Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-01-03, 19:23   #171
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

kazkada ir as norejau spajaut ir vaziuot kur akys mato bet visada sakiau kad jei kur vaziuosiu tai tik uz atlanto ir niekda nebegrysiu, bet nesigavo ir visai dabar nesiskundziu.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 19:30   #172
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jo mane irgi uz atlanto traukia, daug gimines ten yra, dar nuo mazens amerikietisku filmu priziurejes, visad svajojau ten nuvaryt, jei varysiu, tai tik ten. Bet nenoreciau niekur varyt, nes bus problemu su vaikais ir pan, kaip i darzelius, kaip i mokslus. Nebent kaip mano tevai juokauja: viska isparduosim cia, ir varysim i amerika, iki gyvenimo galo uzteks

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 19:37   #173
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

tomski,nu bet ar tau toks gyvenimas normalus?gyveni susispaudes ir kiekviena lita turi skaiciuot ir taupyt...cia vegetavimas,o ne gyvenimas,jei net i suknista picerija negali nueit,kina,restorana ar atostogu kur i metus karta nuvaryt.gyvent galima,bet ar toks gyvenimas dziugina?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 19:46   #174
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
jo mane irgi uz atlanto traukia, daug gimines ten yra, dar nuo mazens amerikietisku filmu priziurejes, visad svajojau ten nuvaryt, jei varysiu, tai tik ten. Bet nenoreciau niekur varyt, nes bus problemu su vaikais ir pan, kaip i darzelius, kaip i mokslus. Nebent kaip mano tevai juokauja: viska isparduosim cia, ir varysim i amerika, iki gyvenimo galo uzteks
niekur blogiau negali buti kaip imigracija uz atlanto,ten yra labai viskas problematiska europieciam ar kitiem emigrantam.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 19:52   #175
Krizoks
 
Krizoks's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-28
Pranešimai: 997

Krizoks is on a distinguished road



Standartinis

vytas85, kad ir ką rimto pasakytum, as pažiuriu į tavo avatarą, ir garsiai juoktis pradedu

Krizoks neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 20:00   #176
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

vytas85,o kur lengva?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 20:05   #177
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu dabar uz buta iseina ~600lt, darzelis ~80lt, nes daugiau laiko serga vaikas. 800lt prasimaitint trim asmenim per akis. Aisku i visa sita jau neieina picerijos, restoranai, dovanos, ir t.t. Kai praeita ziema salta buvo, tai uz buta iseidavo 800-900, bet pasispaudes ir tai telpi i ta suma. Nieko cia nuostabaus. Tik jei zmogus pripranti vakarieniaus restoranuose, tai paskui aisku sunku to atsisakyt.
taip dar gali juoktis is tu,kurie isvyke valgo makaronus,kai pats cia likes minti is kaimo parveztom bulvem? ir is viso koks tikslas taupymo,kai negali kazko suvalgyt,apsirenkt padoriau ar pasilinksmint koki karta i puse metu? man asmeniskai sunkiai suvokiama,kuo reikia mist tryse,kad tilpt i 700lt/men.

__________________
The best or nothing!
Rykštė is online now   Cituoti
Old 2014-01-03, 20:09   #178
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
pries N metu nelabai norejau i armija, norejau pinigu, o dirbti ir mokintis nebuvo galimybiu.
spjoviau i darba, sedau i masina su 2000litu kiseneje dasibroviau iki vokietijos (zinoma nebuvau cia vienas, pasitiko)
3 metus pragyvenau pas tevu pokol pramokau kalba ir radau normalesni darba.
dabar tevai gyvena mano name, nes isidarbinau dar geresnieme darbe, o jis nearti, o man perdaug vienam.
mama su sese atsidare bariuka, brolis dirba dizaino firmeleje.
4 metus taupiau mokslams, uz 10-11 dienu paskutinis egzas
mano emigracija, 1500 litu isleidau kelionei, uz likusius 500 prisipirkau roziu, mazai ziedu buvo dar greitai nudziurvo, bet spygliu daug ir kotai velniskai ilgi, ir netgi sudziuve badosi
Va tu esi maladec, nes isvaziavai ne vergaut uz salyginai centus braskiu plantacijose ir vistu fabrikuose (dirbant nekvalifikuota darba), o susikurei normalu gyvenima ir pasiekei kaip suprantu nemazai. Tokius emigrantus pateisinu, kur baigia mokslus ir dirba kvalifikuota darba, kurio gali ir vietiniai pavydet. O tie kurie vaziuoja kapeikauti uz kelis simtus svaru, gyvena bendrikuose ir aria nuo nakties iki nakties, tam kad cia i LT gryze su 530 M paketu (su vairu bardacioke) galetu vaidinti ir per nakti istaskyti po 5k LTL draugams ir po to vel metus pachalinti... tai nafik toki gyvenima. Galbut mane suka prasti zmones ir is pazystamu kurie isvaziavo ir susikure normalius gyvenimus yra vienetai, tai as taip ir mastau apie emigracija. Neretai tenka paskraidyt i vokietija ir anglija, tai kontingentas keleiviu (Lietuviu) yra ziaurus. Taip ir norisi kad tokie (intelekto nesuzaloti) liktu svetur ir neterstu mano mylimos Lietuveles.

Nenoriu nieko blogo pasakyti nei apie viena forumieti, bet tokia mano nuomone apie emigracija. Nieko asmenisko.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 20:10   #179
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nelabai matau suskaitot ka rasau. sakau mano seimai pragyvent uztenka 1500lt. visa kita kas lieka virs tos sumos, eina taupymam, picerijom ir t.t. tarkim nuo to 1500 iki 2500 kuriuos uzdirbu. pagaunat?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 20:11   #180
MBD
 
MBD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-07-14
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,329

MBD is on a distinguished road



Standartinis

Jei dirbt noro nerasta, o tik norisi alga GAUTI, tai ir ten ir cia bus blogai.

MBD neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.