Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-20, 21:04   #51
marius w124
 
marius w124's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-26
Gyvenamoji Vieta: Radviliškis
Pranešimai: 2,291

marius w124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Zinomas psichologinis reiskinys - stengtis peikti ir numusineti kaina daiktams, kuriu paciam net nereikia neturint jokiu rimtu argumentu. "kosmonautai" ir "senas kevalas" skamba ypac itikinamai ir argumentuotai. Kaip sakant, kiekvienam pagal kultura ir issilavnima.
Ne veltui po auto skelbimais sklebimu puslapiuose komentarai negalimi.

Pries 2 metus pardaviau eclipse 3G 2001 metu uz 15000 litu. Pardaviau per kelias dienas. Skelbimuose pilna tokiu buvo po 10 -12 k litu. Mano buvo pati brangiausia autopliuse.
Idomu, as kosmonautas buvau, ar pirkejas kvailys? O gal vis tik tai buvo auto verta savo pinigu? Kaip manai?
Nors mano bendradarbis perikupas is savo perekupisku poziciju mane Gagarinu gagarinu vadino su tokia kaina. Ir pralose bonka
Apie toyota celica pardavima ne nepasakosiu, nes netikesi ir sakysi kad meluoju.
Tiesiog ne visi tipiski lietuviai, kurie nori uz pigiai ledo ir galvoja kad ta imanoma. Tik kakodel tas ledas vokieciuose kainuoja brangiau nei lt.
MB ir Eclipse skirtingi automobiliai, pirkėju auditorija visai kita

marius w124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:19   #52
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė marius w124 View Post
MB ir Eclipse skirtingi automobiliai, pirkėju auditorija visai kita
Be abejo. Tik kaip pavyzdi pasakiau, kad geros bukles automobiliai yra brangesni nei statistininai atsuktu ridu karaliiai
Taigi paziurekit, kad ir i W211 kokiu 2008 - 2009 metu. Yra pilna variantu po 45 k litu, o yra nemazai ir po 60-70 k litu. Nors varikliai ir komplektacijos tarkime vienodi daugmaz. Idomu kodel? Vieni kosomautai, kiti ne?
Pasakykit, kodel as turiu prasyti lygiai tiek pat uz tvarkinga auto, kaip ir perikupas is vokieciu atitampes ir rida atsukes? Ir kodel zmones geriau perka kate maise? Sitas dalykas ne tik auto galioja aisku....

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:41   #53
marius w124
 
marius w124's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-26
Gyvenamoji Vieta: Radviliškis
Pranešimai: 2,291

marius w124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Be abejo. Tik kaip pavyzdi pasakiau, kad geros bukles automobiliai yra brangesni nei statistininai atsuktu ridu karaliiai
Taigi paziurekit, kad ir i W211 kokiu 2008 - 2009 metu. Yra pilna variantu po 45 k litu, o yra nemazai ir po 60-70 k litu. Nors varikliai ir komplektacijos tarkime vienodi daugmaz. Idomu kodel? Vieni kosomautai, kiti ne?
Pasakykit, kodel as turiu prasyti lygiai tiek pat uz tvarkinga auto, kaip ir perikupas is vokieciu atitampes ir rida atsukes? Ir kodel zmones geriau perka kate maise? Sitas dalykas ne tik auto galioja aisku....
Pagal mano asmenine statistika 8/10 pirkeju, kriterijus nr1 yra kaina......

marius w124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:43   #54
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Ok, gal nediskutuokim ir nesipykim cia, kokia prasme? As jo is viso dar net nepardavineju.
Kiekvienas zmogus yra skirtinga asmenybe, vienam geriau nusipirkti pigiai lavoneli ir ji tvarkyti paciam, kitam geriau tvarkinga auto brangiau, terciam is viso patinka po uzsienius duotis ir ieskoti. Gera patarle yra, kiekvinam auto yra savas pirkejas.
Tik nereikia be argumentu vaziuoti ant automobilio jo net nemacius, kaip buliui raudona spalva didele kaina pamacius ir zut but bandant irodyt kad ji per didele. Jei moka, reiskia ne per didele. Bus per didele, niekas nenupirks. Kaip visi rekia kad tarkime kainos parduotuvese ksomines, ale prie akropolio net masinos pastatyti nera kur. Reiskia nei velnio jos ne per dideles. Simple

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:45   #55
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė marius w124 View Post
Pagal mano asmenine statistika 8/10 pirkeju, kriterijus nr1 yra kaina......
As visada parduodamas taikiau i tuos likusius 2 Kol kas sekmingai

