Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2011-06-17, 20:51   #1
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis CB radijo stotele Mercedes S kl.

Susigalvojau savajame Mercedes S500 W220 tureti CB radijo stotele. Daug kas mane atkalbineja,perkalbineja ir visaip kitaip bando paveikti kad to nedaryciau pagal juos tai bjauroja masina,gali pakenkti elektronikos gausai,pagal juos-svarbiausia kaip "antena atrodys tokiai masinai"
Is ties pradejau abejoti,bet noras niekur nedingo. Ka patartumete daryti su ta antena,noriu igreziamos nes jos rysio kokybe geresne,taciau ja nuemus ant bagazines dangcio liktu toks nemenkas plastamsinis tvirtinimo kronsteinas,o jis manau nekaip atrodytu. Tad ir galvoju ar magnetine antena pirkti ar ta kronsteina kaip nors tvirtinti gana nematomoje vietoje (kaip nors virs numerio zenklo).
O svarbiasia ar tikrai pajungus sia CB radijo stotele kompas nemes klaidu,nesugadins elektronikos?
Aciu uz patarimus
Attached Images
File Type: jpg truman_asc_resize2_j_85.jpg (22.6 KB, 11 views)
File Type: jpg kf_150.jpg (59.6 KB, 12 views)
File Type: jpg president_alabama_bi_54.jpg (6.2 KB, 10 views)
File Type: jpg ml_145_450h.jpg (6.2 KB, 10 views)

  Cituoti
Old 2011-06-17, 21:01   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as irgi pradejau galvot apie ja lenkai tai ziuriu ant bagazines magnetine uzsideda ir viskas, bet man negrazu, esu mates igreziamu, bet tokiu kad w124 kaip tik i sparna tiks, reiktu prikonstruot kada nes magnetines metro ilgio nepagrazina man automobilio, trumpos tai dar visai nieko, galima kentet, bet jos ten gaudo nedaug km. arisimo cia specas situose reikaluose, placiau papasakos, Ldalius dar naudojasi, tik turbut nera toks uzkietejes kad daznai keistu stoteles noreciau isbandyt nebrangiai isigyjes, uz kokiu 100lt, bent stoteles maciau skelbimuose yra uz 100lt, tik ant kiek jos naudingos nezinau, nes geresnes brangesnes

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-17, 21:44   #3
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
as irgi pradejau galvot apie ja lenkai tai ziuriu ant bagazines magnetine uzsideda ir viskas, bet man negrazu, esu mates igreziamu, bet tokiu kad w124 kaip tik i sparna tiks, reiktu prikonstruot kada nes magnetines metro ilgio nepagrazina man automobilio, trumpos tai dar visai nieko, galima kentet, bet jos ten gaudo nedaug km. arisimo cia specas situose reikaluose, placiau papasakos, Ldalius dar naudojasi, tik turbut nera toks uzkietejes kad daznai keistu stoteles noreciau isbandyt nebrangiai isigyjes, uz kokiu 100lt, bent stoteles maciau skelbimuose yra uz 100lt, tik ant kiek jos naudingos nezinau, nes geresnes brangesnes
Na matai, dar idomu kaip ta antena 1.5m ant juodo W220 atrodys?
O svarbiausia elektronika elektronika elektronika ar nepareis kas maniskiam S500..? Juk pas ji tiek daug visko..

  Cituoti
Old 2011-06-17, 21:49   #4
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o prie ko cia elektronika? taigi su masina tai nesurista tik tiek kad stotele i prikurke kisasi kaip telefono pakrovejas, nuo telefono negenda masina?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-17, 21:53   #5
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

o kam ta stotele aplamai reikalinga autostrada vaziuojant pranesineti kur mentai stovi

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-17, 21:57   #6
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nepabandes nesuprasi zinai viska, kur stovi mentai, kur kamsciai, jei nerandi adreso, paklausei per racija, paaiskins tau zmones ir t.t. ir seip linksma

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-17, 22:04   #7
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
o kam ta stotele aplamai reikalinga autostrada vaziuojant pranesineti kur mentai stovi
Augi,tikrai ne del to kaip jau Tomskis minejo del bendros informacijos ir siaip del linksmumo. Tik va nzn kaip ant musu mersiuku ta antena atrodytu
O del elektronikos tai manau kad gali kokiu klaidu ismesti jei dar ne blogiau,nes pries tai buvusiai masinai tikrai ne nuo prikurkes sia stotele junge,o tiesiai nuo akumo,ir dabar taip pat bus,nes pas mane prikines prikurkes stalcius visai neatsidaro.. taigi as galbut labiausiai bijau aplamai del tos elektronikos,kad man ji po to labai brangiai nekainuotu ta stotele..

  Cituoti
Old 2011-06-17, 22:13   #8
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai nuvarysi pas elektrika pajungt, kad idetu saugikli, normaliai sujungtu pagal reikiamus amperus ir pan, ir negadins tau jokios elektronikos, o kai jungi tiesiai nuo akumo su plonais laidais, poto lydosi viskas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-20, 16:27   #9
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tai nuvarysi pas elektrika pajungt, kad idetu saugikli, normaliai sujungtu pagal reikiamus amperus ir pan, ir negadins tau jokios elektronikos, o kai jungi tiesiai nuo akumo su plonais laidais, poto lydosi viskas
Na bet vistiek kai zinau kad tiek elektronikos ese,man tai kazkaip papildomos irangos jungimas,ypac CB radijo stoteles skamba kazkaip nepatikimai..neskaitant kad as lb noriu tos CB stoteles

  Cituoti
Old 2011-06-20, 16:38   #10
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,540

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Ir ko tu dabar pariniesi, imi ir stataisi ją. Junk tiesiai nuo akumo per saugiklį ir tu jokiai elektronikai ten nemaišysi taip pajungęs.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.