Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-11-30, 13:54   #1
civic
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-11-30
Gyvenamoji Vieta: Ženeva
Pranešimai: 4

civic is on a distinguished road



Standartinis Kokį auto išsirinkti?

Sveiki,
Su auto tenka nemažai važinėti man (nuomotos ar draugų), bet visą savo gyvenimą pripažinau ir turėjau tik teisingas transporto priemones - motociklus. Deja, bet o tačiau moto turi vieną trūkumą - tryse ten jau nebetilpsim, tad atėjo laikas pirkti pirmąjį auto. Na ir kadangi bemwų šiaip nemėgstu, kaip ir aifaunų, tai vienintelis likęs gamintojas, kuris gerai atrodo ir įkandamas varguoliams man atrodo yra mersedesas. Taigi, aš manau, kad noriu mechano, universalo (šmutkėms susikraut), arba džipo. Dar teko girdėti apie hibridinius modelius, kas irgi žaviai skaba. Noriu benzo, nes pigiau gaunu, nei dyzelį, žiemomis mažiau problemų ir šiaip su dyzeliu pas mane ne visur įvažiuot galima. Apie remontus neišmanau ir nenoriu išmanyti, tai seno grabo nenoriu, galvoju, kad galėčiau leisti iki 20k. Tai gaunasi, kad man lieka C arba E klasės universalai ir kol kas labiausiai krypsta akys į shooting brake turbūt. Ar apsimoka, kaip pirmą auto imti tokį aparatą? Ar geriau pasiimt kokią random toyota ir nesiparint?


Paskutinį kartą redagavo civic; 2020-11-30 14:17 val.
civic neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.