Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-07-04, 12:05   #11
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

reiktu keist reduktoriu arba deze, su kitokiu perdavimu i fsio. pasiziek nuo benzinines tinka gal deze.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-04, 12:14   #12
w123fanas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-09
Pranešimai: 21

w123fanas is on a distinguished road



Standartinis

su Haynes tai atsargiai- kartais bune privelta, bet siaip neblogas, bet kuriuo atveju geriau ,negu kokiu rusu verstas, ten tai isvis... dyzeliam absoliusiai visiems i benzui 2.8 sesiukei tinka tos pacios dezes, - keturbeges, penkiabeges, automatai - skiriaisi labai nezymiai perdavimo skaiciai ,kurie siaip itakos ir isibegeimui ir ekonomijai turi labai minimaliai. jei pas tave koks 2.0 dyzelis, nedek nei 5 begiu mechanikos nei automato - prasikeiksi ir prazilsi kol iki 50-60 km/h isibegesi , jei 2.4, gali jau ziuretis drasiai kas patinka, ar mechanika ar automata, vaziuosi pusiau su velniu. as ant 2.4 buvau uzkabines 3.0 dyzelio reduktoriu, - trauka buvo tik vos vos geresne uz 2.0, taciau su keturbege deze autostradoj 110 eidavau atsiputes, ir kuro sanaudos nukrito ant kokio puslitrio , o jei nori normaliai vazinetis kaip zmogus, tai tik 3.0 ir automatas, ir neklausyk ka sakys kiti ,kad netraukia ar panasiai, vaziuoja normaliai, o jei nori lakstyti, 3.0 + penkiabege deze, - kap kad dabar pas mane, - kuro biski eda, bet greiti laikai autostradoj padoru, ir eismo nestabdai... taciau vistiek keisiu i automata, nes norisi kontpfortiskai vazinetis , o jei nuspresi vis delto deti 5 begiu deze, labai ziurek kad 3-4 pavara ant mazu ir vidutiniu sukiu nebutu vibracijos, ir dzerzgimo, nes jei bus, bek kuo toliu nuo tos dezes, pigiai nesutvarkysi, vien guoliu pakeitimu neapsiribosi, ten jau dantraciam ate... kadano geriau irgi jieskokis normalaus kokio reik nes musiskiai didmeistiriai nei normaliai suvirinti ,ne sutrumpinti nei issilginti, o tuo labiau subalansuoti nemoka...
Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Aš kolkas pasigirsiu kad kol turiu šitą MB viską tvarkiau pats išskyrus vieną dalyką kur kvailas būdamas nuvariau į servisą, o paskui vistiek pats dirbau tik dar sunkiau taisydamas ką tie kreivarankiai pridarė.

Dėl dėžės tai jau domėjausi kas ten kaip. Turiu Haynes knygą užsisakęs, tikrai labai gera literatūra.

O dėl donoro vat norėčiau paklaust. Šnekėjau su žmogum kur labai su W123 susijęs tai sakė kad tinka dėžės nuo 2.0, 2.2, 2.4 dyzelio. Vat man įdomu ar nuo 3.0 dyzelio tinka ar ne. Nes mačiau kažkur ardomą.

O gal tiktų ir benzininių modelių (gal dar geriau su perdavimais išeitų sužaist)?

__________________
w123
MB190E Australia Exclusive
w123fanas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-04, 12:17   #13
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Prisukimai tinka tik benzino 4cil deze trumpesine o 3.0d deze ilgesine.

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-04, 12:48   #14
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
jei pas tave koks 2.0 dyzelis, nedek nei 5 begiu mechanikos nei automato
Pas mane 2.4. Norėjau kai pirkau MB pirkt su 3.0 motoru, bet gaila atkalbėjo mane.
Citata:
taciau vistiek keisiu i automata, nes norisi kontpfortiskai vazinetis
Visiškai sutinku. Aš irgi taip manau, kad automatas bus smagiau nei penkiabėgė. Ir mano nuomone lengviau tą automatą surast. Tik aišku irgi reikia labai jau žiūrėt, nes tiek metų dėžė atitarnavus tai jau ne juokas.

Citata:
4cil deze trumpesine o 3.0d deze ilgesine.
Tai gal dedant trumpesnę dėžę net nereiktų kardano keist. Nors čia aišku pasidomėsiu dar.

