Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-08-22, 14:27   #1
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis problemos su isiurbimo kolektorium

Sveiki kolegos turiu problema su mb w203 c220 cdi 02m. isiurbimo kolektorium, nukrito eilini karta sina, kur siurbimo kolektoriaus sklendes uzdaro ir atidaro. Nusibodo ardyma. Jei as isimciau trauke ir sklendes, ar labai pakistu variklio darbas, ar visdelto bandyti suremontuoti ta trauke???

fuktfukt neprisijungęs  
Old 2013-08-22, 16:11   #2
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

mesk lauk tas sklendes tik varikliuka palik prijungta fiske, antri ar treti metai vazineju be ju , ir siaip man jos kaip kazkokia uzdelsto veikimo bomba

juozas neprisijungęs  
Old 2013-08-22, 21:42   #3
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozas View Post
mesk lauk tas sklendes tik varikliuka palik prijungta fiske, antri ar treti metai vazineju be ju , ir siaip man jos kaip kazkokia uzdelsto veikimo bomba
Tu pats isiminejai sklendes, o kaip su laidais ten einanciais per isiurbimo kolektoriu. Ar reikia laikikli isiurbimo kolektoriaus laikikli nuimt kad pasidutu isimamas????

fuktfukt neprisijungęs  
Old 2013-08-24, 08:02   #4
Feisas
 
Feisas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 107

Feisas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė fuktfukt View Post
Tu pats isiminejai sklendes, o kaip su laidais ten einanciais per isiurbimo kolektoriu. Ar reikia laikikli isiurbimo kolektoriaus laikikli nuimt kad pasidutu isimamas????
kišk rankas į apačią ir atjungsi tuos laidus. kai uždėsi, gali nebekišt tų laidų per tą kolektorių, aplink pravesi, man užteko laido ilgumo.

man tai noras kilo pasijungt tas sklendes atgal. nes variklis burpčioja ir apsukos šokynėja ant laisvų, kol šaltas. BET čia gali būti ir dėl to, kad purkštukas lauk iššovęs buvo, gal pradėjo durniuot vienas. tai ir nežinau. arba BY saliara kalta, buvau neaišku kokios užpylęs. nes dažniausiai pilu aiškią

šiaip aš radau tų kolektorių po 200lt pirkt, net šešis atnešė, tai išsirinkau su gražiausiom sklendėm, kaip naujom.

Feisas neprisijungęs  
Old 2013-08-24, 08:58   #5
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

nzn as jokiu pasaliniu garsu ar kazko nepajutau

juozas neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.