Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-08-14, 17:49   #271
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Aš manau, kad iPhone ir Android pirkėjai jau seniai pasiskirstę, ir kas laukia iPhone, tas jį ir pirks, o Note 2 tų pirkėjų tikrai neprisivilios

Man apskritai tie 5 colių ekranai kažkokie nesuvokiami telefonuose.. Idealus ekranas yra 3,8-4 coliai, tikiuosi toks ir bus i5

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 18:27   #272
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

jeigu ateity iphone bus toks pats gražus, veikiantis ir gerai veikiantis, kaip kad dabar draugo 4S, tai sekantis mano pirkinys bus iphone paskutiniu metu nelabai išnaudoju savo one x galimybes, liko tik sms, skambučiai ir skype su facebook messengeriu...

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 18:40   #273
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o su iphonu kas pasikeis? niekas mados reikalas

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 20:36   #274
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

As buvau pastovus iPhonistas, bet s3 priverte labai susimastyti, R neverta pereiti prie android. Jis turi zymiai daugiau funkciju nei iph, bet dizainas jo baisus, pigus rankoj ir androidas turi kelis teuputi erzinancius bugus. Tai reiks ir ziureti. Jeigu iph 5 netures ypatingai gero dizaino ir geresnio ekrano nei kad dabar, tikrai imsiu samsunga, tik dar nzn s3 ar note 2. Labai nepatinka s3 "pentile" tipo matrica. Nesuprantu kaip tokio lygio telefe gali buti ne rgb...

  Cituoti
Old 2012-08-14, 20:40   #275
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

zmones paaiskinkit ka jus darot su tais telefonais, man tiesiog idomu as pvz ka darau su savo ismaniuoju jei taip galima pavadint nokia 5230, tai neskaitant skambuciu, naudoju navigacija, filmus ziuriu, ir wapu pasinaudoju. kokias jus dar funkcijas isnaudojat kad taip rupi kelintas ten iphonas ar samsungas?

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 21:10   #276
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
zmones paaiskinkit ka jus darot su tais telefonais, man tiesiog idomu as pvz ka darau su savo ismaniuoju jei taip galima pavadint nokia 5230, tai neskaitant skambuciu, naudoju navigacija, filmus ziuriu, ir wapu pasinaudoju. kokias jus dar funkcijas isnaudojat kad taip rupi kelintas ten iphonas ar samsungas?
Skambuciai, SMS, nuotraukos + filmavimas, internetas, emailas, Google maps, retais atvejais zaidimai laikui uzmusti, keli appsai, pvz Soundhound. Filmu ziurejimas ant telefono tai kazkaip nlb.... Tam yra telikas Iphone todel kad grazus ir kokybiskas ir tinkamo dydzio.

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 21:15   #277
MBD
 
MBD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-07-14
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,329

MBD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Adodas View Post
Skambuciai, SMS, nuotraukos + filmavimas, internetas, emailas, Google maps, retais atvejais zaidimai laikui uzmusti, keli appsai, pvz Soundhound. Filmu ziurejimas ant telefono tai kazkaip nlb.... Tam yra telikas Iphone todel kad grazus ir kokybiskas ir tinkamo dydzio.
Pritariu 100%

MBD neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 22:24   #278
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu tai cia viskas tas yra paprastam telefone, as filmus per telefona masinoj ziuriu del to ir parasiau tai iseina kad paskui tuos naujus iphone ir GS3 tiesiog ganiojates del mados? kad kitiem parodyt?

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 22:36   #279
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

As niekada neturejes to vadinamojo ismaniojo. Galiu telefonu seka parasyt, turejau philips diga, paskui nokia 5110, nokia 3310, 2x nokia 8300, nokia 6310i, nokia 6300, dabar kokius 2 metus 6700, tai tas telefonas visas man reikalingas funkcijas atlieka, yra tvirtas, metalinis. Be visa to man tie ismanieji labai skysti atrodo, ismesiu is ranku ir pasibaigs Is ismaniuju ypac patinka apple 3GS, man jo dizainas grazus, krastai ne tokie buki. Idomu galima nauja ar pusnauji rasti...

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-14, 22:47   #280
MBD
 
MBD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-07-14
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,329

MBD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu tai cia viskas tas yra paprastam telefone, as filmus per telefona masinoj ziuriu del to ir parasiau tai iseina kad paskui tuos naujus iphone ir GS3 tiesiog ganiojates del mados? kad kitiem parodyt?
O tu kodel su MB vazineji o ne pvz. su bulka 88m. arba golfu antru?Patogiau matyt MB ane? tai ir cia tas pats.

MBD neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.