Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-07-07, 12:17   #7
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 546

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SauliusP View Post
Kaune ( mano manymu geriausios vietos) :

Pekinas - Senasmiestyje priesais katedra. Dienos pietus skanus visada ir kainos tikrai neužlenktos .
Arena pizza - Savanorių pr. (Kauno Verslo pastatas) - Vienios skanaiusių ir sočiausių picų Kaune.
American Pizza - Šilainiuose prie Norfos ir Vytauto/Kęstučio sankryžoje. Jeigu užsisakant namo tai tikriausiai viena geriausiu picerijų Kaune. Kainos nesikandžioja.
Mamma Pizza - Raudonvaris prie Express market. Retai kada iveikiu maža pizza, nors seip visad imu šeimynines visur. Skanu, greitai.
XXXl Cepelinai - Kaunas - Karmelava prie Kauno LEZ. Labai skanus cepelinai ir astri sriuba. Kainos kolkas geriausios kur radau.
Suši restoranas "Juodas" priešais senajį makdonalda. Labai geras aptarnavimas. Dideles porcijos. Rekomenduoju.
Kavinė "Šašlykinė" - Kaunas - Kačerginė tik pavažiavus už Rimgaudų. Jeigu jau norit šašlyku, tai tikriausiiai geriausia vieta, kur žinau. Kepa žiema/vasara lauke. Kainos nesikandžioja.
Gand Bey city - Akropolis. 2 Aukštas. Jeigu norisi pasilepint kitokiu maistu, tai labai gera vieta. Kainos per akcijas normalios labai. Porcijos nemažos, bet kai nera akciju, reiks plačiai atverti piniginę. 100+- mums išėjo 2 žmonėms.

P.S realiai su visom kavinėm Kaune turiu reikalų , tai jeigu norit kažka sužinot Až.

Baisiausi restoranai.

Can Can pizza - Ožeskienės/ Savanorių kampas. Viskas apkritai slykstu. Picos kaip paplotėliai su padažu.
Cili Pizza- Visur kaune. Kainos užlenktos. Skonis tragiškas, visos padavėjos nepatenkintos gyvenimu.
Senamiesčio kibininė - Senamiestis pries Apygardos teismo. Kibinai maži. Viska capina su nesvariom rankom. Deda pigiausia produkta...
Yakata - Senamiestis prie naktinio klubo ZERO. Porcijos mažos, kainos užlenktos. Skonis sriubų tragiškas. Interieras neskoningas nušiures.
Surasei visus baisiausius/pigiausius restoranus Kauno vos ne.

Esu buves turbut visuose. Mano top:
1. Rhodos, Graikiska virtuve, Vilniaus g.
2. Kultura, Paveikslu galerijoje, K. Donelaicio g.
3. Teatro kavine, Dramos teatras, Laisves al.
4. Flamenco, Laisves al.
Toliau visi kiti
. PJ,(Pizza Jazz), man asmeniskai geriausias yra Vilniaus g. Senamiestyje.
. La Rouge, Vilniaus g.
. Talluti, Taikos pr., geri burgeriai.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.