Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-01, 14:56   #231
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Taip taip .. Sitoks darbas kainuoja KOSMOSA .
Apelsina salinat pradzioj vien su stipru abrazyvini poveiki turinciais poliroliais ar naudojat svitrini?

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 14:57   #232
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Uj turejau reikalu su apelsino zievele Ne para ir ne dvi garaze praleidau
Cia yra tiesiog kerza )) kaskas nezino kad lakas liejasi yrabegale tokiu dazytoju jiems getiau belekokia kerza negu koks vienas patiokelis kas moka liet ir to patiokelio gali isvengti taip pogi patirtis turi buti

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 15:00   #233
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Cia yra tiesiog kerza )) kaskas nezino kad lakas liejasi yrabegale tokiu dazytoju jiems getiau belekokia kerza negu koks vienas patiokelis kas moka liet ir to patiokelio gali isvengti taip pogi patirtis turi buti
Galejo isliet graziai uz brangiau arba privaryt daugiau, bet apelsinu. Emiau pigesni varianta Idomu buvo paciam susitvarkyt toki broka nu ir del kainos

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 15:16   #234
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=baravykas;403921]Cia ne pojutis o patirtis man lb ifomu tavo lako sluoksnio matuoklis kokiu principu veikia? Ar ten tiesiog dazu sluoksnio matuoklis? Ir kaip jauti kiek nusveiti pagal aparata? )) visur reikia ygudziu butent technika maziausiai reiketu pasikliauti nes brangiu masinu esu begale pripoliraves ir dar neteko sugadinti kasko )) atvirksciai klijentai man stengiasi brangesnes varyti nes pigesnes yra kur pigiau poliruoja [/QUOf

fakts as uz savo gadzio poliravima 400 euru koki moket nekiltu rankos, nes kieme laikoma su dviraciais pralek vaikai pro sonus tai staigei vel butu tas pats

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 15:26   #235
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Cia ne pojutis o patirtis man lb ifomu tavo lako sluoksnio matuoklis kokiu principu veikia? Ar ten tiesiog dazu sluoksnio matuoklis? Ir kaip jauti kiek nusveiti pagal aparata? )) visur reikia ygudziu butent technika maziausiai reiketu pasikliauti nes brangiu masinu esu begale pripoliraves ir dar neteko sugadinti kasko )) atvirksciai klijentai man stengiasi brangesnes varyti nes pigesnes yra kur pigiau poliruoja
Nepyk, bet man nepatinka, kaip tu sneki, nors ir poliruoji daugeli metu, taciau tavo arogancija galimai stabdo tavo tobulejima.
Jaigu nera igudziu, tai niekas tau nepades, bet technika su gerais igudziais yra labai didele pagalba siekiant sutaupyti laiko bei isgauti geriausia rezultata. Taip tai yra, dazu storio matuoklis, kiekviena marke daze savo automobilius skirtingais storiais, turint lentele, kas kaip daze, yra lengviau orentuotis KIEK istikruju tu to lako turi ir po kiekvieno kirtimo gali pasimatuoti, kiek istikruju NUEMEI ir kiek LIKO. Dar yra toks dalykelis kaip - Gloss meter, kuris matuoja KIEK istikruju blizgesio tu padarei, tai dar vienas prietaisas padedantis lengvai nustatyti defektu sudetinguma, bei darbo efektyvuma. Nekalbant apie teleskopa su kurio pagalba kiekviena ibrezimam matai 50x dydziu, tad dirbant prie tikrai BRANGIU automobiliu, kuriuos perdazydamas sugadinsi ju verte, tokie aparatai labai pravercia.

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Apelsina salinat pradzioj vien su stipru abrazyvini poveiki turinciais poliroliais ar naudojat svitrini?
Vilna + daug abrazyvu turintis polirolis arba svitrinis.

