Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-06-21, 11:45   #17411
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Somesword View Post
Apie sitai visai uzmirses buvau, jo, dabar jaunimas ziaurus dirbantiems draugams. Nes dauguma visko perteke ir nemanau, kad supras ka reiskia patiems uzsidirbt... Jei studijuos tai apie 27 gyvenimo metus supras

As pats nuo 16 dirbau kiemsargiu per 2 daugiabucius, nezinau, nejauciau nei gedos nei kazkokiu pasaipu negirdejau. Na, dabar jau praejo 16 metu nuo to... Laikai keiciasi.
Na aš irgi nuo 16" žeme užpakaliu ariau",gal but buvo kiti laikai ir požiuris i dirbanti žmogu,nes dabar dirbti fizini sunku ,arba purvina darba pasidare geda dirbti,manyčiau tokiu darbuotoju paslaugos turetu labai stipriai brangti ,nes kažkas turi ir kuopti ta mešla kuri padaro tie kuriems eurai iš kišeniu byra net nepajudinus piršto,o galva ir protas ne prie ko ,kuris proto turi niekada nežemins kito ,kuris dirba ta "juoda" darba....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 12:27   #17412
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Juodadarbiai gaus tiek kiek reikes, jei ju pilna tai uz mizeri ir ars, jei truks jegos tai kainos uzkils kol ukrainieciu kokiu neprivaziuos. Istikruju kiekvienam pagal galymybes ir pastangas. Bet i dirbanti o tuo labiau savo sryties speca visada reik ziuret pagarbiai

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 13:36   #17413
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

As pilnai suprantu kas yra sunkus darbas, kaip sakiau esu dirbes ir prie statybu ir miskuose (uoj patikekit mazai kas istvertu miskuose vasara). Daug kas buvo nepavyke, buvo kartu, kad paluzdavai, noredavai viska mesti, bet nieko.. O dabar nuejau i ta duonine, is kart bobulka pradeda knisti prota ir aisku matai, kad ne tau vienam knisa prota, bet vistiek, toki zmones tai i depresucha gali nuvaryt.

Wzikai visi suprantam, kad tu esi dirbes juoda/balta darba, esi virsininkas 70 procentu salies imoniu, bendrauji su prezidente, turi rysiu Amerikoje, Ukrainoje ir kitose likusiose pasaulio salyse.


Somesword ar kaip ten, darbas jaunimui reikalingas, kad galetu uzsidirbti pinigu automobiliui, kelionems, arba baliams. Turiu pazystamu kurie uzsidirbe per vasara, juos visus isleisdavo Palangoje per savaitgali, kiti nusipirkdavo sioky toki automobili, o man atveju dirbau, kad uzsidirbciau ant automobilio remonto, siokio tokio patobulinomo, deja nesigavo.


Dabar planai jei nerasiu darbo (statybose Jurbarke nera darbo, nes nerenovuoja namu), tai eisiu i KASP dvi savaite kursuose atsedesiu, o poto savaitgaliais pykst pokst.

Matuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 13:47   #17414
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Matuzas View Post
As pilnai suprantu kas yra sunkus darbas, kaip sakiau esu dirbes ir prie statybu ir miskuose (uoj patikekit mazai kas istvertu miskuose vasara). Daug kas buvo nepavyke, buvo kartu, kad paluzdavai, noredavai viska mesti, bet nieko.. O dabar nuejau i ta duonine, is kart bobulka pradeda knisti prota ir aisku matai, kad ne tau vienam knisa prota, bet vistiek, toki zmones tai i depresucha gali nuvaryt.

Wzikai visi suprantam, kad tu esi dirbes juoda/balta darba, esi virsininkas 70 procentu salies imoniu, bendrauji su prezidente, turi rysiu Amerikoje, Ukrainoje ir kitose likusiose pasaulio salyse.


Somesword ar kaip ten, darbas jaunimui reikalingas, kad galetu uzsidirbti pinigu automobiliui, kelionems, arba baliams. Turiu pazystamu kurie uzsidirbe per vasara, juos visus isleisdavo Palangoje per savaitgali, kiti nusipirkdavo sioky toki automobili, o man atveju dirbau, kad uzsidirbciau ant automobilio remonto, siokio tokio patobulinomo, deja nesigavo.


Dabar planai jei nerasiu darbo (statybose Jurbarke nera darbo, nes nerenovuoja namu), tai eisiu i KASP dvi savaite kursuose atsedesiu, o poto savaitgaliais pykst pokst.
Viskas yra gerai. Nepanikuok, visiem tas pats, bet tik padirbes juoda darba galesi buti normalus vadovas. Patikek zinau, praejau viska nuo siupelio ir pralaidu, beti nuoteku suliniu valymu (kazin kas istrauktu toki "malonu darba") iki meistro DV, PV. Knisa prota visi ir visiem. Tik kiti su reikalu kiti be. As kiek susiduriau tai tas vadas kuris atejo iskarto i vada ir yra "zasinas" nes nesuprantas kas kaip darosi. O tas kuria yra praejas visa virtuve tai supranta, kad Roma ne per diena pasistate
P.s. Mano nuomone, kam automobilis reikalingas jai neturi pastoviu lesu jo islaikymui. (Nesupyk bet ti mano asmenine nuomone)
Po pirmo kurso isvariau i anglija uzsidirbau galejau nusipirkti masina, bet nepirkau, nes buvau studentas gyvenantis is tevu. O tevai pasake masinos mes tau neislaikysim. Todel tik isidarbines padirbes kelia menesius nusipirkau masina.


