Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-21, 23:52   #1
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis Kas tas Silberis?

Gal kas galit paaiskinti kas tas Silberis
ir ko jis geresnis uz Algi, Rima ar Toma?

skaudviliskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-21, 23:57   #2
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
Gal kas galit paaiskinti kas tas Silberis
ir ko jis geresnis uz Algi, Rima ar Toma?
Klausimas vienas stipresniu kada nors nuskambejusiu sitame forume, bet Silberis yra Silber Auto, o tai yra igaliotas Mercedes Benz atstovas Lietuvoje.

Nera uz ka

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 00:06   #3
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
Gal kas galit paaiskinti kas tas Silberis
ir ko jis geresnis uz Algi, Rima ar Toma?
THE BEST

Tai toks geras dede kuris gali gaut visokiu MB daliu uz brangiai

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 00:09   #4
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Tai stebuklas, i kuri atvaziavus pvz pasikeist amortiku, gali sumoketi mazdaug 3 kartus daugiau, nei verta tavo visa masina. Ir gali rast daugiau neveikianciu daliu, nei kad yra ju tavo automobilyje bet tai gerai, pries perkant auto

  Cituoti
Old 2012-02-22, 00:33   #5
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
THE BEST

Tai toks geras dede kuris gali gaut visokiu MB daliu uz brangiai

Tai tas dede yra labai svarbus ir moka nutaisyti labai pikta veida jeigu tu ateisi ir jo paprasysi dvi stabilizatoriaus gumeles kuriu kaina tik mazdaug po 20 litu, i jy ziurint net atrodo kad jam kaip koks tai baisus pazeminimas eiti i sandeli del 40 litu vertes gumeliu.
Bent jau mane apima toks jausmas ten apsilankius.

Tai kaip supratau tas deviskasis dede nera Silberis, o paprasciausias susireiksmines daliu pardavejas??????


Paskutinį kartą redagavo skaudviliskis; 2012-02-22 00:40 val.
skaudviliskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 00:40   #6
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

taip Silber auto yra servisas, kuri vadiname silberiu. visi ten susireiksmine. Nors ner del ko reiksmintis. Po garantijos nedaznas ten grizta

  Cituoti
Old 2012-02-22, 01:32   #7
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
Gal kas galit paaiskinti kas tas Silberis
ir ko jis geresnis uz Algi, Rima ar Toma?
Stipru