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Cia yra tiesiog kerza )) kaskas nezino kad lakas liejasi yrabegale tokiu dazytoju jiems getiau belekokia kerza negu koks vienas patiokelis kas moka liet ir to patiokelio gali isvengti taip pogi patirtis turi buti
Yra teke tik karta persidazyneti masina, del avarijos kurioje buvau nekaltas. Mersa parliejo idealiai be jokiu kerzu ar patiokiu ir be jokiu poliravimu, o tiem, kas taip dazo tai rankas reiketu nukapoti.
Beto BMW yra daug masinu isleide su svelnia apelsino zievele arba TAVO vadinama KERZA. Ir labai daug owneriu jau apturejo full wet sand'a nes atrodo masina slyksciai.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 15:27   #236
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Cia ne pojutis o patirtis man lb ifomu tavo lako sluoksnio matuoklis kokiu principu veikia? Ar ten tiesiog dazu sluoksnio matuoklis? Ir kaip jauti kiek nusveiti pagal aparata? )) visur reikia ygudziu butent technika maziausiai reiketu pasikliauti nes brangiu masinu esu begale pripoliraves ir dar neteko sugadinti kasko )) atvirksciai klijentai man stengiasi brangesnes varyti nes pigesnes yra kur pigiau poliruoja
fakts as uz savo gadzio poliravima 400 euru koki moket nekiltu rankos, nes kieme laikoma su dviraciais pralek vaikai pro sonus tai staigei vel butu tas pats
As nesuprantu, kodel visi NORI LEDO? Tau panaikinus tuos voratinklius bent 70% jinai jau atrodytu NEREALIAI. Nes dabar ji pilka.
Jau jai uzteko gero plovimo ir jinai atsigavo.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute

Paskutinį kartą redagavo MRDetailing; 2015-10-01 15:33 val.
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 16:01   #237
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Tie brangus is uzsienio gryzta padazineti jau nes vazineja zmones pedantai ir biski kas atsiranda varo dazyti tad su aparatu nzn ka ten zaist reikia. Nera cia arogancijos jokios tiesiog is patirties kalbu.. nesinervink.. ir nlb suprantu kox skirtumas nauja ar sena neivienu negalima sugadinti.as dirbu nieko nebijau ir nieko nesugadinu nes tieiog matai ar tas ibrezimukas pasidaro ar ne jei ne gali siektiek dazu ileisti ir bus liuks nereik cia nervuotis ir aparatuoti nieko )

__________________

Paskutinį kartą redagavo Audrius; 2015-10-01 16:30 val.
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 17:24   #238
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

As kaip tik pas baravyka jokios arogancijos neizvelgiu, greiciau pas tave pati ja matau (neisizeisk). Kitas dalykas as pats dirbu savo srityje jau 9 metai ir esu savo srities profesionalas ir vien tik gadget'ai niekas nepasikliauja. Svarbiausia patirtis ir knowledge's neisimtis ir jusu situacija. Jei tas meeteris rodys kad lako dar sociai, tai vistiek drozi iki galo?
Labai gera tema, nesusipykit )

__________________
Ex - s202, s203, s204, w169;
Now - s203.
iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 17:40   #239
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Aisku kad neverta pyktis nes nera del ko cia kaip su moterim apie jas gali skaityti kiek nori bet nepaciupinejas nesuprasi.. gali mokintis buti meiluziu is literaturos visa gyvenima bet vistiek nesi tikras ar busi geresnis uz ta kuris visa gyvenima juo buna

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-01, 17:53   #240
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Aisku kad neverta pyktis nes nera del ko cia kaip su moterim apie jas gali skaityti kiek nori bet nepaciupinejas nesuprasi.. gali mokintis buti meiluziu is literaturos visa gyvenima bet vistiek nesi tikras ar busi geresnis uz ta kuris visa gyvenima juo buna
Gerai cia pasakei uzskaitom.

As esu dirbes su irankiais..bijau tik cia net kazka parasyti tik paklausiu,kokia kaina to dazu sluoksnio matuoklio ?

Markko neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.