Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2019-08-26, 16:13   #181
ck1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-05
Pranešimai: 12

ck1 is on a distinguished road



Standartinis

Del dumo tai daug kas gali buti, ramiausia butu jei bus susidevejusi karteriniu duju ventiliacijos sistema, arba gal ten lindai? Ten yra idetas toks maaazas 1.5mm restriktorius, tam kad tepalo neprisiurbtu, jei netycia ji ismetei - duomuose paskesi .
Liudniausia - vokieciai raso kad voztuvu ivores siose varikliuose gan silpna vieta ir issidevi apie 150 tuks. km.
Greiciu deze tai cia kaip as vadinu "mechaninis - automatas" tikrink pradzioj gazo traukiu sujungima su "bowden" (nezinau kaip isverst) trosu ir dezes vakumo moduliatoriu, arba tiesiog pasikeisk jei dar nesi to padares, ne karve kainuoja.
Na dar durniuoti gali ir greiciu dezes neutralios padeties daviklis, bet cia jau reciau.

ck1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 16:37   #182
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

voztuvu gumeles sau keiciau, tik pas mane m113, bet galbut tas irgi galioja ir m119. Darbu kaina su paciom gumytem 300 eurai. Po pakeitimo nei dumelio nei ant salto, nei ant silto.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 17:22   #183
D.S
 
D.S's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-29
Pranešimai: 109

D.S is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
voztuvu gumeles sau keiciau, tik pas mane m113, bet galbut tas irgi galioja ir m119. Darbu kaina su paciom gumytem 300 eurai. Po pakeitimo nei dumelio nei ant salto, nei ant silto.

Negalioja, nes m113 po viena veleneli ant galvos, o m119 po du velenelius.

Uztai turbut ir kilovatu m119 turi daugiau negu m113. nors variklis tai naujasnis,
toks tai regresas. buvo penkelitriu pasaulyje

__________________
D.S neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 17:46   #184
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė D.S View Post
Negalioja, nes m113 po viena veleneli ant galvos, o m119 po du velenelius.

Uztai turbut ir kilovatu m119 turi daugiau negu m113. nors variklis tai naujasnis,
toks tai regresas. buvo penkelitriu pasaulyje
na pas mane ne penkialitris, o 5,4, irgi m113 tai kilovatu siek tiek daugiau uz m119 5,0, nu bet neesme

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 18:46   #185
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Ck1 aciu uz vertingus patarimus. Su trosais viskas grazu, o vat vakuumo zarneles speju bus kur jau issideveje, arba tas moduliatorius. Del dumo, tai buvau tik ta diena ji temates, aisku daug nelaksciau, bet nzn, dabar isvadu jokiu nedarysiu. Prie ventiliacijos karterio nelindau ir nieko nedares. Speju lauksiu as ziemos sezono, ir ardysiu motora, reikia galvos dangcio tarpine keisti, apsitepalavus vienas sonas. O ten jau ir giliau nebaisu ilisti, svarbu voztuvu spiruokliu suspaudeja surasti kas paskolintu!
Dar vis mane nepalieka mintis tiuninguoti paskirstimo velenelius... nzn ar yra tame efektas ar ne, kas turi minciu?
Cia nuoroda kaip pvz https://dbilas-shop.com/motor-ventil...-0-v8-4v-m119/
Gal kas daugiau pazysta panasiu kompaniju

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 19:58   #186
ck1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-05
Pranešimai: 12

ck1 is on a distinguished road



Standartinis

Dbilas man patiko, pirkau is ju piktesni velena m103 ir spec uzsakyma m103 varikliui paskirstymo velena mechaniniams pakelejams ( taip taip tokiu nebuvo tai teko pasigaminti) pirmu atveju atsiunte per 2 savaites, antru atveju per 6, kaip ir normalu, uz spec profili paprase papildomai 30 eur . Siaip jie giriasi kad 90 metais brabusui ir amg darydavo. Pvz cat cams m104 varikliui man visai nepatiko. O su greciu deze kas tau nepatinka? Elementarus sios dezes testas yra letai spaudziant gaza isibegeti iki 50 km per valanda, iki to greicio turi susimesti visi begiai.

ck1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 20:20   #187
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Kur rases kad man nepatinka? Del S rezimo? Nu jo, ten rimtai kazkaip uztempia begius, bet ziuresiu pirma vakumus! E rezime viskas tobulai jungia ir ta testa letai begenat drasiai islaikyciau!
Del veleneliu tai supratau kad viskas individualiai.
Ck1 o kur tu randiesi teritorialiai? Gal uzsiemi automobiliu tvarkimu? Tiesiog reta ka rasi kas pakonsultuoja, dar reciau kas apsiima sutvarkyti ir nesugadina nieko daugiau..

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 20:38   #188
D.S
 
D.S's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-29
Pranešimai: 109

D.S is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
na pas mane ne penkialitris, o 5,4, irgi m113 tai kilovatu siek tiek daugiau uz m119 5,0, nu bet neesme

Tai pas tave ne M113 O M113K cia jau kita daina, bet neesme....

__________________
D.S neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 20:59   #189
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė D.S View Post
Tai pas tave ne M113 O M113K cia jau kita daina, bet neesme....
K jei neklystu m113 reiksdavo kompressoriu. O pas jis atmosfera.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-08-26, 22:49   #190
ck1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-05
Pranešimai: 12

ck1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Kur rases kad man nepatinka? Del S rezimo? Nu jo, ten rimtai kazkaip uztempia begius, bet ziuresiu pirma vakumus! E rezime viskas tobulai jungia ir ta testa letai begenat drasiai islaikyciau!
Del veleneliu tai supratau kad viskas individualiai.
Ck1 o kur tu randiesi teritorialiai? Gal uzsiemi automobiliu tvarkimu? Tiesiog reta ka rasi kas pakonsultuoja, dar reciau kas apsiima sutvarkyti ir nesugadina nieko daugiau..
Nea, tik hobis. Realiai pats ir atsakei kodel teko mokintis sukti varstus - duoti nepazistamam nors kad ir pazistamam remontuoti senas masinas tolygu po to pirkti tiek remontuotinas detales tiek ir naujai sulauzytas, o dar ne faktas kad gali uzsirauti ant "NLA"... Zmoniu, ismananciu senus mersus vis maziau ir dar maziau norinciu tai ismanyti. Cia kaip ir su diagnostika, dazniausiai tik klaidas isvalo, o ka parametrai rodo, tai nieko nesupranta. Tai teko dar ir star c3 pakrapstyt ir susieskoti m119 parametru duomenis. Sau pasakiau, jei koks Vadikas is garazo gali gaikes sukti, galiu ir as. Bet kokiu atveju aiskus kaltininkas jei kas ne taip.Dabar pries ka nors darant be WIS'o ar http://www.w124-zone.com/downloads/M.../119index.html net nelendu.

ck1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.