Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-11-07, 10:24   #19451
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

tai kaip tik varguolio kompleksas, pas tuos, kurie nori pasivaizduot, kažkokia prabanga, nors ten ne laikrodis, o šudo gabalas ant rankos aš esu prieš replikas, jei neišgali nusipirkt yra pigesnių brandų.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 10:42   #19452
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
varguliu kompleksai, jaunuoli Asmensiskai pazystu ne viena verslininka kurie net neslepia turintys laikrodziu kopiju ir juos devi ivairuose renginuose. I diskusija veltis neketinu nes is esmes man neidomi kitu zmoniu nuomone siuo klausymu.
As irgi esu pries kopijas laikrodziu,saves neapgausi.. bet kai kurie megsta,ypac tie kurie nori demesio ne pagal galimybes..kopija gerai sueina pvz..bicas su 222 ir hublotu..gali patiketi drasiai..bet jis is esmes gali sau leisti originala..o primesk koki 220 ir hublota...juokingai atrodo..bet kiekvienas gyvena kaip nori..

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 11:45   #19453
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
As irgi esu pries kopijas laikrodziu,saves neapgausi.. bet kai kurie megsta,ypac tie kurie nori demesio ne pagal galimybes..kopija gerai sueina pvz..bicas su 222 ir hublotu..gali patiketi drasiai..bet jis is esmes gali sau leisti originala..o primesk koki 220 ir hublota...juokingai atrodo..bet kiekvienas gyvena kaip nori..
ziurek paprasciau - vieni megsta grandines, kiti koki salika ar peteliske uzsimauna, treti tik laikrodi is visu aksesuaru nesioja. Jei prie kokio rudo dirzo priderini rudo dirzelio laikrodi tai gal ir nera didelio skirtumo ar ten koks tisotas ar montblankas ar breitlingas. Grazu, laika rodo ir ne poslai - viskas

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 11:55   #19454
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
ziurek paprasciau - vieni megsta grandines, kiti koki salika ar peteliske uzsimauna, treti tik laikrodi is visu aksesuaru nesioja. Jei prie kokio rudo dirzo priderini rudo dirzelio laikrodi tai gal ir nera didelio skirtumo ar ten koks tisotas ar montblankas ar breitlingas. Grazu, laika rodo ir ne poslai - viskas
Neskleisk tos savo ,,padjobkiu,, propagandos. Eik dar lempas bei sparnus su buferiais klijuot nuo w222 ant w220 juk cia normalu ,,svarbeuse,, imidzas

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 12:32   #19455
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

kas nieko neišmano apie laikrodžius ir svarbu, kad rodytų laiką, tas akropoly nusipirks kokį emporio armani. ir nieko čia blogo tame nematau.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 12:36   #19456
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
kas nieko neišmano apie laikrodžius ir svarbu, kad rodytų laiką, tas akropoly nusipirks kokį emporio armani. ir nieko čia blogo tame nematau.
Butent.

O tie kas is mano is 100metru pasakys kur koks laikrodis. Mano klientu imoneje visi sales representative'ai nesioja brangius laikrodzius kuriu verte nuo 3000svaru iki 20000svaru, tiesa laikrodziai DEVETI, o ju klientai ateina su laikrodziais nuo 50000 SVARU.
Taigi pabandyk tu pries toki atsistoti su padjobke, manau viskas aisku kuom baigsis.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 12:41   #19457
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Neskleisk tos savo ,,padjobkiu,, propagandos. Eik dar lempas bei sparnus su buferiais klijuot nuo w222 ant w220 juk cia normalu ,,svarbeuse,, imidzas
manau ne toj pozicijoj esi kad man nurodynet ka daryt tureciau, tikrai ne tas atvejis.
As neko neverciu ir nerekomenduoju pirkti falsifikatu, taciau ir nebadau pirkstais i tuos kurie jas perka nes cia ir yra visas zaidimas - varguolis su geltonu rolexu atrodys vienaip o pasiturintis su tuo paciu laikroduku niekam abejoniu nesukels. Ironija

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 12:46   #19458
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Butent.

O tie kas is mano is 100metru pasakys kur koks laikrodis. Mano klientu imoneje visi sales representative'ai nesioja brangius laikrodzius kuriu verte nuo 3000svaru iki 20000svaru, tiesa laikrodziai DEVETI, o ju klientai ateina su laikrodziais nuo 50000 SVARU.
Taigi pabandyk tu pries toki atsistoti su padjobke, manau viskas aisku kuom baigsis.
Tame ir esme kad biedziai viska visada geriau ismano nei tikrai pasiturintys. Zino kuom kas skiriasi, matyt domisi tuom. O ka pasiturintis, na nueina karta i desimtmeti i parduotuve, paziuri pora modeliu ir perka viena ar ten pasako ka draugas rekomenduoja. Nei jis zino kad yra kitu gamintoju nei ten gylinasi labai. Na as pvz masinom domiuosi bet tam tikruose modeliuose nesigaudau - pvz net bmw nezinau nei kiek jos vertos nei kuom skiriasi jau nekalbant apie ekzotiskesnius modelius.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 12:55   #19459
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

ar Tu nesupranti apie ką kalba eina? daigtas dažnai daug ką pasako apie pati daigto šeimininką. išvada: jei nešioji kažkokį vaflį, tai ir pats toks esi. neįsižeisk bet tokia mano nuomonė.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-11-07, 13:05   #19460
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
ar Tu nesupranti apie ką kalba eina? daigtas dažnai daug ką pasako apie pati daigto šeimininką. išvada: jei nešioji kažkokį vaflį, tai ir pats toks esi. neįsižeisk bet tokia mano nuomonė.
Tiesa .

Todel ir nustojau nesioti pigaus brando laikrodzius, jau geriau nieko, negu bet kas.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.