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2016-06-21 15:39 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:05   #17415
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Matuzai, tu neverkslenk, pats sunkiai dirbu o dabartines prezidentes nei pazystu nei noriu susipazint. Neigiamai ziuriu i tokius kurie ateina ir po savaites pabega, reiskes jie tiek ir teverti. Bent jau kelis men atlaikytum, gal ir negatyvo tokio nebeliktu. Is kitos puses jei eini dirbti kad masina islaikyt tai toks cia ir stimulas.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:21   #17416
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Viskas yra gerai. Nepanikuok, visiem tas pats, bet tik padirbes juoda darba galesi buti normalus vadovas. Patikek zinau, praejau viska nuo siupelio ir pralaidu, beti nuoteku suliniu valymu (kazin kas istrauktu toki "malonu darba") iki meistro DV, PV. Knisa prota visi ir visiem.
sakyciau netgi dirbant zemiausioje grandyje, maziausiai knisa prota, nors jiem atrodo kad vadovu but lengva, o is tikro daugiausia krusos butent jis ir susirenka.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:22   #17417
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
sakyciau netgi dirbant zemiausioje grandyje, maziausiai knisa prota, nors jiem atrodo kad vadovu but lengva, o is tikro daugiausia krusos butent jis ir susirenka.
Knisa visur, tik kuo aukstesnei "lentynoi" sedi tuo tas knisimas, zeuresnis (man taip atrodo). Mano pusbrolis viena vasara dirbo pas mane. Pernai baige 12 sako stosiu i kelius. Nes labai geras tavo darbas, atvaziuoji objekta svariai apsirenges )) pabuni pasneki ir isvarai. Tai visiem taip ir atrodo.m, kad nieko neveiki

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:30   #17418
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Pucenai pilnai tave suprantu, masina pirkau ne kasdieniui vazinejimui, o pakeliavimui, dabar laukiu teisiu, tiksliau laukiu paskutinio pravaziavimo regitroje, tikslas masina buvo nusipirkti kelionems ir mamos veziojimui, mama pati motyvavo pirkti automobili. Kas del darbo, darbas man cia tik vasarai, nes dar mokinuosi.. Liko antras ir trecias kursas profesineje, o veliau vel studijos universitete neakivaizdziai.

Jei buciau norejas buciau galejas pirkti automobili uz 2-3k euru (buvo tikrai galimybe, tik tai butu zymiai daugiau mama pridejus, ko as nenorejau) , o dabar masina sudare 80 procentu mano sutaupytu pinigu, tik tiek, kad pakliuvau, kaip daugelis zmoniu ant pirmos masinos pirkimo skubejimo ir nusipirkau automobili kuri dar siuo momentu nesu sutvarkes, o jau investavau beveik puse automobilio sumos ir dar tiek pat reikes.

O siaip wzikai man atrodo tu nieko nesupranti, per daug delfi skaitai ir smeizi zmones kurie padirbo savaite, o kaip tu suprasi kur geriau dirbti? Savaite padirbau ir supratau, kad tas darbas ne man, nezadu eiti i darba, kur pilna negatyvumo, niekas ten nepriima nauju zmoniu i savo rata ir darbo valandos yra nesamoningos, per darbo pokalby zadejo 8 valandas darbo, pirma diena tik atejus dirbti gavau 14 valandu darbo, bet galvojau gal cia tik del batonu akciju tokia diena ir uz virsvalandzius sumokes, po poros dienu supratau, kad niekas nemokes uz virsvalandzius, nuejau prie duonu pabandyti, man ten sekesi labai gerai (prie batonu dirbi 6 dienas per savaite, o prie duonu tik 3, bet prie duonu daugiau valandu dirbi), vedeja pasake, kad mane kels prie duonu, atejo ta diena kai reikejo perkelti, sake taves niekas neperkelines (paaiskejo tai, kad ji melavo, kad laukciau tas pora dienu, nes vienas isejas buvo atostogu ir jei butu mane perkelia, jam atostogu nebutu buve) Nesuprantu tokio darbo kur reikia arti 6 dienas per savaite, grysti velai vakare, nusiprausti, pamiegoti ir vel varyti i darba. Suprantu kai dirbi nuo 8 ryto iki kokios 6 vakaro ir savaitgaliai laisvi. Kaip ir sakiau, as esu patyres to sunkaus darbo, dirbu ne pirma vasara ir suprantu, kas tai yra, bet ankstesni darbai buvo normalus, virsininkai nemeluodavo.

Matuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:43   #17419
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Nieko cia baisaus pirmas mano darbas vasara buvo stroikes 7 dienos per savaite nuo 7 rytoi iki 8-9 vakaro. pradejau kaip dabar pamenu geguzes 7 - pirma laisva buvo per jonnies. sekmadienis. bet tai buvo pries 15 metu, ir uzdirbom tuo laiku manau kosmosa litu, per vasara iki rugpjucio vidurio beveik 8000 lt uzkalem su draugu (draugas nusipirko kregzde, o as atgal i mokslus gryzau ) ... bet patikek parduota vasara buvo tikraja ta zodzio prasme.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-06-21, 15:47   #17420
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

ko gero nieko nesuprantu o tu padirbes savaite jau viska perpratai.
isaugau as is visu tu vaikisku zaidimu noriu-nenoriu tai nesuprantu as tokiu kurie atsakomybes jausmo neturi. Bet esu 100% tikras kad jei tektu ten isidarbint rabatiaga i tokia pat kepykla taip lengvai nepasiduociau.

wzikas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.