Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Old 2017-02-24, 18:41   #21
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Su dizrida irgi turėjau problemų, na tik tokių kad absoliučiai nesiskaito su klientais ir nesilaiko žodžio. Ko pasekoje po savaitės atsiemiau auto net nepradėta tvarkyt, nors kalbėta ir žadėta daug. Labai ten nerimta

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-05, 14:12   #22
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

juokingiausia kai paprasai fakturos servisuose, tai sako dar plius PVM'a sumokek nu cia tai blemba virsune.

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 09:19   #23
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto?

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 09:34   #24
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Mano istorija. Nuvariau auto pas viliu i serviza. Patikrino vaziuokle rado visokiu guminiu ivoriu paplysusiu. Nu ok. Paskaiciavo viska, su darbais 90€. Ok. Kita diena nuvarau auto ant 8h ryto ir palieku. Gan ilgokai jie ten krapstosi paskambinu apie 2h. Klausiu kaip reikalai? Sako, dar nepadaryta. Nu gerai laukiu dar... paskambinu 4h sako ten viska pakeitem bet vistiek kaskas dar braska, tai dar tvarkom. Atvaziuok ant 18h. Nu gerai vaziuoju siek tiek pries 18h. Skambina man jie, kaip tik pakeliui. Sako jau padaryta. Atvaziuoju i vieta sako: viskas sutvarkyta 240€. O as pinigineje turiu 200€. Tai kaip??? Ar neturejo jie manes informuoti, kad remonto darbai isaugo x2.5 karto?
mano atsiliepimai apie sita "skyle" taipat nieko gero. o seip informuoti turi (mano manymu). man buvo su mocu toks nutikimas, nuvariau einama aptarnavima daryti tai jie pakeite ten man (ale dylanciu detaliu) daug ir t.t. viso sumoi vietoi + - 150 gavosi 680e. tai as su jais ir sneku, sakau, o kas jai as tureciau tik 200. nu tai pazystami ir t.t. atvestum kada nors bet mano manymu siais laikais pats blogiausias dalykas ( kai yra telefonai) neinformuoti klijento apie pasikeitimus darbu ir kainu.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 09:50   #25
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Tai va. Mane pastate i nepatogia padeti ir jie sau uzsidejo minusa. Daugiau nevaziuosiu ten.
Pats didziausias servizu minusas kad nera komunikacijos tarp klijento jeigu darbai keiciasi.

Tas draugas kuris mane veze atsimt masinos, tai kai suzinojo labai, labai daug pasake

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 10:14   #26
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 10:33   #27
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga
Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 10:41   #28
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Net pradedant skaityt jau suma 80 eur atrodo tai tik startas siais laikais. Analogiskai ir su mocais - uz kiekviena niekuti po simtine mokam ir jau kaip ir priprate Pats jei vaziuokle truputi ka patvarkyt jau 200-300 subega be problemu.

Vakar montazke pas tokius murzius sargenuose uzsukau rata leido. Pirma man meta kad kovo 8 nors jis kaip ir ne boba... na daleiskim pas savaja skuba. Antra tik patikrina kad leidzia per ratlanki, nuima padanga, pakeicia ventyli, pavalo ratlanki, uzdeda vel padanga ir sako viskas - 6 eur. Net balansuot nereikia nes cia tipo dzipines, paklaida 30 gr ir jie negali. Nu ir ka, dasigyvenom kai murziai uz 10 min padaro ofisinio valandine alga
vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 10:53   #29
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Nu wzikai cia jau diskriminacija is tavo puses.
Pagarba turi buti betkokios profesijos darbininkui. Ar tai valytojas, ar batsiuvys, ar tai direktorius.
Jeigu zmones atlieka savo darba kokybiskai ir profesionaliai tai gerbiu tokius darbininkus ir negaila ten kazka permoket toj pacioj betygalos g., bet siuo atveju murziai ir tiek

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 10:56   #30
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
vieni apie ratus kiti apie batus. Gal nesako, kad daug, bet kodel nepasiderina su klijentu, kad atirado daugiau nenumatytu darbu, ir tai kainuos vos ne 3 kart daugiau nei buvo pasakyta.
Na, as visada turiu iproti kai man pasako atvaziuot masina pasiimt ar priveza ja tai paklausiu kiek sumoj gavosi kad nereiketu po bankomatus vazinet. Savo meistrai be abejo perspes ir paklaus ka kaip daryt, taciau pasitaikoi kai randa dar ko papildomai ir tiesiog nespeja kada suderint.

wzikas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.