Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-01, 11:52   #51
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Pasiėmiau vakar SGS2, nu fainas žaislas. Iki šiol su nokia5800xm buvau, tai man bet koks naujesnis paliktų įspūdį, bet samsungas tikrai turi tą "eye-poping display". Dydis man geras, rašyt greit priprasiu manau. Iškart užklijavau ekrano apsaugą tik nulupęs reklaminę plėvelę, tai jei gaučiau už jį kiek sakė Robis, išeitų iškeist į iPhone4. Noriu paklaust turinčių IP4 - ar turi apple kompą, ar sinchronizuojat ką nors? Man būtų patogu pvz darbų sąrašą susidaryt telefone, ir vakare grįžęs tą patį matai kompe (kur nors gmail ar šiaip appse kokiam) Nors dabar turbūt visi tą daro. Kažkaip protas liepia pasilikt sgs2, nes ten viską pagal save gali pasidaryt, bet IP4 gal kažką išlaužčiau daugiau, nes turiu macbooką? Dilema blyn.
Butent sinchronizavimo galimybemis android tikrai yra labai geras variantas. As naudoju WIn8, tai viska yra buten taip kaip tu nori - tarp telefono ir kompo viskas real time sinchronizuojasi, kalendorius, uzrasine, kontaktai. Mieste eidamas ka uzsirasau telefone, viskas atsiranda ir kompe. Butu labai keista, jei ir su apple kompu to nebutu galima. Nors zinant apple ciudus, visko galima tiketis. Sitie sinchronizacijos dalykai turi nepriklausyti nuo OS. Juk kompe pas mane windai, telefone androidas, bet puikiai visi draugauja per google serverius. Jei apple sito dalyko nepalaiko, tai gaila man ju.
Pas mane puikiausiai apsijungia i viena darnia visuma - android, google, skydrive, facebook. Viskas vyksta vienu metu kompe ir telefone. Aisku, su win8 pasirodymu sitie dalykai ziauriai patogus pasidare.
Mano patarimas - nesudurniuok, ir nekeisk SGS II i iphone. Nes neitiketina butu, jei negaletum visko susinchronizuoti ir su apple kompu. Vis tiek juk visko tarpininkas turetu buti google.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 13:26   #52
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Apple tam turi savo servisą iCloud ir jam nereikia Google Siūlau kur nors gauti ir pamaigyti iPhone, tada ir suprasi, kuris labiau patiko.

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Pas mane puikiausiai apsijungia i viena darnia visuma - android, google, skydrive, facebook. Viskas vyksta vienu metu kompe ir telefone.
Nemanau, kad pas tave kompe yra facebook, skydrive, google Viskas yra serveriuose (debesyse).

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 13:33   #53
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Apple tam turi savo servisą iCloud ir jam nereikia Google Siūlau kur nors gauti ir pamaigyti iPhone, tada ir suprasi, kuris labiau patiko.
Aha, tik vat beda viena - o jei as turiu skirtingus irenginius - Windows kompa, android telefona ir iPad plansete - kaip viska susinchronizuoti? Ar pagal apple reikia kad viskas butu vien tik apple? Tam google ir gerai, nes jei viska susikeli i ji - dzin ka tu nudoji, ji su viskuom sinchronizuojasi. O apple kiek zinau su google vis labiau ant kirviu eina sia linkme. Va, sukure apple net zemelapius savo navigacijai. Ne lygis jiems google maps. Ir kuom baigesi? Gal nuoroda mestelt kokio lygio tai pravalas ir kaip apple atsakingu uz tai asmenu galvos jau skrenda uz sita fail?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 13:35   #54
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Nemanau, kad pas tave kompe yra facebook, skydrive, google Viskas yra serveriuose (debesyse).
Nu tai zinoma. Tik mano naudojamas debesis yra google O apple ir google tokie nelabai draugai