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:50   #56
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

as pritariu kad kiekvienas seimininkas nurodo savo kaina. del tos paprastos priezasties kad tai mano daigtas, uz kiek noriu uz tiek ir parduodu. as buvau idejes uz 35 savo, per menesi buvo 2 skambiciai. nesutarem del kainos. dabar vel desiu uz panasiai. kadangi nesu perekupas tai ir nespaudzia man ta masina, yra ir yra. o parduoti tik tam kad atsikratyti (uz pigiai) visada spesiu.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 21:52   #57
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ok, gal nediskutuokim ir nesipykim cia, kokia prasme? As jo is viso dar net nepardavineju.
Kiekvienas zmogus yra skirtinga asmenybe, vienam geriau nusipirkti pigiai lavoneli ir ji tvarkyti paciam, kitam geriau tvarkinga auto brangiau, terciam is viso patinka po uzsienius duotis ir ieskoti. Gera patarle yra, kiekvinam auto yra savas pirkejas.
Tik nereikia be argumentu vaziuoti ant automobilio jo net nemacius, kaip buliui raudona spalva didele kaina pamacius ir zut but bandant irodyt kad ji per didele. Jei moka, reiskia ne per didele. Bus per didele, niekas nenupirks. Kaip visi rekia kad tarkime kainos parduotuvese ksomines, ale prie akropolio net masinos pastatyti nera kur. Reiskia nei velnio jos ne per dideles. Simple
Na lavonelis nelygus lavoneliui, as apie tokius nekalbu.As kalbu apie normalu, gera automobili pvz su dezes defektu. Tai va stovi tavo uz 9500eur ir mano uz 5000eur, tai mano kisenej 4500eur Tai galeciau kaip hunter viska susitvarkyt ka reikia ir ko ne, susideti ko truksta is navarotu
Na pas mane irgi buvo toks kosmoso pardavimas viena karta, tai net baisu rasyti, kai pardaviau masina primales visokiu nesamoniu uz 2kart didesne kaina nei pirkau Nenoriu pasakot daug, nes gal netycia is forumo ar forumo pazistamu nupirko, bet cia buvo pries kokius 5-6metus
Gerai finalfour, uztenka, su artejanciom sventem

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-20, 22:16   #58
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Gerai finalfour, uztenka, su artejanciom sventem
Nu va, sutarem
P.S. As tik nenoriu kad be argumentu butu suvarinejama mano kaina ir auto, gal koks naujokas ateis, paskaitys ir pagalvos kad lavona uz kosmoa pardavineju nors taip toli grazu nera.
Geru svenciu ir tau

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-21, 07:19   #59
xenonas
 
xenonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 390

xenonas is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=Finalfour;245328]
P.S. As tik nenoriu kad be argumentu butu suvarinejama mano kaina ir auto, gal koks naujokas ateis, paskaitys ir pagalvos kad lavona uz kosmoa pardavineju nors taip toli grazu nera.

kiek laiko tamsta turite ta neeiliny w211? speju apie pora metu.dabar tikiu,kad jau davedet iki geros gal net lb geros bukles.bet skaitant jusu temas,kiek ir ko jau jam keista per ta laika po jusu pirkimo tai isvada tokia,kad rinkdamasis ala tvarkinga auto,nusipirkot ko gero sujota uz lb brangiai.del to gal dabar galvoji,kad reikia moket dar daugiau ir bus tikrai tvarkinga auto.pilna pvz kur nusipirke identiska auto per puse pigiau,tuos pora metu atvaziuoja nieko neivestave.
p.s.parduot dabar meginciau uz ta apvalia sumele,juk stebuklu metas

xenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-21, 07:49   #60
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

[QUOTE=xenonas;245341]
Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
P.S. As tik nenoriu kad be argumentu butu suvarinejama mano kaina ir auto, gal koks naujokas ateis, paskaitys ir pagalvos kad lavona uz kosmoa pardavineju nors taip toli grazu nera.

kiek laiko tamsta turite ta neeiliny w211? speju apie pora metu.dabar tikiu,kad jau davedet iki geros gal net lb geros bukles.bet skaitant jusu temas,kiek ir ko jau jam keista per ta laika po jusu pirkimo tai isvada tokia,kad rinkdamasis ala tvarkinga auto,nusipirkot ko gero sujota uz lb brangiai.del to gal dabar galvoji,kad reikia moket dar daugiau ir bus tikrai tvarkinga auto.pilna pvz kur nusipirke identiska auto per puse pigiau,tuos pora metu atvaziuoja nieko neivestave.
p.s.parduot dabar meginciau uz ta apvalia sumele,juk stebuklu metas
nu apie ka mes kalbejom up pora puslapiuimeti nuorodu uz 20k w211 ir visi rekia,kad gaidys ne masina,bet pasirodo,kad i tokia investuot net nereikia ir pora metu gali vazinet ramiai nieko nedarant,o paskui parduot ir ant savu litu dar pasilikt tai persasi isvada,kad galima ir uz pigiai nusipirkti nebloga masina,o galima ir uz gerus pinigus nusipirkti lavona(netaikau tau final)...reziume:imetus nuoroda,mieli,kolegos,nerekit tada vienbalsiai,kad masina yra tokia anokia,nes daugelis paskui patys sau priestarauja

vilfoot neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.