Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-11-23, 20:27   #11
SABAS
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-21
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 2

SABAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asholtek View Post
Kaip ir pradėjau bėdų ieškojimo nuo pūslės, Panevėžyje Autotransmisijoje nustatė, kad lyg ir pūslė, remonto išlaidas paskaičiavo 950 eurų tai sakau dėkui ne, nuvežiau į Vilnių UAB Automatas , tai sako nu gal ir ne dėžė, su šilta pravažiavo viskas ok, niekas nemuša , niekas nešokineja viskas įdealu. Tada pradėjau pats gylintis ir klausinėti, gavau atsakymą, kad pūslė durniuoja dažniausiai kai būna pašilusi ir apsukos šokinėja kai būna pašilę ir t.t. Man šita bėda būna tik tada kai variklis šaltas, pagrinde iš po nakties arba nevažiavus kokias 5-6 valandas. Tada kol pašyla pasitampo, lyg ir iš pirmo į antra prasmugiuoja , pašylus viskas normaliai. Sakė pradėti bėdos iėtkoti kompe pačiame , dėžė pas mane 5g , sako pasikeisk kompą pamėgink, gal variklį persitikrink, tai dabar nelabai suprantu kur čia bėdos ieškoti, esu labai nusivylęs meistrais, atrodo lyg kosminį laivą turėtum niekas bėdos negali normaliai nustatyti
Beda ir ta kad nenori mokėt babkiu, geru meistru yra kiekvienam mieste tik bėda ta kad už centus jie nedirba ir nekonsultuoja. Šiauliuose aldaauto iskart manu sutvarkytu bet reiks ir susimoket. Man kažkas panašaus buvo td su bloku bėdos pradėjo list 500e ir jau baigiu 100k nuvažiuot be bedu.

SABAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-23, 21:11   #12
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SABAS View Post
Beda ir ta kad nenori mokėt babkiu, geru meistru yra kiekvienam mieste tik bėda ta kad už centus jie nedirba ir nekonsultuoja. Šiauliuose aldaauto iskart manu sutvarkytu bet reiks ir susimoket. Man kažkas panašaus buvo td su bloku bėdos pradėjo list 500e ir jau baigiu 100k nuvažiuot be bedu.



vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.