Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-04, 21:30   #451
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Ziurint kokiems reikalams naudosi. Kiek dabar tu plansetu baterijos laiko? Kokius darbus atlieki? Gal geriau pasiieskoti koki netbook'a su rimta baterija ar 12" IBM

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-04, 21:39   #452
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

a ne geriau mini laptop

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-04, 21:46   #453
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,542

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Dar irgi galvoju, bet šitų planšetinių akumai ilgai laiko.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-04, 21:49   #454
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

ir kiek laiko plansetai? kiek znmazi laptopai tempia 10h

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-04, 21:50   #455
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

pries 5-6 metus esu pirkes asus eee 1000H, tuo metu man visiems mokslu reikalams jo uzteko, net su autocad braiziau nedideles detales. Baterija laikydavo 6+ val su wifi, tuo metu cia buvo kosmosas, nes visi nuo rozetes iki rozetes lakste. Po to jau paplito jie. Idomu kiek realiai tie plansetiniai laiko

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 07:42   #456
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

jei reikia mobilumo, man asmeniškai 14" idealiausias variantas, aišku loptopas turi būt plonas ir lengvas. toks dabar mano pagrindinis kompas, tinka tiek keliaut, tiek šiaip kasdieniniam darbui

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 07:47   #457
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arisimo View Post
Kolegos, galvoju apie planšetinį kompą. Kuris geriau: Samsung galaxy ar Apple?
As turiu samsung'a 7500 brolis ipada tai istikruju as esu fanas grausktuko, bet samsungas lenkia ipada :-) o akumas man laiko visa diena normaliai narsant internete karatais autocado brezinuka koki atsiverciu pasiziureti jai kas atsiucia ir t.t. Zodziu geras dalykas bent jau man, jai ruosiesi pirkti samsunga galaxy tab 10.1 tai as turiu garantija dar 18 menesiu idelus nesioas visa laik dekle ir t.t. :-)

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 08:41   #458
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
jei reikia mobilumo, man asmeniškai 14" idealiausias variantas, aišku loptopas turi būt plonas ir lengvas. toks dabar mano pagrindinis kompas, tinka tiek keliaut, tiek šiaip kasdieniniam darbui
Kiekvienam savo As kai turejau namie stalini pc, tada irgi antras kompas idealus variantas - ultranotebukas, plonas lengvas.
Bet galiausiai uzkniso duomenu sinchorinizavimai tarp dvieju pc ir pan... tad dabar turiu 17 coliu nesiojama Dell XPS, viena galingiausiu laptopu kas yra siai dienai rinkoje (neskaitant zveriu alienware po 10 gabalu). Su juo ir mano megstami zaidimai eina be problemu (principe siai dienai visi nauajusi), ir darbui gerai, ir nesiotis galiu. O kadangi man nesiotis ji reikia gana retai, dazniausia naudoju namie ir darbe, man dydis jokia problema, viska atperka galia, kurios maziesiems ultrabookams net sapnuose nesapnuot. O ir nesiotis - kompas yra specialioje kuprineje. O ar toje kuprineje 17 coliu lapotipas, ar 12 coliu mazylis, kurprines dydis ne per daugiausia skiriasi. Tarp kitko, tad didysis 17 dell daro dar ne viena mazyli pagal baterijos darbo laika. SSD diskas, didele talpi baterija - 6 valandos mobilaus ddarbo laiko be problemu narsant wifi, ziurint filmus, muzika. Plius kaifas ziureti i dideli, raisku full hd ekrana, o ne spiginti akis i 13 coliu liliputa. O parsinesus ji namo - jungiam prie didziulio full hd monko, isorne beviele klava, pele, pats laptopas po stalu i kampa - ir vuolia, turim stacionaro funkcionaluma ir patoguma. O noras yra - kompa is po stalo ir keliaujam i lova su arbatos puodeliu jaukiai su pana filma ziuret
Zodziu, mano nuomone - mazas ultra laptopelis turi tik viena privaluma - lengvas, mazas, dailus. Viskas. Visi kiti pliusai tik didziuju galingu laptopu puseje. Nes tai puikus kompromisas kai reikia dideles galios ir mobilumo. Bet cia tik mano nuomone.
O kelioneje - tokio tipo telefonas kaip samsung galaxy S III tau atstos puikiausiai ir ultra laptopa ir ka tik nori. Del to tarkime as savo gyvenime vietos plansetei nematau. Kam man plansete, jei ji tera didelis mobiliakas.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 08:55   #459
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Arisimo reikia nuspręst, kam jis pagrinde naudos kompiuterį. Nes as asmeniškai nei žaidimų nežaidžiu ir retai kada filmus žiūriu, dėl laiko stokos, svarbiausi kriterijai perkant kompiuterį buvo išskirtinis dizainas, mobilumas ir tik galiausiai techniniai reikalavimai aišku labai norėjos SSD išmėgint. o dėl planšetinių, tai nemėgstu jų kaip ir telefonų su touchscreenu. apple produkcijos nemėgstu vien dėl vartotojo aplinkos ir tai, kad yra kažkoks mados ir pižoniškumo reikalas. man išvis norėtus tokios OS kurios vartotojo aplinka būtų kaip win95, bet stabilumas kaip kokio win7. idomu bus išbandyt win8, bet kažkaip nuvilenčiai atrodo ta metro. o dėl ekrano dyždio, tai reikia tiesiog priprast. kai tik nusipirkau tai 14" atrodė žymiai mažesnis už 15,4, bet pripratau ir viskas tvarkoj, jokio diskomforto nejaučiu. ir man labiau patinka matiniai ekranai, o ne tie blizgus


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2012-09-05 09:13 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-05, 09:16   #460
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
. man išvis norėtus tokios OS kurios vartotojo aplinka būtų kaip win95, bet stabilumas kaip kokio win7. idomu bus išbandyt win8, bet kažkaip nuvilenčiai atrodo ta metro
Pats sau priestarauji. Matei Win8? Ji butent blink blink pasiilgusiu ir kritikuojama del asketiskos isvaizdos. Taip, joje jau nebera AERO, jokiu permtomu langu, viskas kampuota paprasta ir funkcionalu. Ir su tais kriterijais, ka tu aprasei ir ko nori, turetum is laimes sokineti del Win8, nes ji butent panasi kaip tu sakai i win95 (netiesiogiai aisku), o stabili greita ir funkcionali kaip win7.
Bet itariu, nelabai megsti nujoviu, nemegsti keistis ir atsisakyti tai prie ko priprates
Man tarkime touch screen yra vienas funkcionaliausiu zmonijos isradimu, ir as neisivaizduoju kaip begalima naudotis paprastu mygtukiniu telefonu. Matai, kokie mes visi skirtingi Beja, apple produkcijos irgi nemegstu, kaip ir sios kompanijos. Del jos politikos, galvojimo uz vartotoja ir neleidimo jam rinktis, bei neadekvaciai uzskletu kainu, neatitinkanciu nei kokybes nei funkcionalumo. Apple tikrai yra pakankamai pizoniska.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.