Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-04-09, 13:59   #12951
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Jei specialus liudytojas tai jau gali pradėt konsultuotis su teisininkais, nes tavo liudijimas gali buti panaudotas prieš tave pati žodžiu, gali likt nubaustas jei prisnekesi nesamoniu.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:14   #12952
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
man atrodo neprivalai vaziuot,gali apklaust arba vietinis igaliotinis arba ju gali reikalaut transporto,bent man taip kazkada buvo,tai pasikonsultaves tokias salygas pasakiau ir baiges kad apklause vietiniai
durna situacija, pats tyrimas lyg Panevezy vyksta, bet man skambino is Alytaus (ten mano deklaruota gyvenamoji vieta), o gyvenu Vilniuje. Pasakiau, kad galiu atvykt tik penktadienio vakarais, jam netiko, tai palinkejau sekmes siunciant oficialu saukima. Statusas paprasto liudytojo,
Man gavus saukima jam sakyt del busimu nuostoliu ar kaip? Nenoriu as cia del kitu problemu aukot nei savo laiko, nei pinigu

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:17   #12953
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
durna situacija, pats tyrimas lyg Panevezy vyksta, bet man skambino is Alytaus (ten mano deklaruota gyvenamoji vieta), o gyvenu Vilniuje. Pasakiau, kad galiu atvykt tik penktadienio vakarais, jam netiko, tai palinkejau sekmes siunciant oficialu saukima. Statusas paprasto liudytojo,
Man gavus saukima jam sakyt del busimu nuostoliu ar kaip? Nenoriu as cia del kitu problemu aukot nei savo laiko, nei pinigu
tai gali ir neatsiųsti, kadangi be tavęs bus tų liudytojų. bet šiaip tai skambint ir išdėstyt realius nuostolius.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:18   #12954
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Viskas teisingai jie ima deklaruojama vieta,apie pasikeitima gyvenamos vietos tavo pareiga pranesti.
Pabandyk telefonu pakalbeti del ko ir kaip ir apie ka sneka bus,visi zmones..

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:22   #12955
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai gali ir neatsiųsti, kadangi be tavęs bus tų liudytojų. bet šiaip tai skambint ir išdėstyt realius nuostolius.
Lyg einate lyg europos..plesotes kokie jus europeciai bet kai kazkas ivyksta ir reikia biski islisti is komforto zonos tada prasideda..
Tyrime kiekvienas liudytojas svarbus,,,,kokie nuostoliai? oficaliai jis gyvena Alytuje! kvietima gavo i Alytu jei jis db butu anglijoje tai prasytum atlyginti nuostolius irgi?

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:22   #12956
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Viskas teisingai jie ima deklaruojama vieta,apie pasikeitima gyvenamos vietos tavo pareiga pranesti.
Pabandyk telefonu pakalbeti del ko ir kaip ir apie ka sneka bus,visi zmones..
Ten jie visi labai susireiksmine, skambinau karta, pradejo naglai sneket, gavo atsaka ir daugiau as jam nebenoriu skambint. Turbut reikes laukti saukimo ir tada bandyt dar karta

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:24   #12957
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Lyg einate lyg europos..plesotes kokie jus europeciai bet kai kazkas ivyksta ir reikia biski islisti is komforto zonos tada prasideda..
Tyrime kiekvienas liudytojas svarbus,,,,kokie nuostoliai? oficaliai jis gyvena Alytuje! kvietima gavo i Alytu jei jis db butu anglijoje tai prasytum atlyginti nuostolius irgi?
as oficialiai dirbu Vilniuje, mano darbo laikas oficialiai yra nuo 9h iki 18h. Isejimas ne laiku, vaziavimas 'namo' man reiskia nuostolius. Viskas paprasta

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:26   #12958
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
Ten jie visi labai susireiksmine, skambinau karta, pradejo naglai sneket, gavo atsaka ir daugiau as jam nebenoriu skambint. Turbut reikes laukti saukimo ir tada bandyt dar karta
Pabandyk kita diena pasukt..zinai kai buna..nedave ar seip menulio faze,,pasakyk kad dirbi,,kad negali kad verkia vaikai kad dirbi per 10 darbu kad pakelti BVP valstybes ir t.t

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:32   #12959
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Lyg einate lyg europos..plesotes kokie jus europeciai bet kai kazkas ivyksta ir reikia biski islisti is komforto zonos tada prasideda..
Tyrime kiekvienas liudytojas svarbus,,,,kokie nuostoliai? oficaliai jis gyvena Alytuje! kvietima gavo i Alytu jei jis db butu anglijoje tai prasytum atlyginti nuostolius irgi?
nėra jokios sankcijos jei asmuo gyvena kitu adresu nei yra deklaravęs. ir įrodžius savo faktinę gyvenemąją vietą jie turi padengti kuro, kelionės, laiko ir kitokių sąnaudų išlaidas. taip kad neskiesk nesamonių.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-04-09, 14:33   #12960
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nėra jokios sankcijos jei asmuo gyvena kitu adresu nei yra deklaravęs. ir įrodžius savo faktinę gyvenemąją vietą jie turi padengti kuro, kelionės, laiko ir kitokių sąnaudų išlaidas. taip kad neskiesk nesamonių.
kokiu budu ar forma man tas islaidas pateikti ir prasyti atlyginimo?

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.