Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-11, 13:03   #1
tomoshius
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-11
Pranešimai: 8

tomoshius is on a distinguished road



Standartinis W220 S320cdi/S400cdi pirkimas

Sveiki, susidomėjau MB. ypač S klasę, būtų labai idomu sužinoti iš turinčiųjų šios auto trūkumus ir gerasias savybės. domina tik dyzeliniai variantai. pirkti dar neskubu, tai laiko turiu. Mano atveju perkant konkurentas jam būtų 5er Bmw, bet palyginus komplektacijas, optinį grožį, variklių pasirinkimą, Mb turi pranašumą, ir šiaip man gerokai erdvesnis ir aukštesnės klasės atrodo, jau lygint reiktu su 7er, bet šito varianto nesinori, beto Mb pigesnis, tai ir keista pasidarė. orientacinė kaina, tarp 25-30k lt. realiai iš bmw tik geras E39 išeina, o E60 nebent daužtas su 3.0d 160kw jėgainė, o iš MB žiūrint 2001-2003m tai pasirinkimo tikrai daug ir neatrodo labai jau nudrožti....nesunkiai ir 4.0 cdi eina paiimt su V8, gal kas paaiškins kame čia reikalas, ar tiesiog su kaina čia viskas ok?
ir šiaip man asmeniškai Mb kur kas patrauklesnis, nei E60 ir gerokai....tikiu, kad ir konfortas didesnis.
taigi kitas dalykas, kaip varikliai? 3.2 ar 4.0? skirtumas didžiulis? na kalbu apie galios ir sąnaudų santykį. Kurio eksploatacija brangesnė, ir koks skirtumas?
iš V8 norisi tylumo, lygesnio kaip dyzelio darbo ir žinoma traukos, bet gal netaip jau prastai dirba ir traukia 320cdi? kas man pas MB nepatiko, 2.2 berods dyzeliai, gal jie ir geri, bet garsas ir vibracija, tai sorry... na čia apie senesnius kalbu, nauji gal jau ir tvarkingesni, tai žodžiu norisi komforto, jei ka ir netaip susakiau manau supratot, o jei ne tai nepykit, MB man visdar miškas

tomoshius neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.