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 01:56   #8
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Turiu w203 2,2 cdi 105 Kw silta ilgiau pastovejusi ant laisvu kartais supulsuoja
nuvariau i Klaipedos MB centra, nes as is klp paklausiau ar turi jie ideju is patirties, vistik jie specai pasake kad ideju neturi ir jeigu ant skydelio klaidu ismestu nera tai ir kompo jungti nereikia nes vistiek nieko neras, mazdaug pulsacija yra bet permaza, prilek kai masina prades gesti tada bus aiskiau
Kadangi kartais bunu kaune pasiskambinau i kauno MB centra, pasake kad gali prijungti kompa ir viska surasti. paeme auto isivare i vidu labai norejau nueiti ir darysenciam degnostika meistrui papasakoti kas ir kokiu momentu vyksta, neleido tipo as ten pasalinis.
tas dede kuris ivare mano automobili (per stikla maciau) maxsimum 5 sekundes kalbejo, tada pradejau melsti dievo kad jis butu per tas 5 sekundes bent spejas paskyti kad reikia degnostika daryti o ne kazka kita. tada pakele kapota ir degnostikos darytojas kazkur isejo. nu tipo jau kapotas atidarytas valandinis sukasi beziurin per stikla i negryztanti darytoja pasidare ilgu...tada nutariau pameginti apgauti save tipo jeigu nusipirksiu kavos laukimas bus malonesnis...geriu viena nera darytojo geriu antra negaliu patiketi bet praejus koki 20-30 min jis sugryzta. kol dede ivare auto 30 minuciu tada 30 kol pradejo dirbti tai yra valanda veliau nei buvo sutarta. kai tariausi kad priimtu sake jeigu paveluosiu bent 5 min nebepaims bet jiems galima ir 1 vadanda. nu cia tipo jie kietesni uz visa likusi pasauli nes jie juk mersai sugryzkim prie degnostikos, darytojas pradejo ratais eiti apie mano masina ziurejo i varikli, i skydeli. netrukus nei 10 min atejo ir paporino:
kad 2001 metu auto retai buna tokio gero stovio jog nieko nerastu, paklausus ka jis mano kodel yra pulsacija, pasiule nekreipti demesio ir pridure kad visi jie pulsuoja...tipo mersui pulsacija vos ne butina tada klausiu ar darydami variklio degnostika mato APD tada ir piemejas ir darytojas ispute akis atsiait mano klausimas vos nekvailas. Tada klausiu ar galima suzinoti ar rida tikra, jie man vel siulo pasiziureti i vaira is is jo man turetu viskas buti aisku, dar bandau ju klausti gal eitu apsukas pakelti nes jos man atrodo mazokos tik 600a/m jie vel man sako kad merso apsuku regulioti negalima. Bet as ir vel klausiu nejau nera ideju ir budu sugaudyti ta pulsacija, tada priemejas siulo: UZTRAUK NAKCIAI RANKINI, GAL TAI PADES. nu tipo ilgai pastovejas ant rankinio mersas nuresetina kai kurios parametrus TADA SUPRATAU KAD DEVISKASIS SILBERIS DIRBA NE CIA
O darytojas ir priemejas tik samdomi darbuotojai kuriu tikrai nemotyvuoja krizines algos.
P.S. ta vakara vaziodamas i klp atsiminiau dvi patarles .
1. kai kazko nezinai reikia knygas skaityti.
2. ziuri knyga, o mato spyga.
ir besinaudodamas ikvepimu rasyti visiems Jums palinkesiu MB centruose stengtis nesutikti ziurinciu i knyga bet nebutinai ten kazka matanciu, nes savo kailiu patyriau kad ta dieviskaji dede Silberi ir MB centre nera lengva uztaikyti,
bent jau kaune ir klaipedoje.
Labai tikiosi kad del rasybos klaidu, stiliaus nebuvimo ir aprasytos mano bjaurios patirties administratorius manes is cia neistrins

skaudviliskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-22, 02:40   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

man irgi pvz pries perkant sake, kad reikia pasikeisti amortika, dar kruva dalyku. atvaziavau mazdaug po metu, susitvarkes viska KA REIKEJO, pagal normalius meistrus ir normalias diagnostikas, bet amortiko nelieciau, pakabos siurblys dar nebuvo nuejes. Jie man pasake, kad daugmaz viskas yra idealu. klausiau del amortiku, sake vaziuokle ideali. Butent jos ir abc atvaziavau tikrinti. Kai paklausiau, ar ABC dirba gerai, sake is kur mum zinot, jeigu ner klaidu, reiskias gerai. Man net neminejo apie joki ABC Rodeo testa, kuri pats poto kitoj vietoj sekmingai pasidariau. Jiem man to net nepasiule.
As nesneku apie tokius dalykus kaip: sake, kad reikia keist galines lempas, nes tipo nekontaktuoka, suluze kazkas ( nors nebuvo stope LED ploksteles, kur poto isidejau uz keliasdesimt lt) sake, kad veidrodelio ledai sudege (kazkokiu budu meistras sutvarke uz buteli ir sviecia iki dabar)
dar sake, kad gali buti pazeista geometrija, nors mano masina neturejo normalios avarijos, sonas tiesiog buvo ibrauktas ir vos ilenktas sparnas. Tai padaryt su ranka galima. Tai va. Nematau prasmes as pas juos vezt masinos taisyt. Ir jei pirkciau kita mb ir man pasakytu, kad masina tvarke VIEN silberyje, tikrai neteikciau jai jokiu prioritetu...

  Cituoti
Old 2012-02-22, 06:41   #10
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

paskaites postus likes nesuprates kam vazinieja tada daritis priespirkimine diagnostika i Silberi?? tipo uz 300 lt pasiklausyti meistru fantaziju? zodziu ielini karta isitikinaui kad stebuklu nebuna ir joks Silberis loterijoje pavadinimu "naudoto automobilio pirkimas" nepadeda!
P.S. apie Sostena (Klaipeda) ta pati galiu pasakyti

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.