Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

 
Old 2014-01-16, 23:00   #1
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis Nubaude uz tai, kad uzvaziavau dviem ratais ant bordiuro praleisti masinas

Zodziu, susiduriau su galimu kerstu is pareiguno. Yra kieme kelios vietos, kur yra spragos zenklinime ir kasdien nubaudzia bent po 10 masinu, o manes nei kart nesugebejo paimt, bet siandien buvo neitiketina situacija. Isvazinejau is kiemo ir tuo metu vaziavo kelios masinos (dviem masinom prasilenkti toj gatvelej beveik neimanoma) tuo metu vaziavo gal 3 masinos ir tuo paciu vaziavo pareigunai bausti masinu, kurios buvo prisiparkavusios.

Pagalvojau, kad nereiktu kitam zmogui laukti, o man vaziuoti belekiek atbuliniu, uzvaziuosiu 2 ratais ant bordiuro, praleisiu visus, kad visiem butu patogiau (priekiniais dviem, nes taip mano kieme galima statyt, taciau galiniai ratai vos issikiso is kiemo ribos ir jau kazkur 30cm buvo iseje i gatve). Zodziu, pribego mentas, pradejo jis man aiskint, kad va niekad nepagavo, bet dabar tai is principo duos bauda. Zodziu, jo kolege net priesinosi baudai, bande ji perkalbeti, nes akivaizdziai visi mate, kad as nekaltas, bet tas vistiek iskviete mane eit aiskintis i giraite.

P.s. is savo kiemo buvau neseniai pajudejes, keleivio durys buvo visiskai uzsalusios, siaip netaip atidariau, bet nebeuzsidare (kol neipurskiau veliau wd40). Del dureliu irgi bijojau, kad jos neatsidarytu ir nesuvarytu vos prasilenkianciu masinu.

Del visko turiu filmuota medziaga. Gal kas zinot kokiu spragu taisyklese, ka galeciau pamineti giraitej?

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.