Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-05-05, 14:38   #171
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
pas mane jokių check engine nebuvo. o ir starą pajungus su ja susijusių klaidų nebuvo. todėl daug nervų ir dvejonių kainavo tas gedimo suradimas. plius kai diena prieš krapštinėjau kitus blokus, tai iš pradžių bandžiau su tuo susieti gedimą, o pasirodo osm kalta buvo. tik matyt visai į kitą pusę piešia parametrus ir variklio blokas nepaduoda kuro.
aš dėjau dabar naudotą už 150lt. buvo iš važiuojančios mašinos išeimtas. bandysiu kol kas važinėt taip, o nauja tavo motorui kažkas apie 500lt bosch firmos.
Cia ir yra linksmiausia dalis, kad jokiu klaidu meneta. man 2 dienas jie kuitesi autokurte ko tik nedare, bet va pasirodo neikando, o TMT per kokias 2 valandas

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 14:46   #172
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Cia ir yra linksmiausia dalis, kad jokiu klaidu meneta. man 2 dienas jie kuitesi autokurte ko tik nedare, bet va pasirodo neikando, o TMT per kokias 2 valandas
tai matyt jau buvo turėję kažkada su tokiu modeliu veiklos porai dienų tai jau žinojo ką daryt. aš dvi dienas beveik prasiknisau bandydamas susieti tą neužsikurimą su tuo, kad buvau išlupęs egs bloką ir akūmą atjungęs šiaip jei nebūčiau lindęs prie egs, tai būčiau iškart ieškojęs prie variklio problemų. nu bile rieda dabar. nors aišku smagumyną apturėjau.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 15:36   #173
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai matyt jau buvo turėję kažkada su tokiu modeliu veiklos porai dienų tai jau žinojo ką daryt. aš dvi dienas beveik prasiknisau bandydamas susieti tą neužsikurimą su tuo, kad buvau išlupęs egs bloką ir akūmą atjungęs šiaip jei nebūčiau lindęs prie egs, tai būčiau iškart ieškojęs prie variklio problemų. nu bile rieda dabar. nors aišku smagumyną apturėjau.
Nu as ju klausiau sakau kaip nustatet kas, tai jie pasake keitem viska is eiles, ir va kibo tox atsakymas buvo. o autokurte tai ir siurbli keisti siule nes tipo slegio benzino nesukelia ir t.t. k tik nedare puse dienos ten prastovejau, nes ale pazystamas ten dirbo tai leido buti

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 15:51   #174
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nu as ju klausiau sakau kaip nustatet kas, tai jie pasake keitem viska is eiles, ir va kibo tox atsakymas buvo. o autokurte tai ir siurbli keisti siule nes tipo slegio benzino nesukelia ir t.t. k tik nedare puse dienos ten prastovejau, nes ale pazystamas ten dirbo tai leido buti
na aš benzino padavimo sistemą iškart atmečiau, kai pamačiau, kad ir ant dujų ta pati bėda. kai aš su tais benzais nedirbęs, tai man čia kažkoks kosmosas buvo tas gedimas, nu bet svarbu lekia dabar. aš tai su dvirka dabar lakstau kur reikia po miestą, bet brangioji čia kankinosi pora dienų su viešuoju transportu...

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 15:53   #175
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
na aš benzino padavimo sistemą iškart atmečiau, kai pamačiau, kad ir ant dujų ta pati bėda. kai aš su tais benzais nedirbęs, tai man čia kažkoks kosmosas buvo tas gedimas, nu bet svarbu lekia dabar. aš tai su dvirka dabar lakstau kur reikia po miestą, bet brangioji čia kankinosi pora dienų su viešuoju transportu...
o tai kaip tu uzkuri iskart an duju? eina pas tave? pas mane nejo nebuvo to priverstinio an duju. turi uzsikurt an benzo paskui nuo temp. perjunge dujes.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 15:59   #176
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
o tai kaip tu uzkuri iskart an duju? eina pas tave? pas mane nejo nebuvo to priverstinio an duju. turi uzsikurt an benzo paskui nuo temp. perjunge dujes.
tai ir pas mane turi užkaisti bent iki 40 laipsnių ir tai dar su užlaikymu tos dujos įsijungia. tai patikėk kiek reikėjo vargti kol jis ten visai nedirbdamas užkaisdavo ir dar reikėdavo išlaikyt, kad ant dujų dirbtų. ant dujų biškį geriau dirbo, jei taip galima pavadint.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 16:36   #177
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai ir pas mane turi užkaisti bent iki 40 laipsnių ir tai dar su užlaikymu tos dujos įsijungia. tai patikėk kiek reikėjo vargti kol jis ten visai nedirbdamas užkaisdavo ir dar reikėdavo išlaikyt, kad ant dujų dirbtų. ant dujų biškį geriau dirbo, jei taip galima pavadint.
nu jo tai pas tave dar dirbo reiskia kazkiek

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 17:08   #178
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
nu jo tai pas tave dar dirbo reiskia kazkiek
pats is saves jis nedirbo, reikejo ten su gazu makliuoti arba laikyt ranka padejus ant oro paemimo angos

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 17:20   #179
ignaras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-01
Pranešimai: 16

ignaras is on a distinguished road



Standartinis

daug skiriasi islaikymas w220 ir w211, abu 3.2d cdi ?

ignaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-05, 17:33   #180
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Skiriasi tiek, kiek stovis skiriasi. Brangiau islaikyti lavona ir nesvarbu ar tai 220 ar tai 211. Vienintelis didesnis skirtumas yra vaziuokle: w211 galima pirkti su paprastais amortikais, o w220 visi su oriniais ir jie brangesni ir problematiskesni nei paprasti visa kita +- tas pats.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.