Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2010-11-12, 15:10   #1
andriuxa1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

andriuxa1 is on a distinguished road



Standartinis W163 kartais neuzsikuria?

Sveiki, esu naujokas forume ir turiu viena beda. Problema yra tokia kad kartais mano MLas nesikuria, nesvarbu ar jis saltas ar siltas. Jungiu degima uzsidega tik viena lempute ir kai uzkuriu jis neuzsiveda (variklis nesuka) . Galvojau kad imobilaizeris, bet 99 metu ju nebuvo dar man atrodo. Gal kas nors buvo susidures su tokia problema, gal kokie mintis yra?
Aciu.

andriuxa1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 15:24   #2
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė andriuxa1 View Post
Sveiki, esu naujokas forume ir turiu viena beda. Problema yra tokia kad kartais mano MLas nesikuria, nesvarbu ar jis saltas ar siltas. Jungiu degima uzsidega tik viena lempute ir kai uzkuriu jis neuzsiveda (variklis nesuka) . Galvojau kad imobilaizeris, bet 99 metu ju nebuvo dar man atrodo. Gal kas nors buvo susidures su tokia problema, gal kokie mintis yra?
Aciu.
Akumuliatorius geras?

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 15:44   #3
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė andriuxa1 View Post
Sveiki, esu naujokas forume ir turiu viena beda. Problema yra tokia kad kartais mano MLas nesikuria, nesvarbu ar jis saltas ar siltas. Jungiu degima uzsidega tik viena lempute ir kai uzkuriu jis neuzsiveda (variklis nesuka) . Galvojau kad imobilaizeris, bet 99 metu ju nebuvo dar man atrodo. Gal kas nors buvo susidures su tokia problema, gal kokie mintis yra?
Aciu.
man panasiai buvo su traktorium kaip uzeidavo nori kuriasi nori ne. uzsidegdavo tik viena lempuke vietoj dvieju ir tada nesikurdavo. beda buvo pacioj spynelej - nebuvo gero kontakto. tik nzn ar toks bajeris gali tiki tavo masinai

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 15:48   #4
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

spinele isejus matyt, nesenai mano A klasie tiap buvo kartrais kurias kartais ne kol galiausiai nebesikure, nesuko net. spinele pakeiciau uzkurimo vel viskas ok

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 15:52   #5
andriuxa1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

andriuxa1 is on a distinguished road



Standartinis

Akumas... normalus. As kai pirkau ji pries pora savaiciu, stovejo aiksteleje tai buvo akumas nusedes, bet vazineju nuo to momento normaliai. Nera jokios reakcijos kai uzsivedu paprasciausiai sukasi raktas ir viskas, po kazkokio laiko uzsiveda, nes jeigu akumas butu tai vistiek kazkokia reakcija butu.

andriuxa1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 16:53   #6
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė andriuxa1 View Post
Akumas... normalus. As kai pirkau ji pries pora savaiciu, stovejo aiksteleje tai buvo akumas nusedes, bet vazineju nuo to momento normaliai. Nera jokios reakcijos kai uzsivedu paprasciausiai sukasi raktas ir viskas, po kazkokio laiko uzsiveda, nes jeigu akumas butu tai vistiek kazkokia reakcija butu.
sakau spinele i virsu paziurek

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-12, 17:29   #7
andriuxa1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3

andriuxa1 is on a distinguished road



Standartinis

Aciu uz patarimus, ziuresiu tada pirmadieni.

andriuxa1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.