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 13:45   #55
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Kaip naršyklėje atsidarai Google servisus, taip nueisi į www.icloud.com ir viską pasieksi iš bet kokio įrenginio.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 13:54   #56
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Kaip naršyklėje atsidarai Google servisus, taip nueisi į www.icloud.com ir viską pasieksi iš bet kokio įrenginio.
Kas gi per narsykle tai daro, cia jau grubus ir paskutinis budas Yra programos, kurios automatiskai viska sinchronizuoja - kalendorius, kontaktai ir pan. Tarkime windows8 uzrasinje uzsirasau kazka, ir tai atsiranda mano uzrasineje android telefone. Nors win8 uzrasine sukurta microsoft, kalendoriaus softas ar gtask telefone - google kurinys, jie puikiai susikalba ir dirba per google serverius. Ar icloud ir apple programos lygiai taip paciai sinchronizuosis su MS ir Google severiais? Tarkime, netgi google debesyse esanti info sinchronizuojasi su outlook.com debesyje esancia info. Visiskai skirtingos kompanijos ir konkuruojancios paslaugos, bet sinchronizuojasi.
Ziurek - as turiu android telefona. Jeigu sugalvosiu isigyti WP8 telefona, Nokia tarkime, man tereikes isvesti savo pasworda ir visi mano duomenys, viskas viskas atsiras mano nokia telefone.
Dabar izivaizduok, isigiju iPhone 4. Ir ka man daryti - ogi rankutemis kelti visa savo info i iCloud? Kaip?
O kaip del skydrive? Jis prieinamas tiek is anroid, tiek is windows telefonu. O kaip su apple?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 14:07   #57
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Butent sinchronizavimo galimybemis android tikrai yra labai geras variantas. As naudoju WIn8, tai viska yra buten taip kaip tu nori - tarp telefono ir kompo viskas real time sinchronizuojasi, kalendorius, uzrasine, kontaktai. Mieste eidamas ka uzsirasau telefone, viskas atsiranda ir kompe. Butu labai keista, jei ir su apple kompu to nebutu galima. Nors zinant apple ciudus, visko galima tiketis.
nu ir prajuokinai tas tavo androidas dar isleistas nebuvo kaip iphonas jau viska sinchronizuodavo su gmail'u,

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Dabar izivaizduok, isigiju iPhone 4. Ir ka man daryti - ogi rankutemis kelti visa savo info i iCloud? Kaip?
O kaip del skydrive? Jis prieinamas tiek is anroid, tiek is windows telefonu. O kaip su apple?
tu turbut juokauji ?? negi rimtai tu cia ??? is gmailo persikelt viska i apple iCloud'a 10 sekundziu darbas
skydrive iphone prieinamas turbut nuo tos dienos kai tik atsirado

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 14:15   #58
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Edgaras jau neiskente as skaiciau skaiciau ir galvojau kiek jie dar cia pilstys is tuscio i kiaura ir nieko nezinodami nusisnekes

pucenas is online now   Cituoti
Old 2012-11-01, 14:34   #59
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

pamaigiau ir iP4, ir sgs2, tiesiog tai labai lygiaverčiai savo laiku buvo geriausi rinkoje aparatai, flagmanai tsakant. Tiesiog apie SGS2 ekraną galima pasakyt viena nuotrauka (prisegu) ir nors ir turiu apple kompą jau septinti metai (vis tą patį, visko užtenka), bet telefonas kažkodėl sgs atrodo universalesnis.


__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-01, 15:11   #60
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Aha, tik vat beda viena - o jei as turiu skirtingus irenginius - Windows kompa, android telefona ir iPad plansete - kaip viska susinchronizuoti? Ar pagal apple reikia kad viskas butu vien tik apple? Tam google ir gerai, nes jei viska susikeli i ji - dzin ka tu nudoji, ji su viskuom sinchronizuojasi. O apple kiek zinau su google vis labiau ant kirviu eina sia linkme. Va, sukure apple net zemelapius savo navigacijai. Ne lygis jiems google maps. Ir kuom baigesi? Gal nuoroda mestelt kokio lygio tai pravalas ir kaip apple atsakingu uz tai asmenu galvos jau skrenda uz sita fail?
ei, o pameni kokia pradžia buvo google mapsų? Ar reikia pasikapstyt internete ir surasti, kokia bugova ji buvo? kalbi bile kalbėt...

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.