Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2012-01-27, 10:20   #641
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Matosi,kad patranka,konkreti pas Miki, velniu priedusi )) Nezhinau ka turi tie katinai tokio, uzh ka juos taip mylime ? Dar shiandien pagalvojau,kad ash savo katinui nafig nereikalingas, jis galvoja tik apie save ir viska,ka daro, tai daro tik tam,kad gerai butu jam ir tikrai ne sheimininkui, bet gal but tas sugebejimas buti super egoistu, nesudarant problemu kitam (sheimininkui), ir yra tas auksinis viduriukas, kuri norechiau perprasti, ir buti,kaip kashakas, myleti tik save, bet visi mane uzh tai myletu ir manimi dzhiaugtusi,koks ash putiovas ir nepakartojamas ))))
P.S esu paliktas namie vienas, porai menesiu, tai manasis kashara, miega iremes galva i mano veida ir kiekviena nakti, turiu kenteti jo pasipushkavimus, arba meiles protrukius,kai bando man ikasti i nosi arba i zhanda, jis zhino kad taip negalima, bet kartais inkstinktas buna nevaldomas, o ir ash zhinau,kad gali mieganchiam nosi nukasti )) , bet niekad,jo neishveju,pasikankinam, pora valandu ir uzhmiegam,kaip du gejai,pilnoj palaimoj ))) Sabaka,jau butu shimta kartu ish lovos ishmesta uzh tokius bajeriu, o kashakam, visada viskas atleidzhiama,-kaip ir shiandien gryzhes radau visus ausu krapshtukus,paskleistus,per tris kambarius, bet pamachius ,mano Maikliuko snuki, man nepakilo ranka,nei balsas,ji nubausti. Supratau vaikui buvo liudna )))

Ech samagonai... perskaiciau ir pagalvojau... kad apie mane kasnors taip...

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 10:53   #642
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Matosi,kad patranka,konkreti pas Miki, velniu priedusi )) Nezhinau ka turi tie katinai tokio, uzh ka juos taip mylime ? Dar shiandien pagalvojau,kad ash savo katinui nafig nereikalingas, jis galvoja tik apie save ir viska,ka daro, tai daro tik tam,kad gerai butu jam ir tikrai ne sheimininkui, bet gal but tas sugebejimas buti super egoistu, nesudarant problemu kitam (sheimininkui), ir yra tas auksinis viduriukas, kuri norechiau perprasti, ir buti,kaip kashakas, myleti tik save, bet visi mane uzh tai myletu ir manimi dzhiaugtusi,koks ash putiovas ir nepakartojamas ))))
P.S esu paliktas namie vienas, porai menesiu, tai manasis kashara, miega iremes galva i mano veida ir kiekviena nakti, turiu kenteti jo pasipushkavimus, arba meiles protrukius,kai bando man ikasti i nosi arba i zhanda, jis zhino kad taip negalima, bet kartais inkstinktas buna nevaldomas, o ir ash zhinau,kad gali mieganchiam nosi nukasti )) , bet niekad,jo neishveju,pasikankinam, pora valandu ir uzhmiegam,kaip du gejai,pilnoj palaimoj ))) Sabaka,jau butu shimta kartu ish lovos ishmesta uzh tokius bajeriu, o kashakam, visada viskas atleidzhiama,-kaip ir shiandien gryzhes radau visus ausu krapshtukus,paskleistus,per tris kambarius, bet pamachius ,mano Maikliuko snuki, man nepakilo ranka,nei balsas,ji nubausti. Supratau vaikui buvo liudna )))
ir dar karta

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 11:27   #643
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

moka samagonas gražiai parašyt jau nepirmą kart pastebiu. Bet katiną savo išlepinsi, aš tai duočiau velnių tokiam banditui ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:10   #644
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

katinams neegzistuoja frazė "duoti velnių". Katino auklėjimas, kaip santuoka - nuolatiniai kompromisai. Katiną auklėdamas visada turi sukt galvą, ką pasiūlyt vietoj to, ką jis daro, bet negalima. Nes jei tik pagrūmosi "nununu" tai už 10 sekundžių vėl tą patį darys.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:16   #645
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
katinams neegzistuoja frazė "duoti velnių". Katino auklėjimas, kaip santuoka - nuolatiniai kompromisai. Katiną auklėdamas visada turi sukt galvą, ką pasiūlyt vietoj to, ką jis daro, bet negalima. Nes jei tik pagrūmosi "nununu" tai už 10 sekundžių vėl tą patį darys.
užtat man labiau šunys prie širdies. svajoju apie anglų buldogą ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:22   #646
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Šunys yra kita klasė, bet jei reiktų lygint - tai šunys būtų C, arba E, o katės - S tiesiog šunys viskas aišku ir paprasta, o va katiną tinkamai auklėt ir sugyvent yar menas.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:31   #647
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

Ir ka tokiem padarysi: http://www.youtube.com/watch?v=nTasT...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=MF88I...feature=fvwrel

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:35   #648
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Na taip, man tiek sunys tiek kates patinka. Su sunimis viskas atrodo paprasta, ji ir i kelione pasiimti gali drasiai, kai tuo tarpu ne visi katinai megsta keliauti. Bet kuo labiausiai mane katinai zavi, tai ju sugebejimas dometis tokiais neidomiais dalykais, kaip sedejimas atsisukus i sienos kampa ir itemptas ziurejimas kazkur...Arba zaidimais su nematomais zaislais ir nematomais draugais

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:40   #649
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Tas paskutinis geras 1 klipo, kur vaikui israso malku Kaip bebutu, toks demonas kaip antram klipe ilgai neuzsibutu namie

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-27, 12:45   #650
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Šunys yra kita klasė, bet jei reiktų lygint - tai šunys būtų C, arba E, o katės - S tiesiog šunys viskas aišku ir paprasta, o va katiną tinkamai auklėt ir sugyvent yar menas.
tėvai jau antrą šunį augina, turėjom ir katę. tai šunim reikia daug daugiau laiko skirt. o su katėm viskas paprasta, padavei paėst, padėjai kraiko ir viskas.

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.