Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2019-12-09, 13:41   #1
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis Problema su Xenon žibintu

Sveiki, kolegos.
Mersas E320CDi Estate.
Pradėjo mirksėti Xenon lemputė, kol galiausiai visai nusprogo.
Galvojau, kad lempunė, deja ji sveika.
Tai pat galgojau, kad nusprogo tan juodas "šudukas" kuris dedasi ant Xenon lemputės, sukeičiau vietomis, jis veikia.
Ar gali būti, kad nusprogo Xenon žibinto tas kompas kuris tvirtinasi apačioje žibinto?
Ar vėl gi, diagnostika parodys?
Ar jau bėgti ieškoti sudaužyto žibinto su sveiku kompiuteriniu bloku?

P.S. beieškodamas išsiaiškinau, kad nusprogo "paliedimo blokas". Taip, tai tas pats kuris yra apačioje faros.

P.S.S. ar tiesa, kad įdėjus kitą bloką, reikės jį pririšinėti su kompu?

P.S.S.S. suremontavo man meistrelis tą farą, išvados.
Pakeisti "paleidimo bloką" galima ir neišėmus faros. Bet pas mane stovi Webasto, todėl reikėjo atsukti vieną puse bamperio ir nuimti išsimti farą. Papildomai pririšinėti su kompiuteriu nereikėjo, pradėjo veikti viskas iš pirmo karto. Beje pas mane stovi Bixenon. Kaip paaiškino meistras, tinka visi "paleidimo blokai" išskyrus vieną niunsą. Jeigu faros juda tik į viršų ir į apačią eina vienas "paleidimo blokas", jeigu faros dar juda ir horizontaliai, kada daromas posukis, tai ten yra dar vienas kompiuteriukas. Man jo nereikėjo. Apšvietimo aukšti reguliuoja aukščio daviklis, kurie yra 2 (pas mane Estate), tas kur stovi priekyje kažkokiu būdu buvo nulaužtas. Jį meistras sutvarkė ir farų švietimo aukštis susireguliavo. Tai tiek žinių. Norėsit konsultacijos skambinkit: 8-685-14847 Vaidas, esu draudimo brokeris, galiu padėti ir draudimo klausimais. Ieškote pigaus automobilio draudimo, skambinkite.


Paskutinį kartą redagavo iDracus; 2019-12-12 11:00 val.
iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-12, 11:02   #2
omg
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-03-07
Pranešimai: 22

omg is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Sveiki, kolegos.
Mersas E320CDi Estate.
Pradėjo mirksėti Xenon lemputė, kol galiausiai visai nusprogo.
Galvojau, kad lempunė, deja ji sveika.
Tai pat galgojau, kad nusprogo tan juodas "šudukas" kuris dedasi ant Xenon lemputės, sukeičiau vietomis, jis veikia.
Ar gali būti, kad nusprogo Xenon žibinto tas kompas kuris tvirtinasi apačioje žibinto?
Ar vėl gi, diagnostika parodys?
Ar jau bėgti ieškoti sudaužyto žibinto su sveiku kompiuteriniu bloku?

P.S. beieškodamas išsiaiškinau, kad nusprogo "paliedimo blokas". Taip, tai tas pats kuris yra apačioje faros.

P.S.S. ar tiesa, kad įdėjus kitą bloką, reikės jį pririšinėti su kompu?

P.S.S.S. suremontavo man meistrelis tą farą, išvados.
Pakeisti "paleidimo bloką" galima ir neišėmus faros. Bet pas mane stovi Webasto, todėl reikėjo atsukti vieną puse bamperio ir nuimti išsimti farą. Papildomai pririšinėti su kompiuteriu nereikėjo, pradėjo veikti viskas iš pirmo karto. Beje pas mane stovi Bixenon. Kaip paaiškino meistras, tinka visi "paleidimo blokai" išskyrus vieną niunsą. Jeigu faros juda tik į viršų ir į apačią eina vienas "paleidimo blokas", jeigu faros dar juda ir horizontaliai, kada daromas posukis, tai ten yra dar vienas kompiuteriukas. Man jo nereikėjo. Apšvietimo aukšti reguliuoja aukščio daviklis, kurie yra 2 (pas mane Estate), tas kur stovi priekyje kažkokiu būdu buvo nulaužtas. Jį meistras sutvarkė ir farų švietimo aukštis susireguliavo. Tai tiek žinių. Norėsit konsultacijos skambinkit: 8-685-14847 Vaidas, esu draudimo brokeris, galiu padėti ir draudimo klausimais. Ieškote pigaus automobilio draudimo, skambinkite.
Susirask, pasikeisk ir veiks vėl. Nieko pririšt nereikia

omg neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.