Ir dar įdomu pasidarė kiek gi didėja tos sąnaudos su 3.0 motoru. Aš pvz su 2.4 vidutiniškai apie 9 ltr sunaudoju. Spėju kad tas trilitris kokius 10-11 pasiima. Dabar užsinorėt baigiu trilitrio.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-04, 15:22   #15
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

ka tu ant to dyzelio skaiciuoji kuro sanaudas, tau 3.0 valgys tiek pat ar net maziau, nes jis vaziuoja lengviau, nei tavo 2.4

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-04, 15:35   #16
w123fanas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-09
Pranešimai: 21

w123fanas is on a distinguished road



Standartinis

keturbege nuo 2.4 nei velnio netrumpesne ir neilgese uz keturbege nuo 3.0 ar 2.0 . lygiai tas pats galioja ir automatams ir penkiabegems dezems. 9 litrai 2.4 dyzeliui yra ryskiai perdaug - arba koja tavo sunki, arba motorui krantai, man imdavo miese 8, trsoj ~7.5 , 3.0 mieste iki 9 uzmiesty islenkdavau apie 8.5. tiesa paskutiniu metu kai gazas dugnas ir autostradoj greitis nuo 120km/h, ima 10-11. automata rasti tikrai lengviau negu 5-bege, taisymas - klausimas kas pigiau... neriek maisyti su w124 ir velesniu mersu dezem, cia mechanikos tvarkymas bus nepigus, o automatine w123 iki 600 lt galima manau labai tvarkinga rasti. kiek isitikinau tiem kam 3.0 ima 10 ltr tai arba motorai negyvi, arba tarpine us vairo taikosi i lenktynininkus, ima normaliai vainejant iki 9 litru, miesta automatas dar ir maziau paims..

__________________
w123
MB190E Australia Exclusive
w123fanas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-06, 10:33   #17
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Nu apie sąnaudas tai aš ėmiau vidutiniškai ką išvažinėju. Šiaip nemėgstu apsimetinėti koks ekonomiškas mano auto, o kadangi jau minėjau kad autostradose nemažai pravažiuoju tai vidurkį ir kelia kai 120 maždaug pralekiu. Ir šiaip nesiginčiju, koja mano sunki.

Dėl automato tai manau kad reikia ieškot vistiek ne šrotuose o iš žmonių, nes tada padorias kainas dar galima įžvelgti.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-06, 13:12   #18
w123fanas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-09
Pranešimai: 21

w123fanas is on a distinguished road



Standartinis

tai apsimetinet ir nereik kad ant sventosios dvasios auto varoma o ne salerka , o siaip kiek pastebejau tai kuro sanaudas kalima islenkti ziauriai skirtingas su tais paciais motorais dyzeliais - esme kas baranka sukioja, ir kokia prieziura ar neprieziura masina maciusi, uztai ir gaunasi vienam kaip 10-11 taip maziau ir neislipa, kitam dviem litrais maziau... o del srotu tai w123 jau eile metu kaip sunkiai kas ardo, manyciau jau geriau pirkti toki uzsivedanti ir vaziuojanti, be TA ir t.t., tai viska ir persidetum, o kad rasi ant ardymo, kad ir pas zmones, kur nors, tai jau gana retas atvejis, bet pasitaiko... kaip ir as, vienas w123 del padoraus salono nupirktas buvo ,kitas del motoro, kitas del dezes ....

__________________
w123
MB190E Australia Exclusive
w123fanas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-06, 19:30   #19
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė w123fanas View Post
tai apsimetinet ir nereik kad ant sventosios dvasios auto varoma o ne salerka , o siaip kiek pastebejau tai kuro sanaudas kalima islenkti ziauriai skirtingas su tais paciais motorais dyzeliais - esme kas baranka sukioja, ir kokia prieziura ar neprieziura masina maciusi, uztai ir gaunasi vienam kaip 10-11 taip maziau ir neislipa, kitam dviem litrais maziau... o del srotu tai w123 jau eile metu kaip sunkiai kas ardo, manyciau jau geriau pirkti toki uzsivedanti ir vaziuojanti, be TA ir t.t., tai viska ir persidetum, o kad rasi ant ardymo, kad ir pas zmones, kur nors, tai jau gana retas atvejis, bet pasitaiko... kaip ir as, vienas w123 del padoraus salono nupirktas buvo ,kitas del motoro, kitas del dezes ....
Greit ishvesh w123 ir ish lietuvos.Draugelis jau dvi furas pakrove.Ardo dalimis ir i Maroka vezha.Ten vien uzh dyzelini motora 1500€ galim gauti.Tad pirkit kol dar yra.Ispanijoj jau sunku besurasti ,net shiukshlyne))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-07, 11:47   #20
w123fanas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-09
Pranešimai: 21

w123fanas is on a distinguished road



Standartinis

nu pas fokiecius tai yra labai nemazai ju, bet kiek cia litais, tai ten eurais tokios pacios sumos ir daugiau ..
Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Greit ishvesh w123 ir ish lietuvos.Draugelis jau dvi furas pakrove.Ardo dalimis ir i Maroka vezha.Ten vien uzh dyzelini motora 1500€ galim gauti.Tad pirkit kol dar yra.Ispanijoj jau sunku besurasti ,net shiukshlyne))

__________________
w123
MB190E Australia Exclusive
w123fanas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.