Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Old 2010-04-30, 13:28   #61
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

esu uz dviguba istisine juosta sumokejes 12lt (geleziniais) daugiau neturejau tai suberiau ka turiu ir islipau is mentu masinos paemes dokumentus. Matytumet ju veidus

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 13:41   #62
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
dabar klausimas, jeigu as segiuos dirza po peti o ne ant pecio,ta prasme netaisyklingai uzsiseges dirza ,ar bauda galioja tokia kokia tesiog neuzsiseges dirza?siandien paklojau 150lt uz tai kad netaisyklingai uzsiseges buvau.
dirsa reikia segeti taip kaip nurodyta ket. jei segejei ne taip gali nubausti. beje taip uzsiseges dirza stipriai rizikuoji savo sveikata jei netycia kas yvyktu.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 13:44   #63
dalelinijo
 
dalelinijo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-02
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 1,033

dalelinijo is on a distinguished road



Standartinis

gali organai islyst per gerkle o tu taip segiesi nes sarmata su dirzu vaziuot ar todel kad nepatogu?

__________________
Profesionalus automobilių stiklų tamsinimas-862788393 Darius.
dalelinijo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 13:54   #64
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

man tai pas coupe nepatogu kai per peti spaudzia tas dirzas... irgi visada leidziu po ranka. aisku jeigu jau pradedu lakstyt tai tada uzsisegu normliai. bet kai riedi letai mieste tai daug laisviau kai nespaudzia. seniau tai stabde ir ne viena karta del dirzo, bet pasigincydavom ir paleisdavo... buvau net pradejas veziotis ket knygute tiem parodau kad niekur nera nurodyta kaip uzisegt ir paleidzia
bet cia pries metus buvo, dabar jau gal isleido kokia nors pataisa...

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 14:03   #65
Dover
 
Dover's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Varėna - Vilnius
Pranešimai: 51

Dover is on a distinguished road



Standartinis

Prieš savaitę mane buvo sustabdę mūsų kelių sargybiniai Pažeidžiau kelio ženklą, bet gražiai pasikalbėjom ir mane paleido Jie sako, jūs mums liekat skolinga butelį, aš kaip mėgstanti pašnekėti atsakiau, kitą kartą, kai pažeisiu taisykles ir jūs mane sustabdysit tada ir duosiu butelį Žinoma galėjo jie mane ir atgal sugrąžinti po tokio pasakymo, bet to nepadarė Beja, veiksmas vyko Vilniuje, taip kad manau labai maža tikimybė, kad mane jie vėl sustabdys

Kitas atvejis buvo praeitą vasarą, gyvenvietėje viršijau greitį 30 km, pareigūnai irgi pasirodė labai geri ir paleido vargšę studentę

__________________
"Once you have tasted flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been, and there you will always long to return. " Leonardo da Vinci
Dover neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 14:03   #66
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
man tai pas coupe nepatogu kai per peti spaudzia tas dirzas... irgi visada leidziu po ranka. aisku jeigu jau pradedu lakstyt tai tada uzsisegu normliai. bet kai riedi letai mieste tai daug laisviau kai nespaudzia. seniau tai stabde ir ne viena karta del dirzo, bet pasigincydavom ir paleisdavo... buvau net pradejas veziotis ket knygute tiem parodau kad niekur nera nurodyta kaip uzisegt ir paleidzia
bet cia pries metus buvo, dabar jau gal isleido kokia nors pataisa...
man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi

  Cituoti
Old 2010-04-30, 14:05   #67
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi
Diržo aukštis reguliuojasi...

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 14:42   #68
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Diržo aukštis reguliuojasi...
nu po kakla irgi ne laikysiu gi , o jei sureguliuosiu i apacia tai kaip vairuosiu? tada vel prisikabins del to kad netaisyklingai prisiseges

  Cituoti
Old 2010-04-30, 15:07   #69
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
man parode knygute taip kaip ten nurodyta segti dirza bet blemba absurdas kazkoks gi nebuvau neuzsiseges ir nelaksciau islindo nepamaciau net is kur ir bync sustabde,ispradziu pasake sustabdem del to kad neprisiseges dirza,paskui uz tai kad netaisyklingai prisiseges,nepasirasiau ,pirmadieni i nuovada.man irgi nepatogu per peti nes trinasi
nieko tu nelaimesi. kaiptik gali imust didesne bauda susinervine.

202 - Važiuojant transporto priemone su įrengtais saugos diržais, būtina juos užsisegti. Jeigu autobuse įrengti saugos diržai, priešais kiekvieną sėdynę, ant sėdynės arba šalia jos matomoje vietoje gali būti pavaizduotas informacinis ženklas „Užsisek saugos diržą“. Nesant šio informacinio ženklo, autobuso vairuotojas, prieš pradėdamas važiuoti, privalo žodžiu informuoti keleivius apie reikalavimą naudotis saugos diržais.

202¹ - Saugos diržas privalo būti užsegtas juosiant jį per petį ir per juosmenį arba kaip numatė transporto priemonės gamintojas.

203 - Gyvenvietėse leidžiama neužsisegti saugos diržų važiuojant atbulomis arba stovėjimo aikštelėse ir taksi vairuotojams vežant keleivius. Punkto redakcija nuo 2012-07-01: Gyvenvietėse leidžiama neužsisegti saugos diržų važiuojant atbulomis arba stovėjimo aikštelėse.

204 - Jaunesnius kaip 12 metų ir žemesnius kaip 150 cm vaikus leidžiama vežti ant priekinės lengvojo automobilio, autobuso sėdynės ar krovininio automobilio kabinoje tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose atitinkamos grupės sėdynėse:

204.1 - 0 grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 10 kg;

204.2 - 0+ grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 13 kg;

204.3 - I grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 9 iki 18 kg;

204.4 - II grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 15 iki 25 kg;

204.5 - III grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 22 iki 36 kg.

205 - Draudžiama ant priekinės motorinės transporto priemonės sėdynės vežti vaiką specialioje jo ūgiui ir svoriui pritaikytoje sėdynėje, kurios atlošas atsuktas į priekinį motorinės transporto priemonės stiklą, jeigu priekinė sėdynė apsaugota saugos pagalve. Ši nuostata netaikoma, jeigu priekinės saugos pagalvės veikimo mechanizmas išjungtas.

206 - Vežamus ant galinės automobilio sėdynės 3 metų ir vyresnius vaikus leidžiama prisegti saugos diržu, skirtu suaugusiesiems, arba naudoti kitas prisegimo sistemas.

207 - Jaunesnius kaip 3 metų vaikus leidžiama vežti ant galinės automobilio sėdynės tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse.

208 - Asmenims, kuriems kompetentingos institucijos dėl rimtų medicininių priežasčių išdavė specialius pažymėjimus, leidžiama neužsisegti saugos diržų. Šiuose pažymėjimuose turi būti nurodytas jų galiojimo laikas.


driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-30, 15:11   #70
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

kazkada gerais senais laikais varem is Panevezio i Vilniu, vairuotojas buvo blaivus, o kiti girti.. greitis buvo nevaikiskas sustabdo keliukai, asku pralekem juos, reikejo kokius pora simtu metru atbuliniu pavaziuot pribega, rekia kazka, rodo radara - sako 190 varet draugelis atidaro dureles, iskrenta ant plento ir sako, ka cia stumi, varem 200
pasijuoke, sako vaziuokit, bet daugiau taip neskraidykit

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.