Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-11, 10:02   #231
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na suzeminus ir r18 neatrodys baisia mano nezeminta su r19 atrode graziai, tai zeminta su r18 irgi graziai atrodys svarbu isnesimas butu teisingas, nes pas r18 jis mazesnis nei r19 ratu. bet visada gali rastavkes uz protinga kaina isigyti..

Del parktroniku, tai pas mane jau 7bmw ir s klase 3metai - nuo ju nei karto nenulupo. Reikia isukt grazius samarezus ir nudazyt, bet padaryt taip, kad tarciokas pries lupdamas, arba apziuredamas pastebetu juos-t.y. visiskai nepaslept. Ir ramu. Eis geriau i kita kiema, kur lengviau nusiima.

Del garso as pilnai su tavim sutinku, cl'as turi riaumoti.. Vistik sportiska masina.. Nors pvz viduje sedint man daugokai garso budavo is variklio, izoliacija kazkokia menka realiai.. bet gal taip specialiai daryta. Siaip nemazai ziurejau video, tai gan nebloga garsa isgauna tiesiog tiesu ismetima padare, susitaupo pinigu o garsas neblogas.

  Cituoti
Old 2013-03-11, 10:16   #232
Dalys77
 
Dalys77's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-11
Pranešimai: 20

Dalys77 is on a distinguished road



Standartinis

Sakai su ta jo protinga važiuokle gerai būtų dėti rastafkes? Nu bent 1,5 cm įmetus tai butu... bet kad nepradėtų jis durniuot po to..
Dropas vienaip ar kitaip ilgins mašina, net nereiks žėt į ratus, kai matysi jos galą..

O dėl tų dyzelių hebra kaip šneka, kad dūmo nemeta ir tylūs.. Na kai pašilę tai jo, bet va pora kolegų turi dyzelius kurie virš 3 l ir yra ne daugiau 7 metų senumo - važiuojant trumpus atstumus, jo pilnai neįšildant.. tai kleketuoja kaip visi kiti. Bet čia grynai skonio reikalas. Nei prieš vieną nieko blogo neturiu, nes yra savi niuansai.

__________________
MB 608D
MB 709D
MB Sprinter 616CDI
Dalys77 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 11:55   #233
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Jutoj tik dvieju rusiu padangas pasiule, Pirelius arba Continentalius, visi kiti runflat'ai, rekomendavo continentalius, neva geresni. Galesiu palyginti dabar,nes sudilinau pirelius,o nusipirkau continentalius.

Glutaminai, tokie kaip tavo r19 skirtingu plociu butu pasaka! Kam tos rastafkes? Juk orginalus amg ratlankai, skirtingu plociu, manau pats tas.. Nors susizeminus gal kils visokiu minciu,ir tie r18 gal nesiziures, zodziu reik palaukt balandzio menesio

Tiesu ismeti a ir as norejau, taciau atmosferiniai varikliai praranda galios ir NM su tiesiu ismetimu, ko ko,bet galios ir taip jam truksta,o cia dar prarasciau.. Pasirinkau kokybiskus bakelius, garsas tures but geras..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 12:00   #234
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

idomiai, negirdejau kad praranda galios...
rastavkes tai nebent guoliam pakenks, bet pas mersa sita guoliai retai kada pareina, taip kad manau pora cm rastavkes tikrai nepakenks. As uzsidejau ant savo 7er, pakolkas nesigailiu, jokio pasalinio poveikio, tik platumas is galo neatpazystamai grazesnis.

  Cituoti
Old 2013-03-11, 12:09   #235
Dalys77
 
Dalys77's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-11
Pranešimai: 20

Dalys77 is on a distinguished road



Standartinis

Aš tai linkstu link to, kad bulkistam ir cvekam paliekam tas rastafkes.. Šito cl važiuoklė pakankamai protinga ir neveltui daromi visokie kalibravimai. Vizualiai manau pilnai užtenka pločio. Juolab kaip supratau, gale yra platesni diskai.
ar aš klystu? Nebent org amg ar mb rast rastafkes. Tada galima kraut kad ir kokių 2.5 cm, nejaust šonų ir draskyt nafik diskus į bordiurus

__________________
MB 608D
MB 709D
MB Sprinter 616CDI
Dalys77 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 12:15   #236
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

originaliai reiskia taip kaip pas visus, neoriginaliai, reiskia iskirtinai. iskirtinai reiskia graziai

  Cituoti
Old 2013-03-11, 12:18   #237
Dalys77
 
Dalys77's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-11
Pranešimai: 20

Dalys77 is on a distinguished road



Standartinis

Blemba.. tiesa kalbi čia

Bet šis agregatas turi užtektinai išskirtinumo.. Nu palaukim, pažiūrėsim kaip susidropins.. O tada pafotoshopinsim ar reikia tų rastafkių ar ne.

__________________
MB 608D
MB 709D
MB Sprinter 616CDI
Dalys77 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 12:19   #238
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Ir cia forume sukures tema esu, ir snekejau su ne vienu zmogum uzsiimanciu tuo,ir uzsienio forumuose pranarsiau.. Jeigu turbininis arba kompresorinis tada nieko baisaus,o jei atmosferinis,tada gaunas galios sumazejimas..

Glutaminai kokio plocio pas tave gale padangos?

Gale platesnis pas mane nei priekyje, 275 plocio padanga. Na reiks pasiziureti nuotraukas,gal ka rasiu palyginimui kaip butu su rastafkem ir be ju..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 12:26   #239
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalys77 View Post
Bet ar ta AMG apdaila jau tiek daug duoda? Man jis ir be jos lb gerai atrodo dėl savo išskirtinio dizaino. O dėl ratų tai tikrai.. Jei žeminsi, tai reikėtų ir R19. Gerai, kad bent pasirinkai naujas padangas. Nauja juoda guma dar duos šviežumo ir gero vaizdo. Kitaip tai su pilkais kaliošais nesižiūrėtų kodėl pasirinkai continentalius?
Taigi yra priemonės skirtos nujuodinti padangas. Gali ir belekaip nudrožtas padangas padaryti kaip naujas (savaime aišku tik vizualine prasme).

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-11, 12:30   #240
Dalys77
 
Dalys77's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-11
Pranešimai: 20

Dalys77 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Taigi yra priemonės skirtos nujuodinti padangas. Gali ir belekaip nudrožtas padangas padaryti kaip naujas (savaime aišku tik vizualine prasme).
Nu jo yra, bet nauja šviežia guma kitaip atrodo. Ir sonu žiūrint juk protektorius matosi. Bent man patinka kai būna geros padangos, o ne kaip stovi Xsas tarkim ir pusbasės padangos..
Bet teisingai pastebėjai, pilnai galima nujuodint

__________________
MB 608D
MB 709D
MB Sprinter 616CDI
Dalys77 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.