent 6 savaites, tai, manau kaina nebloga). Ką patys naudojat?

Lygiai ta patį kvapuka 🙂 idealus. Pabandymui dabar paėmiau sakūru kvapo, irgi labai geras 😊 Bet laiko manau trumpiau nei 6 savaites, bent jau man kas kokias 4 savaites keist reikia ta kasetę.

Gencauskiene neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-05, 21:47   #19
Valdas

Statusas: Pastovus MB1 Narys

Valdas is on a distinguished road

Standartinis

Navi galiu atnaujinti iki v15 maps versijos (naujesnes lyg ir nera)

Pagalba su STAR Vilniuje
Valdas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-05, 22:49   #20
Apple

Apple's Avatar

Statusas: Administratorius

Apple will become famous soon enough

Standartinis

Citata:
Chebra, norisi po truputį viską susistyguoti, ką esu numatęs, tad prasideda protingi ir neprotingi klausimai iš kart žeriu kelis

1. Kaip suprantu NTG2.5 multimedijoje klausytis muzikos per Bluetooth neįmanoma, nebent galima nusipirkti kažkokį priedėlį, bet stock variante per BT galima tik prisijungti telefoną skambučiams. Taigi, ieškojau kaip čia patogiau klausyti muzikos, nes esu įpratęs iš Apple music viską pasileisti. Užmačiau, kad bardačiokyje yra AUX jungtis, nusipirkau laidą, brangesnį, stereo, paauksuoti kontaktai, bet muzika groja tragiškai. Vienas dalykas- tyliai, kitas dalykas- kažkaip dusliai, iš giliai, iš toli, nėra skambesio, visai kažkoks kitoks garsas gaunasi. Įjungus radiją kokybė daug kartų geresnė, vėl atsiranda surround jausmas, žemi ir aišku daugiau garso. Kame problema, gal kas susidūrėte? Galvojau gal bėda laide, ar telefone, bet bandžiau tiek su kitu iPhonu, tiek su kitu laidu. Vis tiek nekažką.

Aišku, iš bėdos yra nemažai ir kitų būdų ten klausytis - CD keitiklis, SD kortelė, vidinis HDD į kurį galima susikelti muziką, bet reiktų vėl ieškoti muzikos, pūstis, atnaujinti, kažkaip labai atpratau nuo to ir pripratau klausyti tiesiog iš telefono, tad jei kas ką patars - būtų super.

2. Gal kas galėtų padėti atnaujinti multimedijos softą ir navigaciją?

3. Kas Vilniuje galėtų protinga kaina nupoliruoti kėbulą ir priekines faras? Faros nedaug, bet jau truputį pavargusios, ant kėbulo irgi jau prieš saulę yra nemažai 'voratinklių', tad tikrai reikia atgaivinti. Taip pat, ar po poliravimo dengiat kažkokiom nano dangom? Būtina/verta?

4. Noriu visas išorės lemputes pasikeisti iš geltonų į baltas. Gal kas būsite susidūrę ir palengvinsite man paieška. Kokias lemputes dėti į numerių apšvietimą, kad nemestų errorų ir šviestų baltai, bet ne ant tiek ryškiai, kad apšviestų ir kelią? Nes kvailai man tuomet atrodo.

Ir priekyje, kur protinga kaina ir kokias Bi-Xenon lemputes patartumėte susidėti, kad šviestų gražiai sodriai baltai ar su vos lengvu melsvumu? Taip pat reiktų baltų gabaritų ir priešrūkinių (kurios aišku dalyvauja ir apšviečiant posūkius).

1. Aux turi grot idealiai (regiai nei radija). Ardyk ir ieskok paluzusio laido. Pas mane tiek 164 tiek dabartiniam CLK per aux groja super kokybe.

3. As tikrai dengciau. Pats pasidenges, 2 metus atlaike ir dabar reiks perpoliruot ir perdengt. Nera ka lygint be dengimo. Ir denk ne tik kebula bet ir stiklus man stiklai jau 2 metus atlaike ir atsirado issidevejimas dangos tik ties valytuvu sustojimo vietom.

4. Dek originalias bixenon lempas. Numeriu LED apsvies kelia, bet cia jokios bedos nera. Nedek tiknsupergalingu. Pirk is aliexpress su radiatoriais. Pasiimk is kart 4, nes gali telt keist kas 4-6 men.

Kvapa naudoju visose auto Max Benjamin juoda. Labai geras kvapas, tik gaila mazai kur pirkt yra.

A208 CLK430 AMG
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti

Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2018 MB1.LT All Rights Reserved.