Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-26, 12:52   #21
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Nuo softo priklauso.

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-26, 22:16   #22
BaltMan
 
BaltMan's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-10
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,067

BaltMan is on a distinguished road



Standartinis

Vargas ir man su tuo kompu, laikrodzio normaliai sureguliuoti neiseina, 5 minutes vis veluoja youtubej ziurejau net nera nustatymuose tokio time/date. O per navigacija tik pusvalandziu pasisuka... su tepalo lygiu irgi - tai 7.1l tai 6.7l, kartais uzsidega kad truksta, pavazinejus jau normaliai

__________________
w210, 3.2cdi
BaltMan neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 00:19   #23
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BaltMan View Post
Vargas ir man su tuo kompu, laikrodzio normaliai sureguliuoti neiseina, 5 minutes vis veluoja youtubej ziurejau net nera nustatymuose tokio time/date. O per navigacija tik pusvalandziu pasisuka... su tepalo lygiu irgi - tai 7.1l tai 6.7l, kartais uzsidega kad truksta, pavazinejus jau normaliai
Tau bent reguliuoti duoda man serv mygtukas neveikia, per skydelį irgi nėra time/date opcijos

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 11:14   #24
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Nusimato matau i Kauna man uzsukt vel

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 12:18   #25
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BaltMan View Post
Vargas ir man su tuo kompu, laikrodzio normaliai sureguliuoti neiseina, 5 minutes vis veluoja youtubej ziurejau net nera nustatymuose tokio time/date. O per navigacija tik pusvalandziu pasisuka... su tepalo lygiu irgi - tai 7.1l tai 6.7l, kartais uzsidega kad truksta, pavazinejus jau normaliai
nesusipratimas su tuo merso valdymu. Nzn su mersais jau turbut daugiau pravaziaves km busiu nei su bmw, tai autopilotas labai lengvai valdosi ir labai gerai padarytas, bet jau meniu ant spidometro, tai ten didziausia tragedija. Visada pasimetu ka ir kaip spausti, kazkaip viskas ziauriai nelogiskai ismetyta. Ant savo cls kai uzsedu visada reikia galvoti ka spausti. kai tuo tarpu ant e65 uzsedu tai viskas paprasciau. Jau nelyginu su audi a8, kur isvis ten gali penkis metus nebut uz vairo, atsisesi ir viska zinosi ka spausti.
Taigi, i tema, pas mane ant s221 neina pamatuoti kiek yra tepalu per skydeli. O matuokles po kapotu nera, nu smagu nieko nepasakysi ))) ok jei veikia tepalo lempute, o jei ne? ka cia zinosi..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 12:20   #26
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
nesusipratimas su tuo merso valdymu. Nzn su mersais jau turbut daugiau pravaziaves km busiu nei su bmw, tai autopilotas labai lengvai valdosi ir labai gerai padarytas, bet jau meniu ant spidometro, tai ten didziausia tragedija. Visada pasimetu ka ir kaip spausti, kazkaip viskas ziauriai nelogiskai ismetyta. Ant savo cls kai uzsedu visada reikia galvoti ka spausti. kai tuo tarpu ant e65 uzsedu tai viskas paprasciau. Jau nelyginu su audi a8, kur isvis ten gali penkis metus nebut uz vairo, atsisesi ir viska zinosi ka spausti.
Taigi, i tema, pas mane ant s221 neina pamatuoti kiek yra tepalu per skydeli. O matuokles po kapotu nera, nu smagu nieko nepasakysi ))) ok jei veikia tepalo lempute, o jei ne? ka cia zinosi..
Man rodos cia labiau ne merso problema, o vairuotojo, kad jis kazko nemoka, ar galvoja ilgai

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 13:22   #27
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Man rodos cia labiau ne merso problema, o vairuotojo, kad jis kazko nemoka, ar galvoja ilgai
Na OK, as atsilikes esu, Bet kodel neiseina pamirsti kaip naudotis su bmw ar audi tom funkcijom?
mersui tai koki nuresetint tyre puncture reikia ar dar kazka, nu yra tikrai reikalu surast. va tepala pamatuoti irgi.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-27, 13:39   #28
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Na OK, as atsilikes esu, Bet kodel neiseina pamirsti kaip naudotis su bmw ar audi tom funkcijom?
mersui tai koki nuresetint tyre puncture reikia ar dar kazka, nu yra tikrai reikalu surast. va tepala pamatuoti irgi.
Gal todel ,kad galvos skausmas nuimamas nuo naudotojo ir rupestis merso sveikata patikima tam ,kas apie tai supranta

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.