Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-07-14, 17:10   #81
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

gal kas zinot kaip pagal variklio bloko numeri pasitikrint kiek pas ji kw? ne sitai auto

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-15, 03:03   #82
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ne nauja dek gal, is sroto, bet kad viskas butu. Yra 2 spalvos. Juoda ir pilka. Uzsieny devetu paieskok

  Cituoti
Old 2012-07-15, 10:04   #83
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Ne nauja dek gal, is sroto, bet kad viskas butu. Yra 2 spalvos. Juoda ir pilka. Uzsieny devetu paieskok
devetos kaina ir eis nuo keliu tukstanciu manau nes juk cia vairo komplektas.nors gal reiks pasidomet jai duociau savo kiek damoket reiktu sakei kad amerikono daugiau neimtum,kuom bedos didesnes nei europinio?

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-15, 12:32   #84
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomosius View Post
devetos kaina ir eis nuo keliu tukstanciu manau nes juk cia vairo komplektas.nors gal reiks pasidomet jai duociau savo kiek damoket reiktu sakei kad amerikono daugiau neimtum,kuom bedos didesnes nei europinio?
Bedu tai nera kaip ir. Bet nepatinka, kad spidimetras myliom, galinis numeris negrazus ir masina nebuvo labai rupintasi. nes kai pirkau buvo beveik visi blokai nusproge del to, kad pavoge lempu gumas gabenant ir pateko dregmes. Visokiu tokiu niuansu. Ratai r17 chromuoti, kurie dabar cia visiskai atsilupe (ten 80proc masinu chromuotu)
Ir pirkimas kaip kate maise. Apsimoka imt keliu metu masina is statu nebent..

  Cituoti
Old 2012-07-15, 12:43   #85
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Bedu tai nera kaip ir. Bet nepatinka, kad spidimetras myliom, galinis numeris negrazus ir masina nebuvo labai rupintasi. nes kai pirkau buvo beveik visi blokai nusproge del to, kad pavoge lempu gumas gabenant ir pateko dregmes. Visokiu tokiu niuansu. Ratai r17 chromuoti, kurie dabar cia visiskai atsilupe (ten 80proc masinu chromuotu)
Ir pirkimas kaip kate maise. Apsimoka imt keliu metu masina is statu nebent..
a tai gerai galvojau gal kazkokios bedos su jom numeris man kaip tik graziau atrodo.nu jo jai pats siuntiesi is ten tai jo jau kate maise aisku ir kaina kita kai pats siunti del ratu tai chromas man isvis nepatynka o galines lempos kur su 4 juostelem tai cia faceliftas? pas mane tik 2 bet kiek ziuriu skelbime dauguma su 4 ir jos man asmeniskai grazesnes

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-15, 14:08   #86
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomosius View Post
a tai gerai galvojau gal kazkokios bedos su jom numeris man kaip tik graziau atrodo.nu jo jai pats siuntiesi is ten tai jo jau kate maise aisku ir kaina kita kai pats siunti del ratu tai chromas man isvis nepatynka o galines lempos kur su 4 juostelem tai cia faceliftas? pas mane tik 2 bet kiek ziuriu skelbime dauguma su 4 ir jos man asmeniskai grazesnes
Ne, as pirkau jau lt, bet labai apsimokejo, man silberis viska pasake kas ir kaip.
Pas mane ir su 4 juostom, dejaus naujas, cia facelift.

  Cituoti
Old 2012-07-16, 23:10   #87
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

autoriui bent 20m yra? Pagal bendravimo manieras ir leksikoną konkretus maloletka, kaip daržovė visada išsišiepęs. Turbūt tie gamtos reiškiniai padaro savo:
http://www.delfi.lt/news/daily/Healt....d?id=59122877


dabar suprantu, kodėl mbklubiečiai juokiasi iš šio forumo, kai čia tokie klaunai renkasi.

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-17, 10:57   #88
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
autoriui bent 20m yra? Pagal bendravimo manieras ir leksikoną konkretus maloletka, kaip daržovė visada išsišiepęs. Turbūt tie gamtos reiškiniai padaro savo:
http://www.delfi.lt/news/daily/Healt....d?id=59122877


dabar suprantu, kodėl mbklubiečiai juokiasi iš šio forumo, kai čia tokie klaunai renkasi.
gal tu geriau pusk ..

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-17, 11:17   #89
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armagedonas View Post
Na, jau savaite daliu ieskai. Ka radai? Kokios kainos?
truksta lempu priekiniu po viena yra bet kazkaip pirkt viena pas viena o kita pas kita nesinori.jai nerasiu abieju pas viena tada pirksiu atskirai buvo pas viena abi xenon uz 1000 bet jau pardaves.sparna nupirkau uz 300 radijatoriu nuo s 300 ua vandens.kapotas 1200 stikla radau 300 bet pirksiu ant pacio galo dabar svarbiau lempos

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-17, 11:56   #90
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomosius View Post
truksta lempu priekiniu po viena yra bet kazkaip pirkt viena pas viena o kita pas kita nesinori.jai nerasiu abieju pas viena tada pirksiu atskirai buvo pas viena abi xenon uz 1000 bet jau pardaves.sparna nupirkau uz 300 radijatoriu nuo s 300 ua vandens.kapotas 1200 stikla radau 300 bet pirksiu ant pacio galo dabar svarbiau lempos
Kol surasi lempas, sitos dalys dings pirk iskarto, bent busi tikras, kad dalys nenuplauks. Ar tu tikiesi dar pigiau paimti?

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.